EDR.com

Нерухомість

Консультації по переплануванню

Люди, у яких з'являється бажання виконати перепланування житла, дуже часто стикаються з багатьма труднощами. У зв'язку з цим консультації з реконструкції квартири користуються великим попитом.

Перепланування квартири

Бажання зайнятися переплануванням квартири виникає у багатьох власників нерухомості, однак не багато хто з них знають, що перепланування квартири пов'язана не тільки з залученням бригади будівельників.

Права власності на квартиру

Кожна людина розуміє, що реєстрація прав власності на певну нерухомість дозволяє володіти нею і використовувати її в різних цілях. Але лише деяким відомо, що це саме право підлягає обов'язковій реєстрації.

Реконструкція квартири

Реконструкцією квартири називається перепланування житла, в ході якої здійснюється коригування геометричних розмірів, об'єднання кухні і балкона в єдине приміщення, збільшення прорізів вікон, заміна конструкційних компонентів і цілих конструкцій, а також об'єднання окремих квартир.

Приватизація квартири

Приватизація квартири здійснюється з метою передачі права власності на нерухомість приватним особам. У кожного громадянина України є можливість приватизувати житлову нерухомість, отримання якої забезпечило держава. Правда, зробити це можна лише одноразово.

Узаконення перепланування

Наша компанія готова надати повний набір послуг для тих осіб, які бажають легалізувати і оформити реконструкцію або квартири.

Технічний паспорт БТІ

Технічним паспортом називають документ, в якому міститься інформація про технічні показники об'єкта нерухомості. Оформлення техпаспорта здійснюється в БТІ.

Виписка прав власності на нерухомість

Виписка з реєстру на нерухомість є документом, який необхідний для підтвердження наявності інформації про те, що конкретний об’єкт нерухомості згаданий в єдиному держреєстрі прав на нерухомість.

Незалежна експертна оцінка нерухомості

Приватний будинок і квартира являють собою найбільш відомі види житлової нерухомості. Проведення експертної оцінки здійснюється з урахуванням великої кількості показників.

Відновлення документів на нерухомість

У разі пошкодження, втрати або крадіжки правовстановлюючого документа, вам можуть видати відповідний дублікат. Оформлення дублікатів документів на нерухомість відбувається в тих інстанціях, які раніше видали оригінал того чи іншого документа.

Реєстрація права власності на нерухоме майно

Фахівці нашої компанії можуть проконсультувати вас, а також надати безліч послуг, пов'язаних з допомогою в реєстрації права власності на об'єкти нерухомості.

Довідка про відсутність будівель

У разі відчуження землі, на якій немає яких-небудь будов, нотаріусу необхідно надати документ, що підтверджує відсутність забудов на ділянці.

Свідоцтво про право власності на землю

Починаючи з січня 2013 року, свідоцтво про право власності на землю стало документом, за допомогою якого можна підтвердити право власності на об'єкт нерухомості.

Нормативно-грошова оцінка

Нормативна грошова оцінка ділянки землі представляє собою своєрідну базу, яку використовуються для визначення вартості оренди таких об'єктів нерухомості, державного мита в разі їх дарування або успадкування, а також розрахунку земельного податку та ін.

Присвоєння кадастрового номера

Кожна земельна ділянка повинна мати свій кадастровий номер. Йдеться про неповторний (в межах України) номері, присвоєння якого здійснюється лише одній земельній ділянці, у якого є конкретне цільове призначення.

Витяг з кадастру

Виписка з кадастру являє собою документ, який в обов'язковому порядку необхідно надавати нотаріусу в тих ситуаціях, коли потрібно скласти нотаріальне угоду , що стосується певної земельної ділянки. Крім цього, цей документ використовується в разі внесення даних до Державного реєстру речових прав на нерухомість.

Реєстрація в кадастрі

Кадастровим номером ділянки землі називають унікальну послідовність символів, яку привласнюють під час реєстрації ділянки. Цей номер не змінюється протягом усього часу використання об'єкта. Саме цей номер представляє собою ідентифікатор ділянки в земельному кадастрі.

Експертна оцінка ділянки

Оцінка вартості землі нерідко має на увазі також визначення вартості нерухомості, яка знаходиться на ній. Фахівці можуть виконувати грошову, економічну, а також експертну грошову оцінку земель.

Оформлення у власність ділянки

З початку 2013 року на території України діє закон, який серйозно вплинув на область земельних правовідносин. Деякі його аспекти торкнулися і процедуру реєстрації права власності на ділянку землі.

Зміна цільового призначення

Власник земельної ділянки, яка планує змінити цільове призначення, повинен надати відповідну заяву до селищної, сільської або міської ради (в тих випадках, якщо земля знаходиться на території населеного пункту). В іншому випадку заява треба подавати в районну державну адміністрацію.

Проект землевідведення

Якщо ви плануєте зареєструвати право користування чи право власності на певну ділянку землі, необхідно створити проект землевідведення.

Реєстрація прав на землю

На поточний момент всі бажаючі зареєструвати право на землю повинні звернутися до співробітників місцевого органу Укрдержреєстру. Зробити це можна лише після того, як інформація про ділянку буде зареєстрована в державному земельному кадастрі.

Приватизація будинку

Оформлення приватизації приватних будинків, як і квартир – це право, надане українцям нормами актуального законодавства України.

Приватизація земельної ділянки в Києві

Приватизація земельної ділянки під будинком – це можливість для кожного українця безкоштовно отримати право власності на землю в межах норм, зазначених у Земельному Кодексі.

Приватизація

Приватизація – це процес продажу або передачі муніципального або державного майна в приватну власність.

Суди