EDR.com

Бухгалтерські консультації

Консультація по бухгалтерському обліку Київ

Для підприємців, особливо для початківців, дуже важливо розбиратися в бухгалтерському та податковому обліку. Це допомагає налагодити діяльність фірми, проконтролювати роботу персоналу або самому взятися за ведення бухобліку. Очевидно, що самостійно зрозуміти всі тонкощі законодавства та систему звітності буває вкрай складно. В таких ситуаціях не зайвою буде допомога фахівців. Бухгалтерські консультації в м. Київ можна замовити в нас у компанії. Наш штат включає висококласних бухгалтерів, аудиторів і юристів, готових роз'яснити всі ключові моменти. Наші фахівці дадуть грамотну відповідь на всі ваші питання, навчать робити ті або інші операції, порадять стосовно розвитку вашого бізнесу та оптимізації його діяльності. Ви можете отримати, як усну, так і письмову консультацію. Компанія «EDR» надає свої послуги в усіх районах в Києві, а також дистанційно в інших областях України. Кожна бухгалтерська консультація проводиться у відповідності з усіма стандартами обліку та діючими законодавчими нормами. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в повноті та достовірності отриманої інформації.

Послуги від компанії «EDR» та їх вартість

Бухгалтерські консультації спрямовані на вирішення будь-яких проблем, пов'язаних з організацією та оптимізацією бухобліку, а також системи сплати податків. До найпоширеніших питань клієнтів можна віднести:

  • вибір системи оподаткування;
  • оптимізація сплати податків;
  • формування та подача звітності;
  • складання первинної документації;
  • ведення книг доходів;
  • проведення валютних операцій;
  • і багато чого іншого.

Консультації з бухгалтерського обліку від наших фахівців дозволять вам прийняти правильне рішення у спірній ситуації та уникнути фатальної помилки, через недостатнє знання законодавчих норм України. Наші фахівці складуть для вас детальні та грамотні рекомендації, які допоможуть швидко улагодити будь-яку проблему.

Ціни на бухгалтерські послуги індивідуальні для кожного випадку. Все залежить від складності ситуації, кількості питань та інших особливостей. Вартість підвищується, якщо для відповіді потрібно попередньо вивчити та проаналізувати документацію вашого підприємства. В цілому, цінова політика компанії «EDR» базується на принципах доступності. При її формуванні ми враховували групи бізнесменів різного рівня. Щоб дізнатися напевно, скільки коштує консультація бухгалтера з вашого питання, зв'яжіться з нашим менеджером або залишіть свою заявку на сайті, і ми відповімо вам найближчим часом. Варто відзначити, що ви можете замовити, як разову допомогу бухгалтера, так і укласти договір на абонентське обслуговування, який дозволить вам отримувати постійну підтримку.

У нашій компанії працює достатня кількість фахівців, що дозволяє негайно надавати підтримку підприємцям. Якщо вам терміново потрібно вирішити проблему, порадитися або отримати відповідь на хвилююче питання, подзвоніть до нас в офіс. Ми обов'язково допоможемо вам у максимально короткий термін.

Суди