EDR.com

Корпоративний адвокат і юрист у Києві

Кожен суб'єкт господарювання має внутрішню політику (організація й керування компанією) і зовнішню (взаємини з партнерами, клієнтами, державою й суспільством у цілому). Будь-які із цих відносин, крім усього іншого, підпорядковані корпоративному праву України й законам підприємницької діяльності, якими необхідно користуватися так, щоб можливі фінансові ризики й втрати були зменшені до самого мінімуму, а рентабельність підприємства збільшена до самого максимуму.

Коли потрібна допомога адвоката по корпоративним спорам

Корпоративний адвокат знадобиться підприємцям практично на кожному етапі здійснення бізнес діяльності. Крім нього, бізнесменові може знадобитися також корпоративний юрист у Києві, який на початкових етапах проведе всі необхідні процедури для створення успішного й рентабельного бізнесу, а також допоможе реорганізувати вже існуючий бізнес для його гарантованого й тривалого функціонування.

Потрібно розуміти, що володіючи будь-яким підприємством, яким би ефективним воно не було, не можна повністю застрахувати себе від виникнення можливих суперечок і деяких проблематичних ситуацій із клієнтами або партнерами. Адвокат по корпоративним спорам зможе максимально швидко вирішити конфлікт, що виник, знизити будь-які витрати та захистити тим самим імідж компанії. Як відомо, саме репутація в сфері бізнесу грає для компанії неабияку роль, адже показує контрагентам і клієнтам, з ким вони мають справу.

Юридична допомога в корпоративних справах

Юрист по корпоративному праву з нашої компанії зможе надати вам, як підприємцеві, такі послуги:

 • правовий супровід підприємницької діяльності;
 • безперервне спостереження за змінами в корпоративних законах і надання будь-якої правової інформації щодо діяльності підприємства в таких формах, як: правовий аналіз, надання порад, консультування;
 • допомога корпоративного юриста під час створення або реорганізації бізнесу, передачі корпоративних прав;
 • допомога в здійсненні будь-якої операції з активами;
 • оформлення різних документів (договори, угоди, установчі документи, протоколи, доручення й ін.), у тому числі й документів з кадрово-контрактних питань (трудові й колективні угоди, договори матеріальної відповідальності та ін.);
 • участь у переговорах із контрагентами;
 • правовий захист бізнесу, дослідження й оцінка можливих фінансових ризиків;
 • допомога з вирішенням суперечок у досудовому порядку;
 • представництво в судах м. Київ, а також в інших областях України;
 • повна участь у виконавчому провадженні із судових рішень;
 • юридична допомога в таких питаннях, як: оплата податків, модифікація й ведення бухгалтерського обліку;
 • захист прав на результат інтелектуальної діяльності компанії;
 • проведення внутрішнього аудита підприємства;
 • допомога під час таких процесів, як ліквідація підприємства, визнання його банкрутом.

У житті процес ліквідації підприємницької діяльності займає занадто багато часу. Тільки бізнес адвокат зможе оперативно та правильно врегулювати всі питання, що залишилися, з партнерами, клієнтами й державними органами, щоб гарантовано провести ліквідацію.

Як відомо, безліч великих компаній мають у своєму штаті власного юриста, який регулює корпоративні питання. Але для невеликих підприємств кращим варіантом юридичного обслуговування є формат аутсорсинга. Це дасть компанії декілька переваг:

 1. послуги адвоката на аутсорсингу будуть мати меншу вартість, ніж штатного юриста;
 2. вирішувати корпоративні питання буде команда юридичних фахівців, а не один постійний юрист;
 3. рівень кваліфікації й досвід правознавця, який постійно вирішує корпоративні питання різних підприємств протягом багатьох років, будуть набагато вищі, ніж у штатного юриста, що займається тільки справами однієї компанії.

Починати власний бізнес і вести його необхідно з усією серйозністю й відповідальністю. Тільки за допомогою кваліфікованих юристів і адвокатів ви зможете не переживати за ефективне функціонування та рентабельність власної справи.

Суди