EDR.com

Заперечення на позовну заяву (зразок)

Послуга Одиниця
Складання відзиву на позовну заяву документ
Участь адвоката/юриста в судовому засіданні засідання
Подача документів в суд факт подачі
Усна консультація з проблеми, що вимагає звернення до суду годину

Замовити

Відзив (відгук) на позовну заяву в суд

Коли громадянин отримує повідомлення про те, що він буде відповідачем у якій-небудь судовій справі – це завжди серйозно. Подібну новину не можна віднести до чогось приємного, адже для захисту своїх прав і інтересів у суді доведеться добре потрудитися, а можливо, навіть найняти хорошого адвоката. Але спершу, ще до початку судових розглядів, буде потрібно написати заперечення на позовну заяву в суд.

Звичайно, є й інша категорія громадян, які думають, що виклик на судове засідання – це щось необов'язкове й те, що не спонукає до яких-небудь дій. Деякі вважають, що на першу вимогу взагалі можна не з’являтися в суд. Але це не так. Адже, не відвідавши суд один другий раз, справу зможуть розглянути й без вашої присутності. І тоді стає зрозуміло, що подібний судовий розгляд навряд чи завершиться з позитивним результатом для вас. Саме тому обов'язково буде потрібен відзив на позовну заяву.

У відгуку на позов повинна бути присутня така інформація:

  • назва суду;
  • дані про позивача (ПІП, дата народження, його адреса, посада, яку займає);
  • сам виклад заперечення на позов;
  • перерахування документів, прикладених до відзива на позов.

Крім того, у відповіді на позов вам також знадобиться вказати особисті контактні дані: номер телефону, поштову адресу, адресу електронної пошти і т.д. Усі вимоги повною мірою викладені в ст. 59 ГПК (для справ господарського характеру) і ст. 28 ЦПК (для справ земельного, житлового, трудового, цивільного й сімейного характеру).

Зразок заперечення на позовну заяву представлений на даній сторінці.

Поставити підпис на відзиві на позовну заяву може як сам відповідач, так і особа, що представляє його інтереси. При цьому важливо пам'ятати про те, що представник, який прийматиме участь у судовому засіданні, зобов'язаний мати при собі документ, що підтверджує його повноваження.

Допомога юриста в Києві

Усе, про що йшла мова вище – це тільки основна інформація, яка стосується подачі заперечення проти позову. На практиці часто – усе куди складніше. Адже головній складовій відгуку на позов, його змісту, потрібно приділити особливу увагу, тобто не тільки викласти свої вимоги повною мірою, але й подбати, щоб усе відповідало правилам того або іншого законодавства. Правильно й грамотно складений відзив на позовну заяву зможе підвищити ваші шанси на успіх у декілька разів. А юристи в Києві з компанії “EDR” як раз можуть скласти заперечення на позовну заяву саме таким.

Суди