EDR.com

Податковий адвокат і юрист з податків

Послуга Одиниця
Складання скарги до вищестоящого органу Документ
Складання позовної заяви Документ
Складання апеляційної скарги Документ
Складання касаційної скарги Документ
Подача документів до вищого органу державної влади або суду факт подачі
Участь адвоката/юриста в судовому засіданні Документ
Усна консультація з проблеми, пов'язаної з податковим органом Година

Замовити

Оскарження рішення податкової

Бізнес або будь-яка інша підприємницька діяльність завжди перебуває під пильним контролем держави. Податковими органами України, які не так давно перейменували в органи доходів і зборів, контролюється виплата податків кожного підприємця. Українським законодавством уже давно встановлені правила оподатковування та порядок їхнього погашення, тому виконавчим органам залишається тільки стежити за тим, щоб податки вчасно й беззаперечно платилися. Виходячи зі сказаного, і виникає та область правових відносин, в яких бізнесмен ніяк не зможе обійтися без допомоги досвідченого юриста з податкових справ.

Відповідно до стандартних правил, практично будь-яке підприємство має у своєму штаті особу, що відповідає за проведення податкового аудиту та здачу всієї підготовленої звітності в потрібні органи. Але навіть такий штатний фахівець може допустити помилки, які понесуть за собою не найприємніші наслідки. У такому випадку зможе допомогти тільки кваліфікований податковий юрист, який постарається виправити дану ситуацію.

Допомога адвоката у податкових суперечках

У деяких випадках податкові органи, проводячи перевірки підприємств, можуть знайти якісь порушення, які неминуче призведуть до накладення штрафів. Не завжди подібні порушення є такими, але довести це може тільки податковий адвокат.

Під час розрахунку суми податку, виконавчі органи нерідко допускають помилки, у зв'язку із чим, підприємцеві доводиться платити набагато більше потрібного. Але якщо вчасно не довести, що сума податків завищена, то за їхню несплату можна потрапити під дію кримінальних законів (тобто тепер знадобиться адвокат з податкових злочинів). І добре, якщо податкові органи визнають свою помилку та переглянуть свої обчислення. В іншому випадку справа може дійти до суду. Тоді лише досвідчений адвокат з податків зможе заперечити нічим не обґрунтовану відмову від перегляду податків у суді.

Бувають випадки, коли не варто вичікувати, поки податковий інспектор прийде до вас особисто, а потрібно самостійно провести податковий аудит та перевірити стан всієї звітності. Не варто забувати, що проведений процес аудиту досвідченим податковим адвокатом зможе допомогти вам заздалегідь знизити податки в рамках закону.

  • розробка стратегій та планів з мінімізації податків;
  • складання податкової звітності та інші аудиторські послуги;
  • участь у різних перевірках, які часто організовуються органами доходів і зборів;
  • представництво у суді або інших інстанціях із захисту прав та інтересів клієнта в справах, пов'язаних з несплатою податків і інших суперечок;
  • оскарження рішення податкових органів;
  • вирішення податкових суперечок у судовому порядку.

У випадку якщо ваше підприємство або його філія перебуває у м. Київ, ви завжди можете заручатися підтримкою податкових юристів і адвокатів з нашої компанії. Наші юридичні фахівці у найкоротші строки зможуть впоратися з неприємною ситуацією, провівши відповідний аналіз ваших фінансових документів та знайшовши тим самим вірний спосіб, що допоможе значно знизити оподатковування на ваш бізнес.

Суди