EDR.com

Військовий юрист і адвокат Київ

Адвокат для військовослужбовців: консультація та допомога

На території України юридична допомога військовослужбовцям сьогодні вважається найбільш потрібною, навіть, незважаючи на те, що область військового права досить специфічна. Консультація військового юриста особливо згодиться:

  • призовникові (зазвичай, українці звертаються за юридичною допомогою, що стосується питань призову на службу й мобілізації);
  • військовому, у якого виникають які-небудь проблеми й труднощі, пов'язані із проходженням служби;
  • військовому, що перебуває у відставці або запасі (зазвичай, таким громадянам необхідний військовий юрист по житловим питанням, а також адвокат для військовослужбовців, що зможе вирішити проблеми, які виникають у плані матеріально-соціального забезпечення або отриманні пільг).

Як показує практика – військовий адвокат дійсно сьогодні потрібен українським громадянам. Це обґрунтовано тим, що більшість військових погано обізнані з усіма своїми правами й не в змозі захистити їх належним чином. До того ж, деякі службовці й зовсім бояться піти проти свого керівництва, щоб ще більше не погіршити неприємну ситуацію, що склалася.

Юридична допомога військовослужбовцям

Найчастіше громадяни України мають проблеми з безпідставними обвинуваченнями у відхиленні від своїх військових обов'язків. Багато українців недооцінюють подібну ситуацію, вважаючи, що все у результаті для них складеться добре. Але не варто недооцінювати дану ситуацію з відхиленням від військового обов'язку. Українським законодавством передбачається і адміністративна, і кримінальна відповідальність щодо цього. У кращому випадку, відмовившись від візиту до військового комісаріату за повісткою, відповідно до статті 210 КУпАП, призовник може отримати штраф від 5 до 7 неоподаткованих мінімумів. У більш загостреній ситуації вас можуть притягнути до кримінальної відповідальності уже за зовсім іншими статтями. У найгіршому випадку, обвинуваченому загрожує до 5 років позбавлення волі, особливо при повній мобілізації. Консультація й допомога військового юриста в таких і подібних ситуаціях виявиться досить корисною. Фахівці з нашого юридичного об'єднання зможуть оперативно та у самі короткі строки допомогти вам. Юристи з військових питань проконсультують вас з приводу виниклої проблеми, а також розроблять стратегію захисту ваших прав та інтересів у суді при необхідності.

Досить часто багато призовників приймають необдумані рішення та дії, опираючись на базову інформацію, викладену в мережі інтернет. Але не всі розуміють, що подібні дії найчастіше можуть призвести до серйозних наслідків та ще більше загострити дану ситуацію. Прикладом на підтвердження недоцільності подібної практики є популярність серед користувачів інтернету деякої заяви, яка нібито допомагає відмовитися від мобілізації, якщо її здати у відповідні органи. На жаль, українськими законами не передбачено, що будь-який бажаючий може відмовитися від мобілізації, а відповідно подача подібних заяв у державні органи може лише погіршити й без того складну ситуацію, у якій ви опинились. Для успішного рішення подібної проблеми краще звернутися до досвідченого спеціаліста, військового адвоката. Консультація юриста або адвоката допоможе вам юридично правильно підійти до поставленого питання й вирішити його відповідно до українського законодавства.

Крім цього, в українському законодавстві існує чимало актів, якими передбачені різні пільги й соціальні гарантії для військовослужбовців. Але, як більшості відомо, не завжди їх можна гарантовано отримати. Останнім часом проблема з одержанням соціальних гарантій від держави дуже загострилася. Так, деякі військовослужбовці можуть чекати на них більше двох та навіть трьох місяців, хоча законодавством передбачений максимальний термін – один місяць. Деякі військовослужбовці вже давно змирилися з такими затримками, але не варто відмовлятися від того, що належить вам по праву. Вирішити такі та подібні їм проблеми допоможе тільки професійна консультація юриста. Наші фахівці завжди зможуть допомогти вам у передбачений законодавством термін отримати необхідні пільги та інші соціальні гарантії.

Юридичні послуги військовослужбовцям

Військовий юрист зможе надати вам наступний комплекс послуг:

  • юридична консультація військовослужбовців з питань: призову на службу, укладання контракту, мобілізації, проходження військової служби або звільнення, страхування, отримання соціальних пільг та житла;
  • допомога військовослужбовцям, а також їхнім родинам у вирішенні питань матеріально-соціального забезпечення (отримання необхідних медичних послуг, вирішення питань із пенсією, а також одержанням інших соціальних гарантій з боку держави);
  • правовий захист військовослужбовців у будь-яких суперечках, що стосуються незаконної поведінки начальства;
  • представництво інтересів та захист прав військових в суді, у тому числі й під час кримінального процесу;
  • правовий захист ветеранів АТО;
  • інші послуги, які допоможуть вам, як нашому клієнтові, досягти позитивного результату у вирішенні будь-якого питання, пов'язаного із призовом або проходженням служби, а також отриманням соціальних гарантій після закінчення служби.

Поставити запитання військовому юристові ви можете прямо зараз за контактним номером телефону. Звертайтеся, завжди будемо раді допомогти!

Суди