EDR.com

Колекторські послуги, стягнення та повернення боргу Київ

Стягнення проблемної заборгованості

Стягнення боргу – доволі поширена проблема, з якою зустрічаються наші юристи. Сам процес повернення грошей є досить неприємним, особливо, якщо вам їх не прагнуть віддавати. Наша юридична компанія завжди готова не тільки проконсультувати вас про те, як законно повернути ваші гроші, але й посприяти в цьому. Юристи розкажуть про те, як повернути борг без розписки або маючи її, а також багато про що інше.

Багато людей віддають гроші, вірячи позичальникам на слово. Мало хто дійсно оформлює розписку, яка, по суті, є гарантом повернення коштів. Звичайно, дуже важко не довіряти своїм друзям або знайомим, а також просити їх про документальне оформлення боргу. Адже це може бути навіть соромно, але найкраще пересилити себе та скласти розписку. Вона стане свого роду договором, у якому буде зазначена сума та строки повернення. Так ви вбережете себе від зайвих нервів і переживань у майбутньому.

Якщо розписка складена без конкретної вказівки періоду користування коштами, то борг зобов'язані повернути протягом місяця з моменту вимоги. У випадку прямої відмови або невиконання умов договору з інших причин, позичальника можна притягти до відповідальності через суд. Щоб успішно добитися стягнення боргу, вам буде потрібно грамотно скласти позовну заяву про стягнення боргу й підготувати доказову базу своєї правоти. У ваш захист можуть виступити свідки, також не зайвим будуть фото й відеоматеріали, різні папери. Звичайно, від допомоги професійного адвоката теж краще не відмовлятися. Він упорядкує факти й підкріпить їх законами України. При його сприянні виграти справу по стягненню боргу в суді буде легше.

Як повернути борг

Безсумнівно, кращий варіант вирішення конфліктів – це мирні переговори. Завжди вигідніше розв'язати проблему без втручання сторонніх осіб або, тим паче, суду. Але бувають випадки, коли це зробити просто неможливо. Якщо боржник не бажає повертати кошти, то не варто зволікати зі зверненням до суду й витрачати час на угоди. Слід врахувати, що за законом у вас є всього 3 роки, щоб подати позов та одержати свої гроші назад. Цілком можливо, що позичальник просто відтягує час, тому що не бажає платити зовсім. Якщо ви не знаєте, що робити та як повернути борг, зверніться до досвідченого юриста. Він допоможе провести переговори в більш серйозному ключі. Якщо й це не дасть результат, то сміливо подавайте позов до суду, поки не закінчився відведений на це період.

Коли у вас є на руках правильно оформлена розписка, то повернути борг через суд набагато легше. Звичайно, за умови, що ви правильно складете позов про стягнення боргу та підготуєте супутні документи. У цьому вам може допомогти грамотний юрист. Наша компанія завжди готова надати якісні послуги за доступною ціною. Адвокати вирішать проблему зі стягненням заборгованості в максимально стислий період.

Стягнення боргів по розписці – це досить складний і трудомісткий процес. Він включає кілька етапів підготовки до суду. Але для початку все ускладнюється розшуком самого боржника. Адже найчастіше позичальники неохоче йдуть на контакт, особливо, до суду. Вибрати правильні методи по поверненню грошей і розробити стратегію вам допоможе досвідчений юрист. За допомогою досконального знання законодавства України для нього не важко буде провести переговори, скласти позов про стягнення боргу, підготувати доказову базу, а також представити ваші інтереси в ході судових розглядів. Ми гарантуємо своїм клієнтам кращий правовий захист, а також оперативність досягнення намічених цілей.

Процедура стягнення боргу

Процедура стягнення боргу, у випадку відмови позичальника, включає кілька етапів. До кожного з них потрібно підійти максимально серйозно. Найкраще скористатися професійною допомогою, щоб не упустити важливих деталей і напевно добитися успіху. Грамотний юрист візьме під контроль кожний з етапів. До основних кроків, які вам треба буде пройти, відносять:

1. Збір особистих даних позичальника. Досить часто, особи, що не сильно розбираються в законодавстві України й офіційних процедурах, не можуть правильно визначити боржника, а також його офіційні реквізити. Наприклад, візьмемо ситуацію з поверненням грошей за путівку на відпочинок. Ви купуєте тур в турагенстві, з яким ви й підписуєте договір. У випадку скасування поїздки вам повинні повернути гроші. Якщо виникають проблеми з їхнім поверненням, то в основному скаргу направляють в агентство. У цьому й полягає перша помилка. Фірма виступає посередником, а відповідальність за поїздку несе туроператор. Відповідно й скаргу необхідно подавати саме на його ім'я, а точніше його власників. Якщо цього відразу не зробити, то процес по стягненню коштів може затягтися на довгий час. Направляти претензії потрібно за адресою, по якій зареєстрована компанія або прописана людина, а не по тому, де він фактично перебуває.

