EDR.com

Обов'язковий аудит

Проведення обов'язкового аудиту підприємств

Згідно з законом «Про аудиторську діяльність» кожне підприємство (ТОВ, ВАТ) в Україні щорічно повинне проводити обов'язковий аудит. Компанія «EDR» може допомогти пройти дану процедуру швидко та у зручний для вас час. Ми працюємо у всіх районах в Києві. Обов'язковий аудит спрямований на перевірку бухгалтерського та податкового обліку, фінансової звітності та документації, в тому числі й первинної. В ході аналізу, будуть виділені помилки, протизаконні операції та інше. Потім, наші фахівці виправлять недоліки та приведуть вашу документацію в бездоганний стан. Також аудиторська перевірка допомагає виявити перешкоди для ефективної діяльності підприємства та знайти шляхи їх усунення. Щоб замовити послугу, досить подзвонити до нас в офіс або залишити свою заявку на сайті, щоб ми могли зв'язатися з вами найближчим часом.

Особливості проведення обов'язкового аудиту

Обов'язковий аудит у м. Київ проводиться компанією «EDR» у відповідності з усіма стандартами та законодавчими нормами України. Він проходить у декілька етапів:

 1. Перевірка фінансової документації та бухгалтерських операцій, зроблених на її підставі.
 2. Перевірка відповідності бухгалтерського обліку та документації вимогам законодавства України.
 3. Підготовка списку помилок і неточностей. Розробка варіантів з їх усунення.
 4. Виявлення неефективних моментів у веденні податкового та бухгалтерського обліку. Розробка методів їх оптимізації.
 5. Консультація з загальних принципів ефективної організації ведення бухгалтерського та податкового обліку.

Підсумком аудиторської перевірки є незалежний висновок, в якому детально розписується, що було проаналізовано та виявлено. Наприкінці аудитор дає оцінку достовірності фінансової звітності підприємства. Даний висновок передається клієнтові та може бути використаний, як аргумент у врегулюванні різних податкових спорів.

Ви можете не хвилюватися через розголошення інформації та корпоративної таємниці при замовленні аудиторської перевірки. Наші фахівці гарантують повну конфіденційність ваших даних. Наша робота спрямована на допомогу підприємцям, а не контролюючим органам.

Вартість послуг

Цінова політика компанії «EDR» досить демократична. При її формуванні ми враховували підприємців з різним бюджетом. Підсумкові ціни на аудиторську перевірку індивідуальні для кожного випадку та оговорюються безпосередньо на консультації, яка абсолютно безкоштовна для наших клієнтів. В основному, вартість залежить від:

 • часу, витраченого на аудит та терміновості виконання замовлення в цілому;
 • наявності додаткових послуг;
 • кількості фахівців, необхідних для аудиту;
 • обсягу документації, що перевіряється;
 • організаційно-правової форми підприємства та системи оподаткування;
 • інше.

Ви можете замовити обов'язковий аудит одноразово або укласти договір абонентського обслуговування з нашою компанією. Щоб довідатися більше про переваги роботи з нами, запишіться на консультацію, і наш менеджер розповість вам про всі подробиці.

Суди