EDR.com

Податковий аудит

Проведення податкового аудиту в Києві

Кожний підприємець знає, наскільки важливо правильно вести податковий облік. Уникнути помилок і штрафів можна, замовивши податковий аудит підприємства. Якщо загальна аудиторська перевірка спрямована на аналіз усієї господарської діяльності підприємства, то податкова зосереджена винятково на податковому обліку. Адже, як показує практика, самому дуже складно все контролювати, перевіряти, стежити за оновленнями в законодавчій базі, ще й шукати законні шляхи економії на обов'язкових платежах. Крім того, не можна зневажати людським фактором – кожний може припуститися помилки в розрахунках податків або при заповненні звітів. У підсумку, при проходженні перевірки з боку контролюючих органів, підприємці часто одержують штрафи. Компанія "EDR" пропонує свої послуги в усіх районах м. Київ, а також в інших областях України (дистанційно). Всі наші фахівці мають високий рівень кваліфікації та великий практичний досвід, щоб грамотно та швидко провести аудит податкового обліку на вашому підприємстві. Ви можете замовити послугу в будь-який зручний для вас час, зв'язавшись з нами по телефону або залишивши свою заявку на сайті.

Особливості проведення аудиту податків

Податковий аудит – це комплексна ревізія податкової документації компанії. Його рекомендується проводити регулярно, раз у квартал або півроку для того, щоб не погіршувати ситуацію та завжди бути готовим до перевірки фіскальної служби. Проведення податкового аудиту спрямоване на виявлення різних помилок у фінансовій звітності та бухгалтерському обліку, а також порушень законодавчих норм України. Метою аудиту є попередження штрафних санкцій, а, за бажанням, розробка та впровадження плану по оптимізації системи оподаткування, який допомагає суттєво заощадити гроші.

Аудит податків – це цілий комплекс заходів, під час якого перевіряються:

  • розрахунки та сплата податкових платежів;
  • обґрунтованість застосування податкових пільг;
  • правильність заповнення та достовірність інформації в податковій документації та звітності;
  • податкові ризики;
  • формування та проведення податків в бухобліку підприємства.

За підсумками аудиту податкової звітності складається детальний звіт, який є конфіденційним, і передається замовникові. У ньому будуть зазначені помилки, надані рекомендації з їх виправлення, а також зроблена оцінка достовірності та грамотності податкового обліку підприємства. Дана процедура не тільки допоможе привести справи в порядок, але й дасть можливість мінімізувати податкові ризики й виключити появу штрафних санкцій.

Вартість послуг

Не можна точно сказати наперед, скільки коштує податковий аудит організації. Ціна на послуги встановлюється за домовленістю та залежить від багатьох факторів:

  • обсягу документації, що вимагає аналізу;
  • виду системи оподаткування;
  • строків виконання замовлення;
  • кількості та кваліфікації співробітників, необхідних для проведення процедури;
  • іншого.

Ви можете замовити внутрішній податковий аудит в нашій компанії в Києві одноразово для проби, але ми рекомендуємо укласти договір на довгострокове абонентське обслуговування. Він дозволить вам постійно отримувати підтримку фахівців і буде набагато ефективніше. Щоб дізнатися більше про варіанти співробітництва та вартість послуг, запишіться на безкоштовну консультацію до одного з наших фахівців у зручний для вас час.

Суди