EDR.com

Шлюбний договір Київ

Послуга Термін
Укладення шлюбного контракту від 1 дня

Замовити

Укладення шлюбного договору між подружжям – послуги юриста

У США та Європі більшість пар, які збираються узаконити свої відносини, складають шлюбний договір. В Україні практика оформлення подібних документів є чимось новим і поки що не досить поширеним. Серед громадян нашої країни існує думка, що шлюбний договір – це не що інше, як акт недовіри до своїх других половинок.

Якщо розглядати питання з юридичної точки зору, то укладення шлюбного договору, навпаки, досить корисно. Контракт у багатьох ситуаціях може вберегти подружжя від зайвих конфліктів і дозволяє провести розлучення більш цивілізовано. Згідно з Сімейним кодексом, шлюбний договір можна скласти, як до весілля, так і після. Але слід врахувати, що він вступає в дію безпосередньо після проведення церемонії. Шлюбний договір повинен бути завірений нотаріусом та оформлений у письмовій формі, згідно із встановленим зразком.

В Україні до шлюбного договору прибігають лише люди, що володіють чималим майном або коштами. Незважаючи на те, що при розлученні між подружжям ділиться лише те, що нажите в шлюбі, додаткова безпека ніколи не зашкодить. Особливо, якщо майно належить всій родині одного з членів подружжя, хоч і оформлене тільки на нього. Загалом, люди, що звикли розпоряджатися великим капіталом, досить часто вдаються до допомоги юристів, тому укладення шлюбного договору для них не є виключенням.

Основною частиною шлюбного договору є пункти, що стосуються майнової сторони сімейних відносин. Усі питання особистого характеру, а також ті, що стосуються виховання дітей, даний документ регулювати не може. Крім того, шлюбний договір не повинен обмежувати права кого-небудь з членів подружжя або дитини, та ставити їх у невигідне фінансове становище.

Згідно з законодавством України, все майно, нажите під час сімейного життя, ділиться порівну між членами подружжя. Укладення шлюбного контракту дозволяє змінити це. Наприклад, у його пунктах можна конкретно вказати, яка частина майна та коштів буде належати чоловіку, а яка дружині у випадку розлучення. Причому, в даній ситуації можна не брати до уваги принцип рівності.

Якщо ви точно вирішили скласти шлюбний контракт, то слід підійти до цього питання максимально серйозно. Будь-який, навіть найдрібніший недолік може призвести до того, що договір заперечать або анулюють у майбутньому. У підсумку, при розлученні його зміст враховуватися не буде, та усе майно поділиться порівну між членами подружньої пари. Щоб уникнути подібних неприємностей, краще завчасно звернутися до фахівців. Наша компанія завжди готова надати вам якісну юридичну консультацію та допомогу з сімейних справ. Наш спектр послуг включає складання шлюбних договорів, згідно з усіма актуальними вимогами законодавства України.

Зразок шлюбного договору

Стандартний шлюбний договір – це типовий документ, у якому описуються всі основні моменти, що стосуються майнових правовідносин між членами подружньої пари. Конкретного зразка, загалом, немає. Адже даний документ має виражений індивідуальний характер. У законодавчих нормах України вказуються лише загальні вимоги до структури та правил підписання шлюбного договору, а в цілому він повинен бути повністю адаптований до вашої ситуації.

Щоб не проґавити які-небудь важливі моменти та правильно оформити шлюбний контракт, краще скористатися консультацією фахівців. Кваліфікований юрист зможе допомогти вам швидко та грамотно скласти текст договору, відповідно до всіх актуальних вимог, вказаних у нормативних актах України, що вбереже вас від зайвих конфліктів та проблем у майбутньому.

Суди