EDR.com

Стягнення заборгованості Київ

Послуга Одиниця
Складання позовної заяви або апеляційної чи касаційної документ
Участь адвоката/юриста в судовому засіданні засідання
Подача документів в суд факт подачі
Усна консультація з проблеми, що вимагає звернення до суду годину

Замовити

Позовна заява про стягнення заборгованості та боргів по (договору, кредитному договору, кредиту, аліментам, заробітній платі, комунальним платежам, квартплаті)

Багато людей позичають гроші своїм друзям, знайомим і навіть зовсім чужим людям, бажаючи допомогти у важку хвилину. Добре, якщо позичальники виявляються порядними та віддають усю суму вчасно. Набагато складніше, коли «кредит» повертати не прагнуть або не можуть і замість того, щоб пояснити ситуацію – починають ховатися. Стягнення заборгованості – це важкий і нервовий процес, але його можна врегулювати набагато простіше та абсолютно законно, якщо відразу звернутися до юристів. Адже, чим більше ви будете вагатися, тим складніше повернути борг. По-перше, може закінчитися строк позовної давності. Для справ про борги він становить 3 роки. По-друге, позичальник може просто зникнути. Але, як правило, у таких ситуаціях більшість починає панікувати, намагаються давити морально, звертаються до колекторів або навіть вирішують нічого не робити. Але все це марні методи. Тільки залучення адвоката дасть вам впевненість і гарантії повернення грошей. Наша компанія «EDR» в Києві не один рік пропонує комплексну юридичну підтримку своїм клієнтам. Ми беремося навіть за найскладніші випадки. Щоб довідатися більше про те, як повернути борг, запишіться на безкоштовну консультацію до одного з наших юристів у будь-який зручний час.

Послуги зі стягнення заборгованості

Досвідчений адвокат, в першу чергу, буде намагатися стягнути заборгованість без залучення суду. Послуги зі стягнення заборгованості по (договору, кредитному договору, кредиту, аліментам, заробітній платі, комунальним платежам, квартплаті), надані юристом, дозволять заощадити час і гроші. Він допоможе грамотно скласти претензію про повернення боргу, без якої не можна звертатися до суду.

Згідно з главою 49 Цивільного кодексу України, ви можете вимагати повернути всю суму заборгованості, а також неустойку, пеню, штраф, заставу та інше. Головне, щоб ці додаткові стягнення були прописані в розписці або договорі. Якщо таких немає, то ви можете претендувати, як мінімум, на моральний збиток, у зв'язку з простроченням виплати грошей. Повернути борг можна двома способами:

  • На досудовій стадії (написавши претензію боржникові та провівши переговори).
  • Через суд (скласти та подати позовну заяву про стягнення заборгованості).

Після відправлення претензії позичальнику, необхідно провести з ним переговори. Сама присутність адвоката може налякати його й змусити повернути гроші добровільно. Якщо не вдалося стягнути дебіторську заборгованість у претензійному порядку, то процес переходить до суду.

Судові розгляди неможливі без надійного захисту адвоката. Наша компанія ретельно підбирає фахівців, так що ви можете бути впевнені в якості наших послуг. Усі юристи компанії «EDR» мають гідну освіту, глибокий рівень знань і широку судову практику. При їхнім сприянні, ви обов'язково доб'єтеся успіху у своїй справі.

Найважливіше, при судових розглядах – це скласти позов про стягнення заборгованості та підготувати незаперечну доказову базу. Звичайно, все це візьмуть на себе наші адвокати, після ознайомлення з особливостями вашої ситуації. Особлива увага приділяється написанню позову про стягнення боргів. Позовна заява – це основа звернення до суду. Чим грамотніше та докладніше в ній буде викладена суть проблеми, тим простіше виграти справу. У змісті позову повинні бути зазначені:

  • обставини утворення заборгованості і її точний розмір;
  • збитки, які вам заподіяв відповідач;
  • прохання про стягнення штрафу, неустойки, пені, моральної шкоди та інше.

Звичайно, усі прохання у зверненні до суду підкріплюються відповідними законами України, які гарантують вам дані права.

Допомога адвокатів ЮК «EDR» при стягненні боргів

Правильно скласти позов про стягнення боргу й підібрати доказову базу – це тільки половина справи. Наші адвокати продумають для вас лінію захисту, потренують вашу поведінку під час суду. Якщо ви не прагнете брати участь у процесі, то можна оформити доручення на юриста. В такому випадку, ваша участь буде зведена до мінімуму, а саме до надання інформації й матеріалів по справі.

Варто відзначити, що наша компанія «EDR» у м. Київ надає допомогу на стадії виконавчого провадження. Справа в тому, що судові пристави не дуже відповідально підходять до стягнення заборгованості за рішенням суду і гроші повертаються досить довго. Наші юристи допоможуть прискорити цей процес.

Вартість наших послуг досить демократична. Зазвичай, вона встановлюється на договірній основі та залежить від складності справи. Більш детальну інформацію вам розкажуть на консультації. Щоб записатися, досить подзвонити до нас або залишити свою заявку на сайті, щоб ми могли зв'язатися з вами найближчим часом.

Суди