EDR.com

Досудове регулювання спору

Допомога у врегулюванні спору до судового розгляду

Перед тим як звернутися до суду, завжди варто спробувати врегулювати суперечку шляхом переговорів. Цей спосіб іноді буває навіть більш дієвим, ніж подача позову. Адже багато людей прагнуть вирішувати проблеми мирним шляхом, а ваше звернення до суду викличе в них лише захисну реакцію – агресію. Досудове врегулювання конфліктів дозволяє заощадити багато сил, нервів, часу та, головне, грошей. Адже суди – це не дешеве «задоволення» так, як вони потребують оплату деяких зборів, а також послуг адвоката. Але не варто забувати, що кваліфікований юрист знадобиться і на стадії досудових розглядів, якщо ви насправді прагнете досягти успішного результату. Адже тільки він зможе грамотно та правильно, з юридичної точки зору, провести переговори і продемонструвати серйозність вашої позиції опонентові.

Наша компанія «EDR» завжди готова надати клієнтам у м. Київ і інших областях України (дистанційно) якісні юридичні послуги. Ми гарантуємо вам індивідуальний підхід і максимальну віддачу вашій справі, завдяки чому, ви, напевно, досягнете намічених цілей. Наші адвокати допоможуть врегулювати конфлікт та не дадуть йому розгорнутися далі. Ми пропонуємо українцям широкий спектр послуг. Серед них найбільшою популярністю користуються:

  • докладна консультація про оформлення всіх видів правовідносин, як для юридичних, так і для фізичних осіб;
  • абонентське юридичне обслуговування;
  • контроль над оформленням угод, договорів або доповнень до нього.

Будь-який кваліфікований адвокат скаже вам, що розв'язати суперечку завжди краще на досудовій стадії. Адже так дійсно набагато простіше. Вам не буде потрібно підбирати доказову базу, бути присутнім на тривалих засіданнях тощо. При сприянні грамотного юриста, практично завжди можна знайти мирне рішення конфлікту. Крім того, у деяких випадках навіть закон зобов'язує позивача піти на переговори. Наприклад, у статті 5 Господарського кодексу України говориться про те, що будь-якій особі забороняється подавати заяву до суду доти, доки не будуть проведені заходи досудового врегулювання конфлікту. Серед них найпростішим є відправлення листа-претензії відповідачеві, у якого буде лише один місяць, щоб відреагувати на нього. У випадку відмови від виконання ваших вимог, можна подавати позовну заяву до суду або спробувати провести переговори особисто.

Послуги юриста

Команда наших юристів у будь-який час готова допомогти вам зі складанням претензії, відповідно до актуальних законодавчих норм, з розрахунками величини штрафів, пені або отриманого збитку, а також виконають інші дії, спрямовані на відстоювання вашої позиції та правоти. Звертаючись до нас, ви можете бути впевненні в надійному захисті та повній віддачі вашій справі. Крім того, наші юристи можуть перенести розгляди в зал суду, якщо переговори не дадуть результатів, і довести справу до кінця.

Суди