EDR.com

Довідка про відсутність заборгованості

Довідка про відсутність заборгованості перед бюджетом

Довідка про відсутність заборгованості перед бюджетом являє собою офіційний документ, що видається контролюючими державними органами підприємствам і організаціям.

Терміни Ціна
6 робочих днів 400 грн

Замовити

Довідка про відсутність заборгованості перед бюджетом може знадобитися вам в різних ситуаціях. Найбільш часто зустрічається причиною звернення за такою довідкою є участь у тендерних (конкурсних) торгах. Довідка про відсутність заборгованості перед бюджетом, в числі інших документів, є обов'язковою умовою участі в тендерах, передбачене вимогами тендерної документації.

Дану довідку може вимагати банківську установу при розгляді кредитної комісією питання видачі кредитних коштів.

Послуги з отримання довідки

Довідка про відсутність заборгованості перед бюджетом видається в органах податкової служби за місцем реєстрації вашого підприємства. Звичайний термін видачі довідки становить 10 днів з моменту вашого звернення із заявою. Однак, наша компанія може отримати таку довідку для вас і в більш стислі терміни.

Єдиною умовою для видачі довідки про відсутність заборгованості перед бюджетом, на яке варто звернути увагу, є фактична відсутність у вашого підприємства або фізичної особи - підприємця боргів по податках, зборах, обов'язкових платежах. В іншому випадку вам буде відмовлено у видачі довідки, навіть при наявності боргу в розмірі 1 копійки.

Пропонуємо вам свої послуги з отримання довідки про відсутність заборгованості перед бюджетом.

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про Відновлення платоспроможності боржника або Визнання его банкрутом

Про Особливості Здійснення закупівлі за Державні кошти услуг поштового зв'язку, поштовий марок та марковання конвертів

Суди