EDR.com

Земельні спори

Юрист по земельному праву Київ

Земля, безумовно, є одним із найдорожчих об'єктів власності. Земельні спори – це суперечки, що виникають між юридичними чи фізичними особами на основі порушення права використання, володіння та розпорядження земельними активами. Щоб володіти землею або використовувати її в яких-небудь цілях, потрібно мати масу документів. При оформленні необхідних паперів, дуже важливо не наробити помилок, адже в майбутньому це може викликати безліч проблем. Кваліфікований юрист по земельному праву з легкістю допоможе вам у цьому питанні. Крім того, він зможе вирішити будь-який спір, пов'язаний з земельним питанням. Наша юридична компанія завжди готова надати вам якісні послуги за доступною ціною. Юристи по земельному праву дадуть відповіді на всі питання та детально проконсультують щодо вашої справи. Також, вони можуть захистити ваші інтереси в суді, якщо цього буде вимагати ситуація.

Без кваліфікованої юридичної допомоги не обійтися при проведенні операцій купівлі-продажу, оренди або приватизації. Адже необхідні документи досить складно підготувати самостійно. Також, вона знадобиться у випадку виникнення труднощів з реєстрацією земельної ділянки. Досвідчений земельний юрист зможе зайнятися поділом власності та вирішенням ймовірних спорів між учасниками процесу. Крім того, юрист по земельному праву у м. Київ допоможе розв'язати конфлікти не тільки з фізичними особами, а й з різними інстанціями. Підготовка листів та скарг у державні структури, також, входить у перелік послуг нашої компанії.

При здійсненні вищеописаних операцій, а також багатьох інших, що стосуються земельних ділянок, краще не нехтувати допомогою адвоката з земельних спорів. Дуже часто виникають труднощі зі збором та заповненням паперів, оплатою мит. Будь-яка помилка може привести до виникнення спору щодо права власності на землю. Більшість земельних конфліктів вирішується шляхом судових розглядів, що спричиняє чималу втрату грошей і часу. Щоб запобігти конфлікту на ранній стадії та не допустити його розвитку, слід завчасно звертатися до юристів. Вони проконтролюють законність і правильність здійснення будь-яких земельних операцій і позбавлять вас від проблем надалі.

У яких ситуаціях потрібний юрист

Практично будь-яка дія, проведена з земельною ділянкою, вимагає юридичного оформлення. У силу того, що законодавство України в цій області права досить заплутане, завдання має бути не з легких. Тільки досвідчений юрист по земельному праву зможе допомогти грамотно оформити документи й уникнути обману або шахрайства.

Багато хто думає, що головне при проведенні операцій з землею – це звернення до нотаріуса. Але насправді, він лише реєструє та оформляє документи. Тільки висококваліфікований юрист з земельних питань зможе перевірити їхню чинність, а також законність усієї операції в цілому. Це вбереже вас від багатьох спорів у майбутньому. Саме тому звернення до юриста перед проведенням будь-якої угоди дуже важливо.

Для людей, що не розбираються в законодавстві України, складно самостійно проконтролювати хід операції з землею та простежити за правильністю оформлення документів. Наша компанія завжди готова допомогти вам та надати послуги від провідних юристів у м. Київ. Адвокат по земельному праву забезпечить вам індивідуальний підхід і максимальну оперативність вирішення земельного спору.

Адвокат по земельному праву

Ми вже багато років надаємо послуги в сфері земельного права. Наші юристи по земельному праву мають глибокий рівень знань та багату судову практику. Але, насамперед, вони намагаються вирішити будь-які спори до початку судових розглядів, щоб заощадити гроші клієнта. Детально вивчивши вашу справу з усіх боків, наші адвокати запропонують вам кілька стратегій вирішення земельного спору та розкажуть про всі позитивні, а також негативні моменти кожної з них. На консультації ви одержите докладну інформацію, відносно вашої ситуації, з законодавчої точки зору, та відповіді на всі питання, що вас цікавлять. Якщо без суду все-таки не обійтися, то можете бути впевнені, що у вас буде найвищий рівень підготовки до нього. Юрист по земельному праву забезпечить вам найкращий захист. І в найближчий термін ви, так чи інакше, доб'єтеся поставлених цілей. Ми готові представляти вас у судах усіх інстанцій та візьмемо на себе підготовку необхідних документів, заяв, а також доказової бази вашої правоти. Вартість послуг нашої компанії в Києві залежить від індивідуальних особливостей випадку, але ми в будь-якому разі зможемо підібрати прийнятний варіант для вас. Адже ми намагаємося будувати нашу цінову політику так, щоб кожний зміг дозволити собі найняти хорошого адвоката.

Земельне право в Україні

Конфлікти та складнощі в земельних відносинах є одними з найбільш заплутаних у юридичній практиці. Це обумовлене, насамперед, невеликою кількістю прецедентів та браком досвіду. Адже в СРСР було відсутнє право власності на землю, воно з'явилося тільки після його розпаду. Відповідно, ця область права ще продовжує розвиватися та удосконалюватися. Тож саме постійні зміни й доповнення в нормативно-правових актах і законах є другою причиною, що ускладнює вирішення земельних спорів. Юристи по земельному праву змушені постійно перевіряти всі оновлення, щоб не упустити важливих деталей і дати клієнтові найактуальнішу інформацію.

На практиці земельні спори є складними та довгими. Крім громадян і підприємств, учасниками земельних правовідносин можуть виступати державні органі. Усі конфлікти в цій області регулює законодавство України, головним нормативним актом у якому виступає Земельний кодекс.

Незважаючи на те, що права суб'єктів земельних відносин активно захищаються законами України, конфліктів у цій області виникає чимало. Основними напрямками земельних спорів є:

  • оформлення будь-яких видів угод з земельними ділянками;
  • поділ землі між декількома суб'єктами;
  • представництво й захист інтересів клієнта в державних органах і судах усіх інстанцій;
  • визначення порядку використання землі;
  • вирішення будь-яких земельних спорів.

Ви можете звернутися до нас у будь-який зручний час і одержати детальну консультацію зі свого питання. Ми зробимо все можливе, щоб вирішити вашу проблему максимально швидко та з мінімальними грошовими витратами. Наші юристи по земельному праву у Києві завжди намагаються досягти поставлених цілей, вирішивши спір в досудовому порядку, чим значно заощаджують час і нерви клієнтів. Усі наші адвокати по земельному праву мають високий рівень підготовки та великий досвід. Так що, можете бути впевнені – ви потрапите в надійні руки!

Суди