EDR.com

Cімейний адвокат та сімейні спори

Послуга Термін
Складання Позову від 1 дня
Подача Позову  
Судовий день 1 година

Замовити

Адвокат по сімейним справам і спорам Київ

Сімейні спори – конфлікти, для вирішення яких найчастіше звертаються в нашу компанію.

Зазвичай, сімейний адвокат необхідний у ситуаціях, коли подружжя, крім питання про розлучення, також не може вирішити питання майнового характеру. Під час сімейних спорів виникає безліч негативних емоцій і образ, які заважають чоловікові й дружині оцінити ситуацію, що виникла. Сімейна пара готова на все, аби тільки виграти суперечку. І коли негативні емоції беруть верх над іншими, а звичайна сварка переростає в досить серйозний конфлікт, тільки юрист з питань сімейного права дасть зрозуміти кожному з подружжя, на що вони дійсно можуть претендувати в даній ситуації. Тому, чим раніше скористатися послугами сімейного адвоката, тим швидше й спокійніше відбудеться процес розлучення та поділ майна.

Адвокат по сімейним справам у м. Київ із нашої компанії зможе проконсультувати подружжя, як по сімейному, так і по цивільному праву в цілому. Сімейний адвокат постарається допомогти ще до звернення до суду, провівши переговори з кожною зі сторін для укладення спільної угоди між ними. Якщо ж розв'язати конфлікт не вдасться, тоді наш сімейний адвокат зможе представити інтереси однієї зі сторін конфлікту в суді.

Різновиди сімейних спорів

Кожний сімейний конфлікт у тому чи іншому сенсі належить до наступних категорій:

  • спори між подружжям (розлучення, визнання шлюбу недійсним, поділ майна і т.д.);
  • спори, що стосуються інтересів дітей (відновлення й позбавлення батьківських прав, оскарження батьківства або материнства, установлення батьківства й материнства, стягнення аліментів, ін.);
  • інші спори (стягнення аліментів із дітей і онуків, дідусів і бабусь, батьків, конфлікти про позбавлення або відновлення можливості спілкування з дитиною дідусів і бабусь, ін.).

Розглянемо деякі види сімейних спорів детальніше.

  1. Розірвання шлюбу (розлучення). Вирішити подібне питання можна як до суду (за допомогою інших виконавчих органів), так і в суді. У досудовому порядку розлучитися можна за допомогою ДОРАЦС. Такі адміністративні органи здійснюють розірвання шлюбу при відсутності в подружжя спільних дітей. У всіх інших випадках доведеться звернутися до суду.
  2. Поділ майна. Як відомо, майно, придбане подружжям у шлюбі, є спільним. Але є й певні виключення із правил. Приміром, премії, нагороди, коштовності, страховка й інші речі індивідуального використання, у тому числі й ті, що були отримані в порядку спадкування або відповідно до договору дарування – це все майно, придбане в шлюбі, що не підлягає розподілу.
  3. Стягнення аліментів. Багатьом громадянам України найчастіше потрібна допомога саме в цій справі. Обґрунтовано це тим, що Сімейний кодекс передбачає стягнення подібних виплат як на неповнолітніх і повнолітніх дітей, так і на батьків, бабусь, дідусів і т.д.
  4. Позбавлення батьківських прав. Для того щоб позбавити прав на дитину, у судді повинні бути вагомі на те причини. Приміром, ухилення від батьківських обов'язків, навмисне ухилення від сплати аліментів, погане поводження з дитиною, або його експлуатація в особистих, корисливих цілях, а також інші причини, викладені в ст. 164 СКУ.

Консультація й послуги адвоката у сімейних справах

Багато українців думають, що спори по сімейних справах досить легко й просто вирішити без допомоги професіонала в юриспруденції. Але це не зовсім так. Як показує практика, у сімейних конфліктах завжди є деякі нюанси, розібратися з якими зможе тільки досвідчений юрист по сімейним справам.

Звернення до нашої компанії і юридична підтримка наших фахівців допоможе вам зрозуміти, як швидко й гарантовано можна позбутися тієї чи іншої проблеми. Можете не сумніватися, ми повністю візьмемо на себе вирішення сімейних спорів.

Послуги сімейного адвоката в м. Київ:

Суди