EDR.com

Адвокат по спадщині Київ

Консультація і послуги юриста по спадковим справам

Спадкові спори – одні з найскладніших у юридичній практиці. Законодавча база з питань спадщини досить велика і містить масу нюансів. Незважаючи на те, що члени сім'ї покійного у більшості випадків самостійно ділять майно, між ними часто виникають розбіжності. Вирішити їх зможе тільки досвідчений адвокат по спадщині. Також, він зможе грамотно розповісти про права кожного з близьких покійного та провести оформлення спадщини згідно із законами України.

Допомога юристів, що спеціалізуються на спадкових справах, дозволить оформити всі необхідні документи без помилок і відповідно до законодавчо-нормативної бази України. Правильне оформлення спадщини особливо важливо, тому що будь-які недоліки можуть привести до оскарження та інших проблем. Люди, що переживають смерть близької людини і так схильні до великого стресу. Зайва паперова тяганина їм звичайно не потрібна, саме тому так важливо звернутися до досвідченого фахівця. Юрист по спадковим справам, який добре розбирається в питаннях спадщини, візьме всі турботи на себе.

Допомога адвоката по спадковим справам вкрай необхідна у разі виникнення суперечок між претендентами на майно. Виникаючі конфлікти зі спадком часто складні та заплутані. Вирішити їх із законодавчої точки зору може тільки адвокат, який неодмінно захистить вас і ваші права на спадщину, підготувавши всі необхідні докази для суду.

Оформлення спадщини після смерті родича

Відповідно до законів України, оформлення спадщини проводить нотаріус. Якщо суперечок немає, то він виписує свідоцтво про право на спадщину, яке дає можливість отримавши його, розпоряджатися майном покійного. У разі незгоди будь-кого з претендентів на спадщину, справа переходить у розпорядження суду. Ось тут якісна юридична допомога відіграє дуже важливу роль. Хороший адвокат по спадковим справам у Києві неодмінно відстоїть ваші права в суді, допоможе оскаржити заповіт і отримати законну частку спадщини.

Юрист зі спадкових справ – це професіонал, який добре розбирається в нормах цивільного законодавства, а також спадкового права. Вибираючи нашу компанію для захисту своїх інтересів, ви отримуєте гарантію виграшу справи. Адже наші фахівці мають великий досвід і глибокий рівень знань. Консультація юриста по спадкових справах дозволить виявити ваші законні права на майно та реально оцінити шанси на успіх в суді. Судова практика дозволяє більш точно оцінити ситуацію та спрогнозувати результат судового розгляду. Наші адвокати, вивчивши всі нюанси вашої справи, неодмінно зможуть знайти спосіб домогтися потрібного вам результату та законного оформлення спадщини після смерті вашого близького родича.

Спадкові спори і допомога адвоката

Коли справа стосується спадщини, багато сімей сваряться. У більшості випадків претендентам на майно просто не обійтися без судових розглядів. Так як суперечки про спадщину виникають між близькими людьми, які, до того ж, переживають важку втрату, справа проходить досить складно. Адвокат по спадковим справам допоможе знайти цивілізований і законний спосіб вирішити усі конфлікти, що виникли в ході поділу частин спадщини, що позбавить вас від зайвих нервів в і без того складній ситуації.

При цьому дуже важливо звернутися до адвоката вчасно. Це допоможе запобігти передачі всього майна або його частин людям, які не мають законних прав. Тільки юрист, який добре розбирається в тонкощах законодавства, зможе оцінити всю легальність процесу і правильність розподілу частин спадщини. Суперечки про спадок найчастіше виникають серед претендентів першої черги, кожен з яких хоче отримати свою частину квартири, будинку, земельної ділянки або іншого. Якщо ви завчасно звернетеся до наших юристів, то вони неодмінно зможуть допомогти вам захистити ваші права в ході судових розглядів. Кожен українець може використовувати законодавчо-нормативну базу, щоб відстояти свої права. Адвокати по спадковим справам з легкістю допоможуть вам це зробити, адже вони добре знають всі тонкощі і мають великий досвід у вирішенні спадкових суперечок.

Питанням розділу майна покійних присвячено кілька глав Цивільного кодексу України, які регулюють рішення спадкових спорів і гарантують права членів сім'ї. Спадкове право дуже складне та має масу нюансів. Лише консультація юриста з питань спадщини допоможе вам розібратися в них.

Також, вкрай важливо отримати професійну допомогу при оформленні заповіту. Якщо ви довірите його складання нашим юристам, то вбережете своїх рідних від тривалих судових розглядів і зайвих конфліктів. Фахівці простежать, щоб він був складений згідно з усіма нормами та стандартами, повністю відображав усі ваші побажання, враховуючи інтереси спадкоємців, які мають право на обов'язкову частку майна.

Юридична консультація зі спадку може знадобитися в різних ситуаціях. Наприклад, багато хто не знає, що робити, коли до майна додаються непогашені кредити покійного. Зазвичай близькі родичі не хочуть їх виплачувати, але у такому випадку вони позбавляються прав на спадщину. Досвідчений юрист допоможе розібратися, чи варто отримувати все майно або його частину, і як це краще зробити. Записавшись на консультацію в нашу компанію в м. Київ, ви отримаєте відповіді на всі запитання й захист своїх прав від незаконних дій інших членів родини.