2. Досудове вирішення конфлікту. Безумовно, якщо у вас є підтвердження вашої правоти, то можна сміливо звертатися до суду. Але все-таки рекомендується провести переговори й спробувати влагодити все мирним шляхом, перш ніж подати позов про стягнення боргу. Це викликане тим, що:

  • судові розгляди досить трудомісткі й тривалі. Також, усі дії по поверненню коштів максимально формалізовані й вимагають глибоких знань у сфері юриспруденції;
  • одержання судового рішення у вашу користь ще не гарантує його виконання в найближчий період.

На цьому етапі все спілкування з боржником необхідно зробити максимально офіційним. Звичайно, краще намагатися домовитися, але, про всяк випадок, ви повинні зробити кілька дій перед початком судових розглядів. Одним з них є письмова претензія, у якій вам потрібно вказати суму боргу, умови, при яких він з'явився, і вимоги про його повернення. Даний лист ви направляєте за адресою, де офіційно зареєстрований позичальник.

3. Звернення до органів внутрішніх справ. Гарним способом натиснути на позичальника й прискорити процес повернення грошей є подача заяви в міліцію. В заяві вам досить описати ситуацію, виділити протизаконні дії боржника й підкріпити їх декількома статтями Кримінального кодексу України. Наприклад, ст. 190 УКУ про шахрайство відмінно підійде. Не забудьте, що заява подається за місцем скоєння злочину.

4. Звернення до суду. Коли ніякий тиск не приводить до результату, призвати позичальника до відповідальності може лише суд. Саме на цьому моменті й знадобляться всі папери, включаючи лист з вимогами про повернення боргу, показання свідків і допомога кваліфікованих фахівців. Наша компанія завжди готова допомогти вам успішно провести стягнення боргів через суд. Юристи подбають про пошук майна позичальника, проведення ретельного аналізу кредиту з розрахунками суми, пені, штрафів, неустойки, визначення шансів одержання позитивного результату при подачі позову про стягнення боргу до суду, ведення справи в ході розглядів, а також проконтролюють фактичне стягнення боргу після винесення вердикту судді. Щоб повернути свої гроші назад з мінімальними втратами, варто завчасно звернутися до юристів. Чим раніше почнеться робота над справою, тим більше шансів добитися успіху.

5. Арешт майна. Поки проводяться судові розгляди, боржник може спробувати сховати своє майно, щоб його не стягнули в рахунок боргу. Саме тому варто завчасно потурбуватися про арешт усієї нерухомості. Для цього досить грамотно скласти клопотання в суді.

6. Одержання вердикту судді.

7. Виконавче провадження. На жаль, навіть прийняте на вашу користь рішення судді не гарантує швидке повернення боргу. Позичальники завжди намагаються сховати своє майно й кошти. Наприклад, у багатьох випадках нерухомість переписується на родичів, що суттєво ускладнює процедуру стягнення боргу за рішенням суду. Тому на цьому етапі дуже важливо тримати все під контролем і бути максимально уважним. Варто стежити за роботою державного виконавця й подавати скарги, у випадку виявлення незаконних дій з його боку. Грамотний юрист допоможе вам довести справу до кінця й повернути гроші. Головне, це вчасно звернутися до нього.

Наше юридичне об'єднання пропонує повний спектр послуг своїм клієнтам, спрямований на стягнення заборгованостей. Під час своєї роботи ми спираємося лише на законодавство України. Але, в той же час, наші методи не гірші, ніж у колекторських фірм. Юристи ретельно вивчать вашу справу й дадуть максимально точну оцінку шансів повернути гроші. Перед судом юрист спробує повернути гроші шляхом переговорів з позичальником, щоб заощадити вам кошти й час. Якщо ця спроба повернення боргу не дасть результат, то він допоможе підготуватися до суду. Звернувшись до нас, ви можете не переживати про свій захист. Адвокат, безумовно, відстоїть ваші інтереси в суді й доб'ється повернення боргу.

Колекторські послуги від наших юристів

Ми надаємо своїм клієнтам тільки якісні колекторські послуги за вигідною вартістю, включаючи:

  1. Стягнення боргів як при наявності офіційних паперів, що підтверджують зобов'язання сторін (розписка, договір позики, застави, кредиту), так і без них.
  2. Комплекс послуг зі збору особистих відомостей про позичальника.
  3. Стягнення заборгованості, у випадку закінчення строку позовної давності.
  4. Повернення позики в досудовому й судовому порядку.
  5. Супровід виконавчого провадження.
  6. Арешт майна позичальника.

Повернення боргів Київ – це лише один з напрямків нашої діяльності. Якщо вам необхідно стягнути борг, то ми з радістю допоможемо вам зробити це без зайвих нервів і турбот. Звернувшись до нас, ви побачите результат уже найближчим часом!

Суди