EDR.com

Бухгалтерське обслуговування ФОП (СПД, ПП) Київ

Багатьох хвилює, де замовити якісне бухгалтерське обслуговування ФОП (СПД, ПП) за прийнятною ціною. Компанія «EDR» в Києві з радістю допоможе вам у цьому питанні. Ми вже багато років практикуємо бухгалтерський аутсорсинг ФОП, який дозволяє суттєво знизити видатки підприємства, і являє собою передачу функції ведення бухгалтерського та податкового обліку спеціалізованій фірмі за договором на постійній основі або разовій. Скориставшись даною послугою, ви мінімізуєте ризики господарської діяльності та отримання штрафів. Ціла група фахівців буде стежити, щоб ваш бухгалтерський та податковий облік, включаючи супутню документацію, вівся у відповідності до всіх діючих законодавчих норм України. Співробітники нашої компанії також будуть відповідальні за подачу звітів у податкову службу. Так що вам про це не потрібно буде хвилюватись. Ми надаємо послуги бухгалтерського супроводу у всіх районах м. Київ, а також консультуємо клієнтів дистанційно по всій території України.

Переваги бухгалтерського аутсорсингу ФОП (СПД, ПП)

Бухгалтерське обслуговування ФОП за принципами аутсорсингу від компанії «EDR» дійсно допомагає оптимізувати видатки. Це проявляється в економії на:

 • заробітній платі штатних співробітників;
 • обладнанні робочого місця для штатних бухгалтерів;
 • придбанні ліцензійних програм для ведення бухобліку;
 • покупці видаткових матеріалів, наприклад, бланків накладних;
 • витратах на підвищення кваліфікації та навчання співробітників;
 • інше.

Крім реальної оптимізації витрат, ваше підприємство поліпшить свої показники ефективності роботи завдяки іншим перевагам. Співробітництво з нами забезпечує постійний контроль над веденням бухгалтерського та податкового обліку. Справа в тому, що будь-який штатний співробітник хворіє, бере відпустку або вихідні за свій рахунок. У такі моменти, робота зупиняється, а в бізнесі найчастіше важлива кожна секунда. Наша компанія має достатню кількість висококваліфікованих фахівців, які з легкістю заміняють один одного. Це дозволяє надавати безперебійне й якісне ведення бухгалтерського та податкового обліку. Усі виникаючі проблеми будуть вирішені без зайвих зволікань. А завдяки знанням законодавства України та практичному досвіду, наші фахівці можуть дати вам цінні поради, стосовно вашого бізнесу. Варто відзначити, що співробітництво з нами, може назавжди вас позбавити від хвилювань перед податковою перевіркою. Адже вся ваша документація буде бездоганна, а звітність здана вчасно. Наша компанія – це гарантія якісного та грамотного сервісу.

Вартість наших послуг

Не можна точно сказати, скільки коштує ведення бухгалтерського обліку ФОП, без попереднього ознайомлення з «фронтом» робіт. Ціна зазвичай індивідуальна для кожного випадку та формується за домовленістю. Вартість послуг бухгалтерського обслуговування залежить від:

 • кількості бухгалтерських операцій на місяць;
 • кількості бухгалтерів, необхідних для організації обліку;
 • наявності основних коштів на балансі фірми;
 • виду діяльності вашої компанії;
 • необхідності підготовки первинних документів;
 • інше.

В будь-якому разі бухгалтерський аутсорсинг ФОП від нашої компанії буде коштувати не більше середньої зарплати штатного співробітника. Ми пропонуємо своїм клієнтам різні за вартістю та наповненням пакети послуг, залежно від їхніх потреб і побажань. Підібрати ідеальний варіант для себе, ви можете на консультації з нашим менеджером у будь-який зручний час.

Суди