EDR.com

Аудиторська перевірка

Бухгалтерський аудит – послуги Київ

Аудиторська перевірка або бухгалтерський аудит – це відмінний спосіб перевірити достовірність і правильність ведення обліку, а також складання звітності в будь-якій компанії. Метою роботи аудитора є оцінка грамотності бухгалтерської документації та рекомендації щодо виправлення недоліків, виявлених у ній.

Компанія «EDR» завжди готова допомогти підприємствам, незалежно від напрямку їх діяльності та форми власності, провести аудиторську перевірку. Наші аудитори пропонують індивідуальний підхід кожному клієнтові та широкий спектр послуг, включаючи:

  • аудит фінансових звітів по ПСБУ;
  • аудит фінансових звітів по МСФО;
  • аудит окремих фінансових звітів, їх елементів або цілих статей.

У нашій компанії працюють сертифіковані аудитори, що мають глибокий рівень знань і багаторічний практичний досвід. Вони можуть провести аналіз бухгалтерського обліку вашого підприємства за окремий період (півріччя або квартал). Проведення аудиту дозволить вам вчасно виправити всі виявлені помилки та підготуватися до можливої аудиторської перевірки державними органами контролю.

Для чого потрібно проводити ініціативний аудит?

Ініціативний бухгалтерський аудит підприємства проводиться з багатьох причин. Перш за все, цього можуть забажати партнери або інвестори, щоб проаналізувати доцільність придбання компанії або, навпаки, її продажу. Метою аудиторської перевірки, зазвичай, є встановлення рівня відповідальності фірми, як платника податків і суб'єкта комерційної діяльності в цілому.

Друга ситуація, при якій просто не обійтися без якісного бухгалтерського аудиту – це зміна керівного складу компанії або головного бухгалтера. В даному випадку, метою є перевірка не стільки фінансового становища підприємства, скільки виявлення помилок і пошук можливих махінацій зі звітністю. У підсумку, аудитор повинен дати реальну оцінку діяльності організації та запропонувати ефективні варіанти ведення обліку в майбутньому.

Бухгалтерський аудит проводиться, в першу чергу, для того, щоб уникнути непотрібних штрафних санкцій контролюючих державних органів влади. Адже будь-які помилки, наприклад, при відображенні бухгалтерських операцій або сплаті податків, караються законом. Керівник компанії завжди може подбати про діяльність та репутацію своєї компанії, заздалегідь запросивши аудитора. В ході аудиторської перевірки можна буде виявити всі недоліки в документації й виправити їх. Це дозволить суттєво зменшити фінансові, податкові та господарські ризики підприємства, а також виключити можливість отримання штрафів.

Спеціалізацією компанії «EDR», що знаходиться в Києві, є, перш за все, правова підтримка фізичних і юридичних осіб. Ми пропонуємо підприємцям різних систем оподаткування та напрямків діяльності в Україні свою допомогу в проведенні аудиту та бухгалтерського обліку.

Переваги нашої компанії

Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в якості наших послуг. За багато років наша клієнтська база поповнилася десятками задоволених клієнтів. Основними перевагами співпраці з нами є:

  1. Реальний досвід наших аудиторів. Ми не раз супроводжували бухгалтерську, фінансову, а також правову діяльність в різних компаніях, аудиторських фірмах, державних і фіскальних органах. І ми з радістю поділимося з вами своїми знаннями.
  2. Демократична цінова політика. Ми формуємо вартість наших послуг так, щоб кожен міг дозволити собі найняти досвідченого фахівця. Проте, не висока ціна ніяк не відзначається на рівні професіоналізму наших співробітників.
  3. Унікальний підхід до роботи. Практичний досвід і глибокий рівень знань дали можливість нашим аудиторам створити власну стратегію роботи, яка заснована на принципах ефективної організації грамотного та вірного податкового, а також фінансового обліку.
  4. Актуальність і корисність інформації. У нашій компанії постійно стежать за змінами в податковому й іншому законодавстві, щоб завжди бути в курсі останніх подій. Крім того, ми не забуваємо вдосконалювати свої знання у веденні бізнесу різних напрямків, щоб краще розуміти специфіку роботи в цілому.

Головним правилом нашої компанії є індивідуальний і комплексний підхід до кожного клієнта. Ми завжди максимально зосереджуємося на справі, намагаючись задовольнити всі побажання замовника. Крім того, ми надаємо не тільки аудиторські послуги, але й юридичні. Ми можемо допомогти вам не тільки виправити помилки в документації, але й вирішити різні конфлікти законним шляхом, забезпечивши вам правовий захист. Звертаючись в нашу компанію, ви можете бути спокійні і впевнені в тому, що документація вашої організації стане ідеальною з точки зору закону.

Суди