EDR.com

Оскарження рішення суду Київ

Послуга Одиниця
Складання касаційної скарги документ
Участь адвоката/юриста в судовому засіданні засідання
Подача документів в суд факт подачі
Усна консультація у справі консультація

Замовити

Строки й порядок оскарження ухвали суду

Як відомо, суд першої інстанції (місцевий суд), рідко коли може винести рішення, яке догодить і позивачеві, і відповідачеві. З таких ситуацій є тільки один можливий вихід – оскарження рішення суду першої інстанції у вищих судах над ним, шляхом подачі апеляційної скарги.

Оскарження судових рішень є цілком легальним правом для кожної особи, що брала участь у судовому процесі. За допомогою цієї процедури можна знизити наявність помилок, які допустили судді, а також у рази збільшити ефективність діяльності судових органів. Але, довести свою правоту в місцевому суді – це одна справа, а довести її у вищих судових інстанціях – зовсім інша.

Якщо позивач хоче подати скаргу в апеляційний суд, тоді йому доведеться виконати це відповідно до установлених строків. Не уклавшись в строки – можна позбутися шансу на оскарження рішення суду першої інстанції. Крім того, необхідно розуміти, що подати касаційну скаргу в суд не можна, проігнорувавши звернення до апеляційної інстанції. Іншими словами, якщо заявник упустив свій шанс для подачі апеляції, то піти далі – неможливо. З подібної ситуації, а також якщо ви не знаєте, як оскаржити рішення суду, є тільки один вихід – це звертання до досвідченого адвоката, котрий зможе довести те, що його клієнт пропустив строк подачі з поважних причин.

Нагадаємо ще про один важливий момент. Оскарження ухвали суду проводиться у випадках, якщо колись уже були встановлені деякі обставини. Якщо ж в апеляційному, касаційному або Верховному суді з'ясують, що місцевий суд не врахував ці деякі обставини, які є досить важливими в справі, тоді щодо цієї справи можуть відкрити новий судовий розгляд.

Оскарження судових рішень адвокатом

Оскарження судових рішень – дуже серйозна й делікатна процедура, для здійснення якої неодмінно знадобиться досвідчений адвокат. У нашій компанії як раз є такі юристи й адвокати, які складуть та подадуть апеляційну скаргу, і зможуть допомогти в будь-якій судовій інстанції.

Переконатися в цьому ви можете прямо зараз, замовивши юридичні послуги за нашим контактним номером телефону.

Суди