EDR.com

Реєстрація ФОП Київ

Послуги з реєстрації ФОП, СПД, ПП

Реєстрація ФОП (фізичної особи — підприємця) швидше за все, підійде тим, хто бажає відкрити невеликий бізнес, найчастіше така форма використовується в торгівлі. З нашою допомогою реєстрація фізичної особи підприємця або суб’єкта підприємницької діяльності в м. Київ пройде швидко й безтурботно. Ціна процедури залежить від необхідності оформлення печатки для вашого приватного підприємства й становить від 700 до 880 грн.

Терміни Ціна
5 раб. дня (без печатки). 700 грн.
5 раб. днів (з друком) 880 грн.

Замовити

Реєстрація СПД має свої позитивні моменти — це, перш за все, спрощена система оподаткування та ведення бухгалтерського обліку, а також відсутність необхідності мати печатку і відкривати рахунок у банку. Варто згадати, що юридичною адресою СПД є місце прописки (реєстрації) фізичної особи.

Перед тим як відкрити ПП в Україні, варто продумати всі деталі майбутньої діяльності й зрозуміти, чи дійсно ви хочете стати приватним підприємцем, або все ж знадобиться відкриття юридичної особи. Гадана легкість, з якої відбувається реєстрація ПП, може ввести в оману. ФОП, як підприємець, відповідає за свою господарську діяльність всім своїм майном. Нема розмежування між майном СПД і майном фізичної особи, яка є власником приватного підприємства.

Якщо все обдумано, можна переходити до наступного етапу. Зіставити обсяги діяльності й вибрати систему оподатковування, а також задуматися над кодами КВЕД.

Процес реєстрації СПД:

  • подача документів державному реєстратору (знадобляться тільки ваші паспорт та ідентифікаційний номер, а також реєстраційні картки і квитанція про оплату держмита);
  • отримання витягу з Єдиного реєстру;
  • постановка на облік у податковій інспекції та пенсійному фонді;
  • при бажанні — виготовлення печатки та відкриття рахунку в банку.

Реєстрація приватного підприємства проходить по місцю реєстрації фізичної особи, простіше кажучи, по місцю прописки. Приходити до державного реєстратора необхідно із уже заповненою реєстраційною карткою й сплаченим держмитом, оскільки ця процедура є платною.

Щоб зареєструвати підприємство, держреєстратора можна особисто й не відвідувати, а відправити всі документи поштою або в електронному вигляді. Але тут треба бути впевненим на сто відсотків, що ви заповнили все правильно й не допустили формальних помилок, інакше заява розглядатися не буде. Всі частіше реєстрація СПД у Києві відбувається саме із застосуванням електронної форми документообігу. Якщо ви хочете теж використати цей варіант, ми допоможемо вам оформити всі документи в електронному вигляді з урахуванням вимог законодавства.

Крім того, вам може знадобитися свідоцтво про оплату ПДВ або єдиного податку!

Відкриття ФОП більше не вимагає постановки на облік у контролюючих органах, вся інформація передається реєстратором самостійно. Але свої побажання по створенню ПП і готовність використати спрощену систему оподатковування або стати платником ПДВ ви можете виявити в прикладеній до реєстраційної картки заяві.

При всій зовнішній простоті реєстрації ФОП, дана процедура може забрати у вас багато часу і зусиль. Наша компанія пропонує вам свої послуги з проведення в Києві реєстрації СПД. Що важливо, ми надамо консультативну допомогу, необхідну на початковому етапі ведення бізнесу малими підприємцями, в тому числі, ви зможете легко визначитися з найбільш зручною для вас системою оподаткування, зрозумієте, чи варто вам вести безготівкові розрахунки з контрагентами, дізнаєтеся про необхідність доплати до пенсійного фонд.

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізічніх ОСІБ — предпринимателей

Суди