EDR.com

Бухгалтерський аутсорсинг Київ

Послуги бухгалтерського аутсорсингу в Києві

Ні одно підприємство, без сумнівів, не може обійтися без досвідченого й кваліфікованого бухгалтера. Адже облік – це дуже важлива складова будь-якого бізнесу. За керівником завжди залишається вибір – найняти фахівця в штат, або скористатися послугами спеціалізованої компанії, що надає послуги з бухгалтерського супроводу. ЮК «EDR» пропонує вам абсолютно новий і зручний варіант, який має масу переваг. Це бухгалтерське обслуговування для вашого підприємства нашими фахівцями. Воно підійде, як фізичним, так і юридичним особам. Адже у нас працюють фахівці широкого профілю, які розбираються у всіх системах оподаткування. Вартість послуг досить демократична. Встановлюючи ціни, ми думаємо про підприємців з різним рівнем доходу і намагаємося зробити так, щоб кожен міг собі дозволити найняти справжнього професіонала. В стандартний пакет входить ведення бухгалтерського обліку господарської діяльності, 10 операцій за 30 календарних днів і здача обов'язкових звітів у відповідні інстанції.

Послуги бухгалтерського аутсорсингу від компанії «EDR» включають в себе:

  • високий рівень надійності та якості послуг: ми дуже ретельно підходимо до вибору фахівців і завжди дбаємо про підвищення їх кваліфікації, і, крім того, періодично перевіряємо рівень підготовки наших співробітників на спеціальних атестаціях;
  • детальне консультування у виборі найбільш оптимального варіанту оподаткування та схеми ведення бухгалтерського обліку на вашій фірмі;
  • комплексний бухгалтерський супровід вашої компанії;
  • підготовку та подачу всієї бухгалтерської й податкової звітності у відповідні органи;
  • ретельний аналіз ведення бухгалтерського обліку у вашій компанії;
  • допомога в нарахуванні заробітної плати співробітникам вашого підприємства;
  • усі види операцій з банками;
  • детальне консультування у випадку виникнення конфліктних ситуацій з державними органами контролю, а також допомога при оскарженні їхніх рішень;
  • консультації щодо вашої поведінки у випадку вилучення, обшуку та інших процесуальних дій.

Переваги нашого бухгалтерського обслуговування

Якщо говорити про переваги співробітництва з нашою компанією, то в першу чергу, варто відмітити високу якість послуг. Звертаючись до нас, ви отримуєте кращий бухгалтерський аутсорсинг від провідних спеціалістів. При чому, наші співробітники мають глибокий рівень знань не тільки в бухгалтерському обліку, але й в різних сферах законодавства, наприклад, податкового, фінансового, господарського, кримінального, адміністративного та інших. Також, наша компанія може забезпечити вам постійне надання послуг. Адже у нас є ціла група першокласних фахівців, які легко замінюють один одного. Якщо ви візьмете штатного бухгалтера, то він може занедужати або піти у відпустку, залишивши вирішення справ і проблем вам. Ми ж, навпаки, будемо завжди готові вам допомогти з веденням бізнесу.

Досить важливою перевагою аутсорсинга є економія коштів. Якщо ви візьмете штатного фахівця і його помічників, то доведеться платити зарплату, оренду офісу, де будуть створені всі необхідні умови для роботи, купувати витратні матеріали, а також бланки для документів. Крім того, придбати ліцензійне програмне забезпечення і підписатися на бухгалтерську періодику. При зверненні в нашу компанію, все це відпадає. Ми самі забезпечуємо всі умови фахівцям для того, щоб вони могли якісно вести облік на вашому підприємстві. Також, всі наші співробітники постійно проходять курси підвищення кваліфікації, що дозволяє тримати рівень якості послуг незмінно високим. І, до речі, якщо ви візьмете штатного бухгалтера, то оплата за його навчання ляже на ваші плечі.

Надаючи бухгалтерський аутсорсинг вашій компанії, ми гарантуємо повну конфіденційність. Ви можете бути впевнені, що з нами ваші дані залишаться в таємниці.

Вже не перший рік ЮК «EDR» надає послуги з бухгалтерського супроводу в різних сферах діяльності. Це, безсумнівно, допомагає розширити практичний досвід наших співробітників. Ми працюємо в Києві, а також інших областях України (дистанційно). Ви можете проконсультуватися з нашим менеджером в будь-який час і вибрати оптимальний набір послуг для себе. Це може бути комплексне ведення бухгалтерського обліку або часткове. Все залежить від ваших побажань. В будь-якому випадку ви отримаєте тільки якісну роботу за доступною ціною. Ми рекомендуємо зупинити свій вибір на довгостроковому взаємовигідному співробітництві, завдяки якому, ви зможете відчути стабільність бізнесу, спокій і впевненість у своєму майбутньому.

Суди