EDR.com

Перепланування квартири

Дозвіл на перепланування Київ

Бажання зайнятися переплануванням квартири виникає у багатьох власників нерухомості, однак не багато хто з них знають, що перепланування квартири пов'язана не тільки з залученням бригади будівельників. Практично будь-яка зміна фізичних параметрів приміщення повинно бути узаконено і підтверджено юридично у відповідних органах, тому перепланування - це ще й паперова тяганина, з якою під силу впоратися не кожному.

Назва послуги Терміни Ціна
Перепланування квартири від 2 місяців від 1000 грн.

Замовити

Що ж таке перепланування квартири?

Перепланування квартири - сукупність будівельних, а також ремонтних робіт, пов'язаних з будівництвом додаткових стін, демонтажем різних опорних перегородок, улаштуванням нових проходів. Перепланування квартири та роботи пов'язані з нею не повинні поширюватися на несучі і зовнішні стіни будівлі. Крім цього, законодавство нашої країни включає в себе цілий розділ, пов'язаний з переплануванням квартир, де значиться ряд обмежень на ремонтно-будівельні роботи при переплануванні. Нехтування нижчепереліченими обмеженнями може спричинити за собою як адміністративну, так і кримінальну відповідальність, яку понесе власник квартири:

  • забороняється будівництво будь-якого роду додаткових прибудов до квартир на перших поверхах;
  • забороняється переносити опалювальні прилади (труби, батареї) на балкони і лоджії;
  • забороняється збільшувати площу санвузла, скориставшись площею інших житлових приміщень;
  • забороняється монтувати кондиціонери і антени на фасадах житлових та громадських будівель, спрямованих у бік пішохідної зони;
  • забороняється займатися як повним, так і частковим демонтажем міжповерхових перекриттів, з метою об'єднати дві квартири вертикально;
  • під час ремонтно-будівельних робіт забороняється займатися демонтажем звукоізоляційного і теплоізоляційного шару підлоги;
  • без відповідної документації - забороняється облаштування додаткових проходів в несучих стінах будівлі;

Якщо ж перепланування квартири виконана без порушення вимог законодавчої системи - її необхідно узаконити, шляхом отримання різних згод і дозволів. Варто відзначити той факт, що перепланування, яка не була своєчасно узаконена, може обмежити ваші права на власність, тому нехтувати процедурою отримання відповідних документів не рекомендується.

Як правило, процедура узаконення перепланування квартири вимагає залучення юридично-підкованих людей, які можуть в найкоротші терміни підготувати всю необхідну документацію. В іншому випадку, процес може затягнутися, відібравши у вас безліч часу і зусиль, а також фінансових коштів.

Досвідчені фахівці нашої компанії в змозі впоратися з вирішенням подібних задач в максимально стислі терміни, надавши вам на руки пакет готових документів.

ЗАКОН УКРАЇНИ

Житловий кодекс України

Цивільний кодекс України

Про архітектурну діяльність

Про власність

Суди