EDR.com

Юрист і адвокат по адміністративним справам Київ

Допомога адвоката при адміністративних правопорушеннях та в адміністративних справах

Особливістю адміністративних спорів є те, що однією зі сторін виступає суб'єкт владних повноважень. Якщо ваші інтереси або права були порушені внаслідок дій або бездіяльністю державних органів, то ви можете сміливо звертатися до суду. Конфлікти із владою трапляються, як у фізичних, так і в юридичних осіб. Але процедура звернення до суду однакова для обох категорій. Вам буде потрібно правильно скласти позовну заяву і підготувати доказову базу своєї правоти. За таку роботу, безсумнівно, самостійно братися не варто. Краще заздалегідь звернутися до фахівців і одержати якісну юридичну допомогу. Адвокат по адміністративним справам допоможе вам упоратися з безліччю паперових, бюрократичних процедур, складною ієрархією чиновників, різними неправомірними стягненнями, а також розв'язати конфлікт в цілому. В першу чергу, кваліфікований юрист постарається врегулювати суперечку шляхом переговорів, щоб заощадити час і гроші клієнта. Але якщо це не дасть бажаного результату, то прийдеться звернутися до суду, щоб довести справу до кінця й добитися успіху.

Якщо говорити про фізичних осіб, то найбільше конфліктів трапляється в сфері адміністративних правопорушень, пов'язаних з керуванням транспортних засобів. Це можуть бути не тільки аварії, а й водіння в нетверезому стані, перевищення швидкості, проїзд на червоне світло та інше. Адвокат по адміністративним правопорушенням може не тільки вирішити конфлікт у суді, але й виїхати на місце події, ознайомитися з матеріалами по справі та спробувати врегулювати все на місці.

Що стосується юридичних осіб, то найчастіше проблеми виникають з Податковою й Митною службою України. Обидві ці сфери досить складні через заплутані й багатозначні законодавчі норми. Але наші юристи в Києві мають не тільки хороші знання й досвід, але й практичний досвід спілкування з державними органами влади. Це дає непогані шанси на врегулювання конфлікту без звернення до суду. Але, безумовно, усе буде залежати напряму від особливостей вашої справи. У будь-якому разі, адвокат від компанії «EDR» зможе вибудувати надійну лінію захисту ваших прав і інтересів, проведе необхідні процесуальні дії й зробить усе можливе в цілому, щоб швидко вирішити ситуацію.

Захист та послуги адвоката від ЮК «EDR»

Наша компанія протягом багатьох років успішно захищає права та інтереси клієнтів у сфері адміністративних спорів. За цей час ми встигнули допомогти багатьом людям впоратися з неправомірними діями представників влади. Ми надаємо комплексну юридичну підтримку та індивідуальний підхід кожному. До найпоширеніших послуг від наших провідних спеціалістів можна віднести:

  • детальне консультування по справі в сфері адміністративного права;
  • аналіз усіх матеріалів і продумування оптимальної лінії захисту;
  • досудове врегулювання конфлікту з органами влади;
  • підготовка позовів, клопотань, заяв та інших процесуальних паперів, необхідних для судового процесу;
  • відстоювання позиції клієнта в ході судових розглядів у Києві, або дистанційна допомога по справі в інших областях України;
  • представництво клієнта в правоохоронних і державних органах;
  • юридична підтримка при адміністративному правопорушенні;
  • підготовка доказової бази правоти клієнта для судових засідань;
  • оскарження будь-яких адміністративних стягнень.

Зазвичай, позивач перебуває в менш вигідному становищі, ніж представник влади. Адже співробітники державних органів у будь-якому разі мають більше впливу та повноважень. Вирішити суперечку з ними найкраще через суд. Адже подавати скаргу у вищий орган, як показує практика, вкрай рідко буває ефективно. Але багато людей не люблять затягувати процес і витрачати час на довгі судові позови. У такій ситуації вам допоможе досвідчений адвокат. Завдяки своєму досвіду він ще на досудовій стадії підготує доказову базу вашої правоти та проведе переговори з представником влади. У деяких ситуаціях така наполегливість та серйозність допомагає врегулювати суперечку без звернення до суду. Але, звичайно, все залежить від особливостей вашої справи. Щоб більш докладно дізнатися про свої шанси на успіх та перспективи щодо вирішення конфлікту, досить записатися на консультацію до одного з наших фахівців. Юрист по адміністративним справам з радістю відповість на всі ваші питання та прояснить ключові моменти.

Суди