Спадкування має два варіанти – згідно із законами України або за заповітом. Кожен з них має свої складнощі і нюанси. У першому випадку, існує 6 черг спадкоємців, між якими і виникають суперечки. Особливо, якщо справа стосується розподілу частин між членами однієї черги. Вирішити всі конфліктні ситуації допоможе кваліфікована допомога юристів. Якщо покійний встиг скласти заповіт, то він міг включити в нього людей, незалежно від родинних зв'язків. Часто заповіт не враховує права близьких. Але на щастя, хороший адвокат допоможе вам оскаржити його, в разі незгоди з будь-якими пунктами.

Всі, без винятку, конфлікти в ході розподілу майна покійного вирішуються в суді. Найбільш часто зустрічаються:

  • суперечки між претендентами в ході розподілу спадкових часток;
  • конфлікти при встановленні обов'язкових частин майна;
  • суперечки про визнання прав на всю спадщину або яку-небудь її частину;
  • процес позбавлення прав на спадщину певних претендентів;
  • визнання заповіту покійного недійсним;
  • інші види конфліктних ситуацій, що стосуються процесу успадкування.

У більшості випадків суперечки між спадкоємцями виникають у ході поділу житла. Навіть при наявності заповіту, особливо якщо він надає права не родичам, а стороннім людям або благодійним організаціям. У такій ситуації необхідно швидко реагувати і докласти максимум зусиль, щоб позбавити таких осіб прав на майно. Досвідчений юрист допоможе захистити ваші інтереси у спадкових суперечках, а також оцінити правомірність заповіту.

Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що отримаєте якісну допомогу та консультацію з питань спадкування. Ми пропонуємо своїм клієнтам широкий спектр послуг, які включають:

  • оформлення усіх необхідних документів в ході отримання спадщини;
  • допомога в складанні позову про визнання прав на все майно або його частину, про виділення частки у спадковій масі (розділ майна) та інших видах звернень до суду;
  • захист ваших прав та інтересів в ході судових розглядів.

Наш юрист по спадковим справам швидко та якісно вирішить всі ваші проблеми по оформленню спадщини.

Позовні заяви і представництво інтересів клієнта в суді

Адвокати по спадщині можуть проконсультувати вас у питаннях, що стосуються спадщини, підготувати процесуальні документи, а також захищати ваші інтереси в суді. Який би варіант ви не вибрали, можете бути впевнені, що отримаєте якісні та корисні послуги за доступною ціною.

Позовна заява про вступ у спадок

Для того щоб отримати спадок, претендент повинен подати заяву нотаріусу. Звернутися до нього можна протягом півроку з моменту смерті родича. Якщо ж даний термін порушений, то вступити в права на майно можна лише через суд. Позов повинен містити в собі вагомі причини, що обґрунтовують порушення періоду розподілу спадщини. Позовну заяву про вступ у спадок нескладно скласти, досить лише правильно заповнити зразок. Але якщо ви сумніваєтеся в своїх силах, то наші юристи завжди готові допомогти вам у цій справі.

Позовна заява про встановлення факту прийняття спадщини

Спадкоємці, які проживають разом з власником квартири, найчастіше ігнорують шестимісячні терміни звернення до нотаріуса і роблять це лише тоді, коли необхідно безпосередньо розпорядитися майном. Адже багато хто вважає, що якщо вони жили в будинку, то автоматично вступають в права спадкування. Виправити ситуацію і зробити все законно допоможе звернення до суду. Вам необхідно буде грамотно скласти позов про встановлення факту прийняття спадщини, додатково надавши певні докази. Ви можете все зробити самостійно або звернутися по допомогу до юристів нашої юридичної компанії.

Позовна заява про визнання права власності в порядку спадкування

Якщо хто-небудь з претендентів на майно покійного незаконно отримав свою частину, то виправити це допоможе суд. Ви повинні подати заяву, надавши ряд беззаперечних доказів. Позов про визнання права власності в порядку спадкування допоможе відстояти ваші інтереси, а також отримати майно згідно із законами України. Наші досвідчені юристи можуть допомогти вам з його складанням і проходженням судового розгляду.

Позовна заява про поділ спадкового майна

У разі відсутності заповіту, поділ майна покійного відбувається згідно з порядком черг спадкування. Щоб захистити свої права та вирішити можливі конфліктні ситуації в ході цього процесу, необхідно подати заяву в суд. Позов про поділ спадкового майна повинен містити інформацію про бажаний обсяг частки в ньому і відповідну аргументацію. Ви можете скласти звернення та підготуватися до суду самостійно, за допомогою нашої консультації, або довірити цю справу нашим досвідченим юристам.

Позовна заява про визнання заповіту недійсним

Часто родичі покійного не погоджуються з його заповітом. На щастя, його можна оскаржити в ході судового розгляду. Вам достатньо підготувати доказову базу, згідно з чинним законодавством України, а також грамотно скласти заяву. Позов про визнання заповіту недійсним повинен містити вагомі підстави. У разі успіху, ви отримаєте право розділити майно в порядку спадкування.

Суди