EDR.com

Бухгалтерські послуги

Податкова консультація

Сфера податкового законодавства досить заплутана, тому що постійно виходять доповнення і вносяться корективи. Часом, дуже складно самостійно розібратися в усіх її тонкощах. Саме тому попит на податкових юристів щорічно тільки зростає.

Оптимізація оподаткування

Будь-яку компанію, незалежно від виду діяльності та форми власності, закон зобов'язує платити податки в державну казну. У зв’язку з недоробками нормативної бази та загальної заплутаності інформації в актах, дуже часто у керівників і навіть досвідчених бухгалтерів виникають проблеми з цією, здавалося б, простою вимогою.

Оподаткування підприємств 2016

Для регулювання сфери оподаткування в нашій країні в 2010 році був прийнятий Податковий кодекс України. В першу чергу, він складався, як єдиний кодифікований закон, для забезпечення стабільності в області стягнення обов'язкових платежів і зборів з усіх видів підприємств. Але вже протягом першого року було видано більш десяти поправок.

Оподаткування ФОП (СПД, ПП)

Оподаткування ФОП (СПД, ПП) в Україні завжди було досить заплутаною та непостійною сферою. Мало того, що статті кодексу можна трактувати по-різному, так ще й постійне реформування законів суттєво ускладнює ведення будь-якого бізнесу.

Аудиторська перевірка

Аудиторська перевірка або бухгалтерський аудит – це відмінний спосіб перевірити достовірність і правильність ведення обліку, а також складання звітності в будь-якій компанії. Метою роботи аудитора є оцінка грамотності бухгалтерської документації та рекомендації щодо виправлення недоліків, виявлених у ній.

Аудиторські послуги

Наші аудиторські послуги є незалежною та абсолютно об'єктивною оцінкою конкретної сфери діяльності. Компанія «EDR» завжди готова запропонувати всім типам організацій проаналізувати їхню роботу або окремі її моменти. Наша експертна оцінка допоможе виявити слабкі місця вашого підприємства, а також помилки у веденні обов'язкової документації.

Бухгалтерський супровід Київ

Компанія «EDR» пропонує вам якісний бухгалтерський супровід, послуги з ведення бухгалтерського обліку вашого підприємства. Ми підберемо комплексний і індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наші фахівці працюють з усіма системами оподаткування. У вартість послуг включено бухгалтерський облік, з урахуванням 10 операцій за місяць, а також оформлення та здача обов'язкових звітів.

Оподаткування ТОВ

Після реєстрації ТОВ, перед кожним засновником виникає проблема, яку систему оподаткування вибрати. В цілому, вони такі ж, як і у випадку з іншими організаційно-правовими формами господарювання. Згідно оновлень в ПК України, що прийняті в 2016 році, можна застосовувати, як загальну, так і спрощену систему оподаткування для ТОВ.

Бухгалтерський аутсорсинг Київ

Ні одно підприємство, без сумнівів, не може обійтися без досвідченого й кваліфікованого бухгалтера. Адже облік – це дуже важлива складова будь-якого бізнесу. За керівником завжди залишається вибір – найняти фахівця в штат, або скористатися послугами спеціалізованої компанії, що надає послуги з бухгалтерського супроводу.

Аудиторські консультації

Кваліфікована допомога аудиторів дуже важлива для підвищення ефективності діяльності підприємства та його розвитку в цілому. Аудиторські консультації – це супутня та більш вузька послуга при комплексному аудиті. Але її часто замовляють підприємці, яким потрібна допомога у вирішенні певного питання, відносно бухгалтерського або податкового обліку.

Бухгалтерське обслуговування ТОВ Київ

Ріст ефективності діяльності підприємства прямо залежить від оптимізації витрат. Зменшити видатки на матеріали або обслуговування офісів іноді буває просто неможливо. Але є спосіб заощадити кошти без шкоди для вашого бізнесу.

Бухгалтерське обслуговування ФОП (СПД, ПП) Київ

Багатьох хвилює, де замовити якісне бухгалтерське обслуговування ФОП (СПД, ПП) за прийнятною ціною. Компанія «EDR» в Києві з радістю допоможе вам у цьому питанні. Ми вже багато років практикуємо бухгалтерський аутсорсинг ФОП, який дозволяє суттєво знизити видатки підприємства, і являє собою передачу функції ведення бухгалтерського та податкового обліку спеціалізованій фірмі за договором на постійній основі або разовій.

