EDR.com

Бухгалтерське обслуговування ТОВ Київ

Ріст ефективності діяльності підприємства прямо залежить від оптимізації витрат. Зменшити видатки на матеріали або обслуговування офісів іноді буває просто неможливо. Але є спосіб заощадити кошти без шкоди для вашого бізнесу. Бухгалтерське обслуговування ТОВ за принципом аутсорсингу, тобто передачі ведення обліку спеціалізованій компанії, – це яскравий приклад оптимізації витрат. Усе, що потрібно від вас – укласти договір абонентського обслуговування. Компанія «EDR» в Києві готова запропонувати вам якісний бухгалтерський супровід за доступною ціною. Ми надаємо своїм клієнтам різні пакети послуг, залежно від їхнього бюджету та потреб. Також, ми можемо підготувати індивідуальний набір для вас і розрахувати його вартість. Бухгалтерський аутсорсинг ТОВ дозволяє суттєво зменшити видатки та виключити господарські ризики, а також штрафи.

Переваги бухгалтерського аутсорсингу ТОВ

Бухгалтерське обслуговування ТОВ від нашої компанії в м. Київ може реально знизити ваші видатки. Звернувшись до нас, ви заощадите на:

 • оплаті праці штатних бухгалтерів;
 • підготовці робочих місць для співробітників;
 • покупці ліцензійного програмного забезпечення;
 • закупівлі витратних матеріалів, наприклад, бланків документів;
 • видатках на навчання та підвищення кваліфікації персоналу;
 • інше.

Крім очевидної економії коштів, варто нагадати, що всі штатні співробітники беруть лікарняні та відпустки. В якийсь момент безліч проблем просто лягає на ваші плечі. У випадку співробітництва з нашою компанією, у вас не буде подібних ситуацій. Адже ми гарантуємо абсолютну безперебійність роботи. У нашому штаті достатня кількість бухгалтерів і аудиторів, які з легкістю заміняють один одного, забезпечуючи безперервну та якісну роботу над веденням обліку на вашому підприємстві. Усі наші співробітники мають глибокий рівень знань і великий практичний досвід. Так що сумніватися в їхній компетентності немає причин.

Наші співробітники забезпечать вам грамотне ведення податкового та бухгалтерського обліку, своєчасну здачу обов'язкової звітності в податкову службу, а також приведуть вашу документацію в бездоганний стан. Довірившись нам, вам більше ніколи не прийдеться переживати через можливі перевірки фіскальними органами влади.

Вартість послуг

Цінова політика нашої компанії базується на принципах доступності. Інакше кажучи, ми намагаємося робити наші послуги привабливими для різних класів бізнесменів. Наше керівництво впевнено, що кожний заслуговує провідного фахівця. Саме тому, вартість бухгалтерського обслуговування найчастіше договірна та індивідуальна. На ціну впливають наступні фактори:

 • кількість бухгалтерських операцій;
 • кількість співробітників, необхідних для забезпечення якісного ведення обліку;
 • наявність основних коштів на балансі компанії;
 • зовнішньоекономічна діяльність;
 • необхідність ведення складського обліку;
 • необхідність складання первинної документації;
 • інше.

Щоб напевно довідатися, скільки коштує ведення бухгалтерського обліку ТОВ, просто подзвоніть до нас в офіс або залишіть заявку на сайті, щоб ми зв'язалися з вами. Ми підберемо для вас зручний час для консультації з нашим менеджером, де обговоримо варіанти вигідного співробітництва з нами.

Суди