Люди, у яких з'являється бажання виконати перепланування житла, дуже часто стикаються з багатьма труднощами. У зв'язку з цим консультації з реконструкції квартири користуються великим попитом.
Бажання зайнятися переплануванням квартири виникає у багатьох власників нерухомості, однак не багато хто з них знають, що перепланування квартири пов'язана не тільки з залученням бригади будівельників.
Кожна людина розуміє, що реєстрація прав власності на певну нерухомість дозволяє володіти нею і використовувати її в різних цілях. Але лише деяким відомо, що це саме право підлягає обов'язковій реєстрації.
Реконструкцією квартири називається перепланування житла, в ході якої здійснюється коригування геометричних розмірів, об'єднання кухні і балкона в єдине приміщення, збільшення прорізів вікон, заміна конструкційних компонентів і цілих конструкцій, а також об'єднання окремих квартир.
Приватизація квартири здійснюється з метою передачі права власності на нерухомість приватним особам. У кожного громадянина України є можливість приватизувати житлову нерухомість, отримання якої забезпечило держава. Правда, зробити це можна лише одноразово.
Наша компанія готова надати повний набір послуг для тих осіб, які бажають легалізувати і оформити реконструкцію або квартири.
Технічним паспортом називають документ, в якому міститься інформація про технічні показники об'єкта нерухомості. Оформлення техпаспорта здійснюється в БТІ.
Виписка з реєстру на нерухомість є документом, який необхідний для підтвердження наявності інформації про те, що конкретний об’єкт нерухомості згаданий в єдиному держреєстрі прав на нерухомість.
Приватний будинок і квартира являють собою найбільш відомі види житлової нерухомості. Проведення експертної оцінки здійснюється з урахуванням великої кількості показників.
У разі пошкодження, втрати або крадіжки правовстановлюючого документа, вам можуть видати відповідний дублікат. Оформлення дублікатів документів на нерухомість відбувається в тих інстанціях, які раніше видали оригінал того чи іншого документа.
Фахівці нашої компанії можуть проконсультувати вас, а також надати безліч послуг, пов'язаних з допомогою в реєстрації права власності на об'єкти нерухомості.
У разі відчуження землі, на якій немає яких-небудь будов, нотаріусу необхідно надати документ, що підтверджує відсутність забудов на ділянці.
Починаючи з січня 2013 року, свідоцтво про право власності на землю стало документом, за допомогою якого можна підтвердити право власності на об'єкт нерухомості.
Нормативна грошова оцінка ділянки землі представляє собою своєрідну базу, яку використовуються для визначення вартості оренди таких об'єктів нерухомості, державного мита в разі їх дарування або успадкування, а також розрахунку земельного податку та ін.
Кожна земельна ділянка повинна мати свій кадастровий номер. Йдеться про неповторний (в межах України) номері, присвоєння якого здійснюється лише одній земельній ділянці, у якого є конкретне цільове призначення.
Виписка з кадастру являє собою документ, який в обов'язковому порядку необхідно надавати нотаріусу в тих ситуаціях, коли потрібно скласти нотаріальне угоду , що стосується певної земельної ділянки. Крім цього, цей документ використовується в разі внесення даних до Державного реєстру речових прав на нерухомість.
Кадастровим номером ділянки землі називають унікальну послідовність символів, яку привласнюють під час реєстрації ділянки. Цей номер не змінюється протягом усього часу використання об'єкта. Саме цей номер представляє собою ідентифікатор ділянки в земельному кадастрі.
Оцінка вартості землі нерідко має на увазі також визначення вартості нерухомості, яка знаходиться на ній. Фахівці можуть виконувати грошову, економічну, а також експертну грошову оцінку земель.
З початку 2013 року на території України діє закон, який серйозно вплинув на область земельних правовідносин. Деякі його аспекти торкнулися і процедуру реєстрації права власності на ділянку землі.
Власник земельної ділянки, яка планує змінити цільове призначення, повинен надати відповідну заяву до селищної, сільської або міської ради (в тих випадках, якщо земля знаходиться на території населеного пункту). В іншому випадку заява треба подавати в районну державну адміністрацію.
Якщо ви плануєте зареєструвати право користування чи право власності на певну ділянку землі, необхідно створити проект землевідведення.
На поточний момент всі бажаючі зареєструвати право на землю повинні звернутися до співробітників місцевого органу Укрдержреєстру. Зробити це можна лише після того, як інформація про ділянку буде зареєстрована в державному земельному кадастрі.
Оформлення приватизації приватних будинків, як і квартир – це право, надане українцям нормами актуального законодавства України.
Приватизація земельної ділянки під будинком – це можливість для кожного українця безкоштовно отримати право власності на землю в межах норм, зазначених у Земельному Кодексі.
Приватизація – це процес продажу або передачі муніципального або державного майна в приватну власність.