Бухгалтерське обслуговування фірм

Для ефективного ведення бізнесу надто важливо оптимізувати грошові видатки, а також часові. Перше дозволяє відкривати нові можливості для розвитку підприємства та інвестування в нього, а друге дає шанс на їхній пошук. Головна проблема – це знайти спосіб економії без шкоди для компанії.

Бухгалтерські консультації

Для підприємців, особливо для початківців, дуже важливо розбиратися в бухгалтерському та податковому обліку. Це допомагає налагодити діяльність фірми, проконтролювати роботу персоналу або самому взятися за ведення бухобліку.

Податкова експертиза

Одній людині вкрай складно контролювати діяльність підприємства та досконало розбиратися в усіх законодавчих нормах України. Це й ні до чого, адже існують фахівці, які роками вчаться та практикують для того, щоб надавати грамотну підтримку бізнесменам.

Податкове планування

Багато підприємств закриваються, звинувачуючи завищені податкові ставки. Але в більшості ситуацій це лише виправдання. Компанія «EDR» в Києві пропонує своїм клієнтам законні способи зниження податкових ставок.

Обов'язковий аудит

Згідно з законом «Про аудиторську діяльність» кожне підприємство (ТОВ, ВАТ) в Україні щорічно повинне проводити обов'язковий аудит. Компанія «EDR» може допомогти пройти дану процедуру швидко та у зручний для вас час.

Відшкодування ПДВ

Такий вид послуги, як відшкодування ПДВ – це допомога з повернення зайвих сум податку на додану вартість з бюджету. Звичайно, така дія, як повернення ПДВ, необхідна для різних підприємств і організацій, які займаються експортом та імпортом різного роду продукції.

Врегулювання податкових спорів

Врегулювання податкових спорів – справа нелегка, тому що необхідно знайти компроміс між власником підприємства та фіскальними органами, які не завжди діють згідно з законом.

Відновлення бухгалтерського обліку

Відновлення бухгалтерського обліку в м. Київ, як і податкового – необхідна дія при втраті відповідної звітності. Нерідко під час діяльності компаній і фірм, у бухгалтерського відділу можуть виникати різні труднощі з виконанням своїх обов'язків.

Організація бухгалтерського обліку

Організація бухгалтерського обліку, яка заснована на принципах аутсорсинга – це саме те, чим займається команда фахівців із нашої компанії «EDR» в м. Київ. Тому, якщо ви маєте намір поліпшити процес керування своїм бізнесом, знизити витрати на ведення бухобліку та підвищити основний дохід, тоді ви звернулися за потрібною адресою!

Ведення бухгалтерського обліку в ТОВ

Ведення бухгалтерського обліку в ТОВ за принципом аутсорсинга, розробка найбільш підходящих для підприємства схем оподаткування, консультації та підтримка в справах, пов'язаних із бухгалтерією – усе це та багато чого іншого можна отримати в юридичній компанії «EDR» в Києві.

Ведення бухгалтерського обліку ФОП (СПД, ПП)

Юридична компанія «EDR» допомагає вести бухгалтерський облік будь-яким зареєстрованим ФОП (СПД, ПП) в Україні. Ми надаємо як разові, так і послуги на постійній основі, а наші фахівці гарантують, що ведення бухгалтерського обліку пройде успішно та правильно.

Ведення бухгалтерського обліку на підприємстві

Компанія «EDR» не перший рік надає бухгалтерські послуги різним підприємствам. Досвід, що отримали наші фахівці за ці роки, дозволяє їм справлятися з будь-якими, навіть найскладнішими завданнями в області бухгалтерії.

Здача звітності

Фахівці з нашої компанії в Києві надають подібні бухгалтерські послуги на постійній або разовій основі. Крім того, ви маєте право замовити послуги зі здачі звітів разом із додатковими бухгалтерськими послугами або окремо.

Супровід податкових перевірок

Відповідно до законодавства держава здійснює контроль над господарською діяльністю підприємств, шляхом проведення позапланових та планових ревізій, перевірок, обстежень.

Фінансовий аудит

Аудит – це незалежна експертна оцінка господарської діяльності підприємства, яка допомагає перевірити бухгалтерський облік, документацію та звітність на відповідність вимогам законодавства України та МСФЗ. Дана процедура дуже корисна для бізнесу. Фінансовий аудит призначений для внутрішніх користувачів.

Податковий аудит

Кожний підприємець знає, наскільки важливо правильно вести податковий облік. Уникнути помилок і штрафів можна, замовивши податковий аудит підприємства. Якщо загальна аудиторська перевірка спрямована на аналіз усієї господарської діяльності підприємства, то податкова зосереджена винятково на податковому обліку.

Суди