EDR.com

Виселення з квартири за рішенням суду Київ

Позовна заява про виселення. Виселення (колишнього чоловіка, неповнолітніх дітей, мешканця)

Досить важко уявити таке, як виселення з квартири чи власного будинку. Безумовно, кожний українець має право на житло, але в той же час у законодавстві присутні норми, що дозволяють провести виселення деяких громадян.

Згідно з Житловим кодексом України виселення з житла може проходити в наступному порядку:

  • за власним бажанням;
  • згідно з рішенням суду;
  • при наявності санкції, виданої прокурором. Вона може бути виписана, якщо будинок, у якому проживає людина, перебуває в аварійному стані, а також при самовільному проживанні в житлових приміщеннях.

У більшості випадків при виселенні людини з будинку або квартири, їй надається інше житло. Але, як і в будь-якому правилі, є виключення. Вас легально можуть виселити без надання альтернативного місця проживання при певних обставинах. І от цей момент дійсно турбує багатьох українців.

За останні роки число кредитів, виданих на квартири або будинки, суттєво зросло. Іпотека дуже зручна тим, що не потрібно чекати довгі роки, перш ніж придбати власне житло. Але, якщо в якийсь момент у вас не буде грошей платити по кредиту, квартиру просто заберуть. Згідно із законодавством України у випадку утворення боргу по іпотеці, будь-яке житло може бути забране. Причому виселитися ви можете добровільно до судових розглядів, або дочекатися їхніх підсумків. Але у підсумку, вас однаково попросять покинути житло без надання іншого. Хоча, у юридичній практиці були ситуації, при яких громадянам з фінансовими труднощами все-таки надавали тимчасові квартири. Але це можливо тільки при наявності кваліфікованого захисту адвокатів у суді.

Підстави для виселення

Українців можуть виселити з власних квартир і без їхньої провини. Але в такому випадку законом передбачається надання іншого житла. Підставами виселення можуть бути:

  • планове знесення будинку;
  • аварійний стан будинку;
  • планове переведення будинку з житлового фонду в нежитловий;
  • інше.

Спори у разі виселення з квартири чи будинку та допомога адвоката

Виселення з квартири чи будинку – це складна процедура, яка супроводжується спорами та судами. Судові розгляди в таких випадках не обмежуються одним засіданням. Щоб зберегти свій будинок або, як мінімум, одержати альтернативне місце проживання, вам буде потрібна допомога досвідченого адвоката. Юрист складе для вас позовну заяву про виселення, допоможе захистити ваші права при виселенні та надалі буде супроводжувати всю процедуру. Наша компанія завжди готова вам запропонувати консультацію та широкий спектр юридичних послуг від досвідчених юристів, які, маючи практику й глибокі знання законодавства України, зроблять усе можливе, щоб ви досягли бажаного результату у найкоротший термін.

Суди