EDR.com

Адвокат і юрист по трудовому праву Київ

Консультація й послуги юриста по трудових спорах

Будь-який трудовий спір вирішує тільки кваліфікований юрист по трудовому праву. Не всякий роботодавець може ставитися до свого співробітника з повагою. Але в подібній ситуації працівникові не варто опускати руки й миритися з несумлінним керівництвом. Адже не потрібно забувати, що захистити права кожного працівника може Трудовий кодекс. Тому, якщо ви помітили, що ваші права якимось чином порушуються керівництвом, необхідно відразу ж звертатися до досвідчених правознавців. Навіть базова консультація юриста по трудовому праву допоможе вам зрозуміти, які саме норми кодексу не виконуються, і як із цим боротися.

Виходячи з нашої судової практики – трудові спори, в основному, вирішуються в інтересах простого співробітника. Але, якщо ви були звільнені незаконно, або у вашого керівника були всі підстави на те, тоді навіть повернення робочого місця через суд не допоможе вам повернути колишні взаємовідносини з керівництвом. Ну, а якщо ви не маєте наміру повертати своє робоче місце, тоді ви можете домогтися наступного:

 • витребувати виплату за невикористану відпустку або примусовий прогул;
 • витребувати моральні й інші виплати, які передбачено трудовим кодексом.

Послуги юриста і адвоката по трудових спорах із роботодавцем

У більшості випадків, коли роботодавець звільняє вас згідно з усіма законами й нормами, все одно можна відшукати якусь помилку в його діях або при оформленні документів, наприклад:

 • відмінність у датах;
 • недотримання строків звільнення;
 • накладення стягнень;
 • некоректне заповнення форми записки про звільнення;
 • відсутність ваших пояснень у письмовому вигляді.

Звичайно, якщо в документах або діях вашого начальника є хоча б одна помилка – це допоможе повернути вам колишнє місце роботи. Але, щоб помітити цю помилку вашого роботодавця, вам обов'язково буде потрібна консультація юриста по трудовому кодексу. Найчастіше, навіть натяк на ваше звернення до юридичної компанії допомагає зрозуміти роботодавцеві, що ви прекрасно знаєте трудове законодавство, і при будь-якому порушенні прав відразу ж звернетеся до суду або в інші інстанції. Багатьох роботодавців це змушує переглянути свою позицію стосовно співробітника, особливо, якщо звільнення повинне було відбутися не на законних підставах. Якщо ж цього не відбулося, тоді вам допоможе наш адвокат, який дійсно виконає таке серйозне завдання, як складання позову й захистить ваші права в ході судового процесу.

Звичайно, консультація юриста по трудових спорах потрібна тим працівникам, які були необґрунтовано звільнені з роботи, або яким їхні роботодавці затримали заробітну плату. Крім того, юрист з трудових питань може знадобитися працюючим тоді, коли роботодавець наклав на них яке-небудь дисциплінарне стягнення, або вніс зміни до трудової угоди, не повідомивши про це свого співробітника. Звичайно ж, щоб дійсно захистити свої права та інтереси, вам знадобиться допомога не тільки досвідченого юриста, але й адвоката. Адвокат по трудових спорах із нашої компанії максимально швидко виявить усі помилки вашого роботодавця і зробить все можливе, для того щоб ви отримали належні виплати.

Адвокат із трудового права зможе підтримати клієнта в суді в наступних справах:

 • суперечки про повернення робочого місця;
 • справи, пов'язані з відшкодуванням збитків;
 • суперечки про стягнення заробітної плати;
 • витребування інших виплат, таких як: вихідна або відпускна допомога.

Консультація юриста із трудових питань допоможе також зрозуміти, чи були підстави для звільнення незаконні, чи навпаки. Буває багато випадків, коли насправді наймач звільнив свого працівника на цілком законних підставах, і всі його дії були правомірні. Тому, наші адвокати і юристи по трудовому праву можуть стати на захист прав, як позивача, так і відповідача.

Юридичні послуги для роботодавців

Трудові суперечки між роботодавцями і їхніми співробітниками – звичайні явища в сучасному світі, які нерідко доходять до суду. У таких і подібних випадках будь-якій організації, безсумнівно, знадобиться консультація адвоката по трудових спорах. Зазвичай, колишні співробітники, котрі знають свою провину й законну причину звільнення, прикриваються запропонованими пунктами в трудовому кодексі й використовують їх для завдання збитків своєму колишньому роботодавцеві. Лише професійний адвокат по трудовому праву допоможе розібратися в подібних випадках.

Пам’ятайте! Кваліфіковані юридичні послуги допоможуть запобігти неминучого конфлікту двох сторін (роботодавця й співробітника). Наш юрист по трудовому праву в найкоротший термін вирішить конфлікт, а адвокат допоможе домогтися позитивного рішення суду.

Юридичні фахівці з нашої компанії в Києві надають такі послуги для роботодавців або їхніх довірених осіб:

 • розробка документів, що регламентують повноваження й обов'язки кожного працівника організації;
 • консультація адвоката по трудових спорах щодо складання документів під час працевлаштування співробітників і при їхньому звільненні, а також інших трудових документів;
 • представництво в суді.

Наші юристи допоможуть роботодавцеві зорієнтуватися в таких справах як:

 • звільнення співробітника або групи співробітників (скорочення штату);
 • внесення виправлень у трудові умови;
 • перегляд і внесення змін у деякі документи управлінського характеру (досвідчений трудовий юрист із нашої компанії зможе здійснити аналіз усіх документів і вкаже, у які з них необхідно додати додаткові пункти, чи виключити існуючі);
 • звільнення співробітників, що займають керівні посади;
 • допомога в інших спірних ситуаціях і питаннях, для рішення яких потрібен кваліфікований юрист з трудового законодавства.

Базова консультація юриста по трудовому праву гарантовано буде надана вам у режимі онлайн прямо на нашому сайті або за контактним номером. Наш фахівець із задоволенням дасть відповіді на будь-які ваші питання.

Суди