EDR.com

Претензія про невиконання умов договору: поставки, підряду, надання послуг, купівлі та продажу

Послуга Одиниця
Складання претензії документ
Складання відповіді на претензію документ
Усна консультація з проблеми, що вимагає врегулювання годину

Замовити

Претензія про стягнення заборгованості, повернення коштів, неякісний товар, відшкодування збитків

Претензія – це документ, в якому виражено негативне ставлення тієї чи іншої особи до наданих послуг або до зробленої покупки.

Кожний хоча б раз у житті зіштовхувався з неякісним наданням послуг або зіпсованими товарами. Звичайно, покупці просто засмучуються та залишають усе, як є. Адже мало хто вміє правильно використовувати Закон «Про захист прав споживачів» для відстоювання своїх інтересів. Розібратися з цим питанням вам допоможе досвідчений адвокат. Наша компанія завжди готова надати якісні юридичні послуги з усіх питань захисту прав споживачів.

Перше, що потрібно зробити, якщо вам надали послуги або продали товари, що не відповідають заявленим характеристикам – це подати претензію суб'єктові, що зробив це. При чому, адресатом виступає не конкретна фізична особа, а юридична або приватний підприємець. Претензію можуть подавати, як фізичні особи, так і юридичні. Головне, дотримуватися встановленої форми та зразка її заповнення.

Як написати претензію

Претензія може складатися в довільній формі, але тут головне не переборщити з емоційними деталями. Зразок претензії представлений на даній сторінці. Зміст повинен бути чітким, лаконічним і зрозуміло характеризувати вашу позицію. Претензія оформлюється в 2 екземплярах, з вказівкою:

  • ваших особистих даних;
  • інформації про продавця або постачальника та компанію;
  • вимог споживача та збитків, які він поніс внаслідок даної неприємної ситуації.

Віддати складену заяву можна будь-якому співробітникові компанії. Але він обов'язково повинен підписати один з екземплярів, щоб підтвердити факт отримання скарги. Якщо вам відмовляють у прийнятті, то необхідно привести 2 свідків, щоб вони дали свідчення в суді. Адже компанія зобов'язана приймати всі скарги й своєчасно на них реагувати. А якщо ні, то конфлікт вирішується через суд. Багатьох хвилює питання, що робити, якщо претензію проігнорують, навіть прийнявши її. Але не варто переживати. Ви повинні почекати відповідь протягом одного місяця. Якщо її не буде, ви можете сміливо звертатися до суду. У ході розглядів у вас буде можливість відстояти свою позицію.

Наше юридичне об'єднання «EDR» завжди готове прийти до вас на допомогу. Наші адвокати можуть скласти претензії й проконсультувати вас відносно прав згідно з законодавством України. Також, вони можуть представити вас у суді й добитися поставлених цілей у ході розгляду справи.

Суди