EDR.com

Супровід податкових перевірок

Допомога при податкових перевірках

Відповідно до законодавства держава здійснює контроль над господарською діяльністю підприємств, шляхом проведення позапланових та планових ревізій, перевірок, обстежень. Проведення податкових перевірок органами Державної фіскальної служби України може здійснюватися у вигляді камеральної, документальної (позапланової, планової, виїзної й не виїзної), фактичної, зустрічної та перевірки, пов'язаної з будь-яким розслідуванням на підприємстві.

Супровід податкових перевірок в Києві – це одна з послуг компанії «EDR», котра допоможе визначити правомірність та правильність усіх дій співробітників фіскальних органів під час проведення перевірки. Юридичний супровід податкових перевірок дозволить переконатися, що діяльність податківців не переходить за рамки закону, а також уникнути накладення необґрунтованих штрафів або оскаржити їх у суді.

Юридична компанія «EDR» пропонує:

  • повний супровід виїзних податкових перевірок (наші юристи будуть присутні при ревізіях та при необхідності захистять права та інтереси клієнта);
  • перевірка законності кожної вимоги, яка може бути висунута;
  • підготовка документів клієнта для подальшого подання фіскальним органам;
  • складання заяви для оскарження перевірки податкових органів від імені підприємства;
  • представництво в суді.

Вартість послуг розраховується індивідуально для кожного клієнта на договірній основі та буде залежати від виду діяльності підприємства й документообігу. Уточнити ціни, а також замовити послугу супроводу перевірки або окремих консультацій із податків можна за контактним номером телефону нашої компанії.

Переваги співробітництва

Фахівці з нашої юридичної компанії мають великий досвід роботи з податковими органами, тому нададуть клієнтові юридичний захист та допомогу при податковій перевірці. Ми зможемо роз'яснити персоналу підприємства порядок проведення податкових перевірок та підготуватися до них. Можете не сумніватися, кожну дію податківців, що суперечить законодавству України, наш податковий юрист відразу ж присіче. У випадку якщо ви будете не згодні з рішенням фіскальних органів, юристи підготують матеріали для його спростування та складуть необхідну заяву для оскарження.

Переваги співробітництва з нами:

  1. Професіоналізм і великий досвід роботи в спілкуванні з представниками податкової.
  2. Скорочення часу на проходження перевірки за рахунок правильної організації процесу.
  3. Клієнтові не буде потрібно відволікатися та вникати в питання, пов'язані з перевіркою, податковим законодавством.
  4. Підвищення шансів на успішне проходження перевірки.

Пам’ятайте, ми завжди готові допомогти вам при податковій перевірці!

Суди