EDR.com

Юрист по стягненню боргів Київ

Адвокат по стягненню заборгованості

Послуги адвоката по стягненню боргів користуються чималим попитом останнім часом, як для звичайних громадян, так і для юридичних осіб. Більшою мірою це викликане нестабільністю політичної й економічної ситуації в Україні. Часто в людей трапляються непередбачені витрати, кризи, а відповідно утворюються борги, які не завжди виходить вчасно віддавати. Зобов'язання можуть виникнути й з інших причин. Наприклад, неналежне виконання будь-якого виду договору призводить до штрафів. Одна справа, коли людина тимчасово не може віддати гроші в силу певних обставин і зовсім інше, якщо вона просто не прагне цього. Юрист по боргах гарантовано допоможе зі стягненням заборгованості. Самостійно розібратися з боржником часом буває дуже складно. У такій ситуації потрібний фахівець зі стягнення боргів. Ми рекомендуємо користуватися тільки послугами адвокатів, адже:

 • Вирішення вашої проблеми буде відбуватися згідно із законодавством України.
 • Адвокат по стягненню боргів може допомогти залагодити конфлікт шляхом переговорів. Якщо це не допоможе, то він займеться підготовкою до суду й у будь-якому разі поверне ваші гроші.
 • Людина, далека від юриспруденції, не зможе якісно допомогти стягнути борг. Вона не має права представляти вас у суді. Крім того, зазвичай, такі люди використовують методи, які порушують закони України, чим можуть створити зайві проблеми для вас.

Послуги адвоката по поверненню боргів

Стягнення боргів у більшості випадків вимагає чимало сил і часу. Юрист по боргах допоможе прискорити цю неприємну процедуру й звести вашу особисту участь у ній до мінімуму.

Для початку, розберемося в способах повернення боргу. Стягнути кошти можна при наявності документів, що підтверджують існування зобов'язання. Такими є:

 • розписка;
 • договір.

Юристи рекомендують заключати обидва документи, коли ви даєте якусь суму в борг. Але на практиці це необов'язково. Досвідчений адвокат по боргах може вирішити вашу проблему, маючи навіть один з вищевказаних документів.

Якщо говорити про етапи, за якими відбувається стягнення боргів, то можна виділити два. Це досудове врегулювання конфлікту й безпосередньо суд. Звичайно, найкраще вирішити проблему на першому етапі, щоб заощадити гроші, але так виходить далеко не завжди. Саме тому, дуже важливо без зайвих зволікань звернутися до досвідченого адвоката, який, якщо буде потреба, зможе захистити ваші інтереси в суді.

Досудове врегулювання суперечки

В першу чергу, необхідно скласти й пред'явити письмову претензію боржникові з вимогою повернути певну суму коштів. Адвокат по стягненню боргів у Києві зможе допомогти вам із цим. Крім підготовки претензії, він збере інформацію про боржника, проведе з ним переговори й навіть звернеться за підтримкою до правоохоронних органів, якщо це буде потрібно. У більшості випадків на даному етапі борг погашають. Адже присутність юриста говорить про серйозність ваших намірів і морально давить на людину, змушуючи її виконати всі зобов'язання перед вами.

Врегулювання суперечки в суді

При зверненні до суду слід враховувати строк позовної давності. Він становить 3 роки з дати, зазначеної в договорі або розписці. По його закінченню ви не зможете подати до суду, тільки певні поважні причини виправлять це. Загалом, якщо у вас виникли проблеми з поверненням коштів, то варто діяти оперативно. На даному етапі не обійтися без кваліфікованої допомоги. Юрист по боргах грамотно складе для вас позовну заяву, у якій правильно представить вашу ситуацію з усіма її особливостями. Також, лише досвідчений адвокат по поверненню боргів зможе якісно відстояти вашу позицію в ході судових розглядів. Він зробить усе, щоб зберегти майно боржника для його стягнення в майбутньому. Крім того, при сприянні фахівців ви повернете не тільки суму зобов'язання, але й мінімум 3% річних і втрати від інфляції. Якщо рішення судді не задовольнить вас, то юрист по стягненню боргів завжди допоможе оскаржити його й добитися бажаного вердикту.

Варто окремо виділити, що позитивне рішення судді не дає 100% гарантію повернення коштів. Щоб це виправити, необхідно до початку судових розглядів добитися арешту майна боржника. Це не дасть йому можливості переоформити нерухомість і ухилитися від виплат. Державний виконавець, як правило, не буде витрачати всі зусилля, щоб змусити боржника повернути позику, а вже тим більше знайти й арештувати все його майно. Саме тому вам буде потрібен досвідчений адвокат, який проконтролює роботу державного виконавця, відповідно до законів України. У підсумку, послуги кваліфікованого юриста допоможуть повернути борг швидко й у повному обсязі.

Адвокат по стягненню боргів надає клієнтам наступні послуги:

 • докладне консультування щодо всіх перспектив повернення боргу й оптимальної схеми дій;
 • повний юридичний аналіз усіх документів по справі;
 • сприяння при досудовому врегулюванні проблеми;
 • підготовка позову й інших процесуальних паперів;
 • захист клієнта в судових інстанціях у м. Київ, а також дистанційне ведення справи в інших містах України;
 • стягнення коштів за розпискою;
 • стягнення боргових зобов'язань за договором;
 • стягнення штрафів за несвоєчасне погашення боргу;
 • юридична допомога при виконавчому провадженні (контролювання роботи виконавця, оскарження неправомірних дій і рішень).

Суди