EDR.com

Виписка прав власності на нерухомість

Витяг з реєстру прав власності на нерухоме майно

Виписка з реєстру на нерухомість є документом, який необхідний для підтвердження наявності інформації про те, що конкретний об’єкт нерухомості згаданий в єдиному держреєстрі прав на нерухомість. Хоча деякі люди вважають, що отримати цю саму виписку зовсім неважко, необхідно враховувати велику кількість нюансів, відсутність інформації про яких призводить до того, що людині потрібно витрачати чимало часу і нервів.

Назва послуги Терміни Ціна
Житлова Нерухомість
КВАРТИРА 5 дн./1 ​​дн. 800 грн./1500 грн. *
ПРИВАТНИЙ БУДИНОК 5 дн./1 ​​дн. 800 грн./1500 грн. *
Нежитлова Нерухомість
ГАРАЖ 5 дн./1 ​​дн. 800 грн./1500 грн. *
НЕЖИТЛОВЕ ПРИМІЩЕННЯ 5 дн./1 ​​дн. 800 грн./1500 грн. *

Замовити

Отримати виписку реально лише в тому випадку, якщо ви раніше реєструвалися у відповідній базі, створеної Державною реєстраційною службою. В іншому випадку доведеться спочатку оформити реєстрацію об’єкта нерухомості в Державному реєстрі України. Якщо брати до уваги суттєві зміни в законах та інших документах, які визначають схему реєстрації прав на об’єкти нерухомості, що вступили в силу в лютому поточного року, видача всіх дані з реєстру відбувається відповідно до нових правил.

Документи необхідні для виписки

  • документ про право власності на нерухомість (наприклад, договір дарування);
  • копія ідентифікаційного коду та встановлених сторінок паспорта власника майна;
  • технічні документи на нерухомість.

Документація для отримання виписки нашими фахівцями

  • повну передоплату (при підписанні відповідного договору);
  • нотаріальну довіреність, без якої ми не зможемо представляти інтереси клієнта в БТІ;
  • оригінали необхідних документів.

Для того щоб оформити виписку з реєстру прав власності на нерухомість, необхідно скласти відповідну заяву. Існує спеціальна форма, яку затвердило Міністерство юстиції України. При цьому отримати виписку можуть лише ті особи, у яких є законне право на це. Для його підтвердження необхідно обов’язково надати певний набір документів.

Нагадаємо, що раніше для реєстрації угоди дарування або купівлі-продажу нерухомості, потрібно було отримувати довідку-характеристику БТІ. Після що з’явилися недавно змін всі дані вносяться до державного реєстру, що підтверджується за допомогою відповідних витягів і виписок з нього.

Наша компанія надає повний комплекс послуг, пов’язаних з отриманням витягів з Державного реєстру (довідки БТІ) у відповідних органах столиці України, Києво-Святошинського району, а також Київської області. Ми надаємо кваліфіковану допомогу у вирішення нетипових питань, а також допоможемо отримати документи набагато швидше, ніж в стандартному порядку.

Оскільки експерти компанії мають чималий досвід з оформлення таких документів, вони можуть взяти до уваги індивідуальні перевагу клієнта і надати якісну допомогу в ході вирішення різного роду труднощів. Якщо клієнт вже оформив заяву в БТІ, процедуру отримання необхідних документів можна помітно прискорити, скориставшись послугами нашої компанії.

ЗАКОН УКРАЇНИ

Житловий кодекс України

Цивільний кодекс України

Про архітектурну діяльність

Про власність

Суди