EDR.com

Адвокат по цивільним справам Київ

Консультація та допомога юриста по цивільним справам

Сфера цивільних справ досить велика. Вона складається з багатьох видів майнових і немайнових правовідносин. Її учасниками можуть бути, як фізичні особи, так і юридичні. Щодня люди або організації вступають у правовідносини, й також часто на цьому ґрунті трапляються конфлікти. У випадку порушення, невизнання або заперечування прав і інтересів у рамках цивільного процесу необхідно без зайвих зволікань звернутися до досвідченого адвоката. Чим раніше ви скористаєтеся юридичною допомогою, тим простіше й швидше буде вирішена ваша суперечка. На ранніх стадіях конфлікт може врегулюватися шляхом переговорів, що дозволить заощадити гроші та час. Проте, якщо вам буде потрібно звернутися до суду для вирішення вашої проблеми, кваліфікований адвокат по цивільним справам, також, допоможе вам із цим. Надійний захист від провідних спеціалістів нашої компанії забезпечить вам виграш у ході розглядів. Наше юридичне об'єднання в м. Київ пропонує своїм клієнтам широкий спектр послуг і врегулює будь-які суперечки в області цивільного права. Ви завжди можете звернутися до нас при виникненні:

 1. Майнових суперечок – визнання або заперечування права власності, узаконювання самовільних будівель, розділ спільного майна.
 2. Договірних відносин – повноцінний супровід складання, внесення корективів і розірвання будь-яких типів договорів, стягнення боргів по договорах або розписках, заперечування договору або окремих його пунктів.
 3. Житлових питань – вселення або виселення, поділ нерухомості, виділення частин у праві власності, визначення порядку розпорядження спільною квартирою або будинком.
 4. Спадкових спорів – складання або заперечування спадкового договору, заповіту, консультування про порядок вступу в спадщину, права і черги спадкоємців, захист ваших прав на всіх етапах спадкування.
 5. Сімейних спорів – оформлення шлюбного договору, встановлення режиму роздільного проживання, розлучення, стягнення аліментів, встановлення батьківства, позбавлення батьківських прав, підготовка дозволу на виїзд дитини.
 6. Завдання збитків – відшкодування прямого матеріального або морального збитку, захист прав та інтересів при виникненні дорожньо-транспортного випадку.
 7. Проблем із захистом прав споживачів – відстоювання позицій споживачів у будь-яких інстанціях, відновлення порушених прав, стягнення збитку.
 8. Трудових відносин – поновлення на роботі, стягнення заробітної плати й інших належних сум, оскарження застосування заходів дисциплінарної відповідальності, захист від порушень трудових законодавчих норм.
 9. Питань, відносно інтелектуальної власності – реєстрація ТМ, захист авторського права, оформлення ліцензійних угод.

Послуги адвоката по цивільним справам

Правовідносин у сфері цивільного права досить багато, і кожний випадок має свої індивідуальні особливості. Через це дуже важко скласти конкретний перелік послуг адвоката. Адже найчастіше клієнтам потрібні зовсім різні речі. Тому, якщо вам знадобився адвокат по цивільному праву в Києві або будь-якому іншому місті України (в інших областях ми надаємо консультації дистанційно), просто зверніться в нашу компанію, й ми складемо для вас оптимальний пакет послуг. Наші юристи допоможуть вирішити конфлікт будь-якої складності максимально оперативно й при мінімальній вашій участі. Вам досить лише надати матеріали по справі, решта вони візьмуть на себе. Якісна юридична допомога потрібна на всіх етапах вирішення цивільних суперечок, тому що:

 • Цивільні спори виникають у всіх громадян, адже правовідносини у цій сфері відбуваються щодня. На початку конфлікту людьми найчастіше керують емоції, почуття моралі, справедливості та уже ніяк не норми закону. А от саме на них і варто опиратися при врегулюванні будь-якої суперечки. Саме тому так важливо відразу ж звернутися до кваліфікованого юриста по цивільним справам. Він зможе з законодавчої точки зору розглянути вашу ситуацію й правильно оцінити можливий результат справи. Адвокат допоможе знайти кілька варіантів для того, щоб розв'язати суперечку й зробити ситуацію максимально вигідною для вас.
 • Цивільні справи охоплюють не одну область права. Єдиного консолідованого акту для врегулювання суперечок не існує. Якщо узятися за діло самостійно, то прийдеться переглянути сотні сторінок складних юридичних текстів. Але ж це ні до чого, коли існують фахівці, здатні швидко проконсультувати вас у будь-якому питанні.
 • Відшкодувати матеріальний збиток можна практично в будь-якій ситуації. Набагато складніше справи йдуть з моральною компенсацією. А її дуже часто не вистачає, враховуючи скільки часу, сил і нервів іде на судові розгляди. На жаль, в Україні відшкодування морального збитку не так поширене, як закордоном. У законодавчих нормах відсутні чіткі вказівки, як добитися даного виду компенсації. Але наші адвокати, незважаючи на всі складнощі, можуть максимально підвищити ваші шанси не тільки тому, що мають гарні знання, а й реальний практичний досвід.

Суди