EDR.com

Аудиторські послуги

Наші аудиторські послуги є незалежною та абсолютно об'єктивною оцінкою конкретної сфери діяльності. Компанія «EDR» завжди готова запропонувати всім типам організацій проаналізувати їхню роботу або окремі її моменти. Наша експертна оцінка допоможе виявити слабкі місця вашого підприємства, а також помилки у веденні обов'язкової документації. Крім того, ми можемо розробити стратегію по поліпшенню ефективності функціонування вашої фірми. Наприклад, провести оптимізацію оподаткування, що дозволить заощадити достатню суму грошей. Ми працюємо у всіх районах м. Київ та дистанційно проводимо консультації по всій Україні. У нашій компанії існує цілий відділ висококваліфікованих аудиторів, які добре розбираються в бухгалтерському та податковому обліку, економіці й законодавстві України. Різнобічність і професіоналізм наших співробітників забезпечить вам комплексний, а також індивідуальний підхід. Варто відзначити, що вартість наших послуг досить демократична. Адже ми намагаємося дотримуватися принципу, що кожний, незалежно від рівня доходу, повинен мати можливість найняти досвідченого фахівця.

Для чого необхідний аудит підприємствам?

Аудиторськими послугами найчастіше користуються для отримання незалежної й правдивої оцінки ефективності діяльності компанії, включаючи її бізнес-процеси. Крім цього, допомога такого роду дає можливість скласти стратегію по поліпшенню показників роботи підприємства. Загалом, аудиторські послуги дозволяють:

 • виділити головні ризики на підприємстві та їх основні причини;
 • проконтролювати ефективність діяльності компанії;
 • знайти та виправити всі недоліки у веденні бухгалтерського й податкового обліку, а також нераціональні моменти в побудові роботи функціональних систем фірми;
 • проаналізувати способи зменшення витрат підприємства;
 • розробити оптимальну схему витрат, спланувати господарську діяльність компанії, а також оцінити необхідність впровадження нових технологій.

Аудит – це відмінний спосіб для підприємців одержати свіжий погляд на свій бізнес та поліпшити його показники. Завдяки виправленню системних помилок, зменшуються витрати, і відповідно росте прибуток. Наші фахівці готові дати свою експертну оцінку в будь-який зручний для вас час.

Що дає підприємствам аудит?

Аудиторські послуги мають досить індивідуальний характер. Ви отримаєте допомогу в тих моментах, де виникли труднощі. Але загалом, робота фахівців дасть наступні переваги:

 1. Виключення додаткових фінансових і матеріальних витрат у майбутньому, завдяки виправленню помилок у діяльності підприємства.
 2. Оптимізацію роботи фірми.
 3. Впровадження сучасних технологій і тенденцій в існуючі структури вашого бізнесу.
 4. Підвищення рівня доходів і рентабельності вашого підприємства.

Систематичне проведення аудиту дозволяє помітно підвищити показники вашого бізнесу. Коли робота виконується досвідченими фахівцями, то на основі її підсумків набагато простіше приймати важливі рішення. У звітах буде відразу видно сильні й слабкі сторони вашого підприємства, а також варіанти вирішення проблематичних моментів. Вам легко буде управляти підприємством, знаючи, на чому, в першу чергу, необхідно зосередитися.

Аудиторські послуги для вашого бізнесу можуть стати:

 • зменшенням ризиків виникнення конфліктів з державними органами контролю;
 • комплексною підготовкою до майбутньої податкової перевірки;
 • виключенням можливості одержання штрафних санкцій;
 • ефективним майстер-класом по підвищенню рівня кваліфікації вашого персоналу.

Більш детальну інформацію про переваги співробітництва з нами, ви можете дізнатися на консультації з будь-яким нашим фахівцем. На ній ви також довідаєтеся, скільки коштує аудит на вашому підприємстві. Адже ціна може змінюватися залежно від форми власності компанії – ТОВ, ЗАТ, ФОП (СПД, ПП) та інше. Чим більший обсяг робіт, тим вище вартість. Але вам не потрібно переживати. Ми надаємо пакети послуг для клієнтів з різним рівнем доходу, так що напевно підберемо прийнятний варіант і для вас.

Аудиторські послуги від нашої компанії

Компанія «EDR» протягом декількох років успішно завойовує ринок України. За ці роки ми помітно виросли та привабили безліч постійних клієнтів. Ми систематично відправляємо наших співробітників на курси підвищення кваліфікації, щоб поліпшити якість послуг. Перш за все, ми намагаємося надати нашим клієнтам індивідуальний підхід і першокласний сервіс. Вам не прийдеться довго чекати, щоб побачити результати нашої роботи. Фахівці від компанії «EDR» виконають все максимально швидко, адже ми знаємо, наскільки дорогий час в бізнесі. Спектр наших послуг досить широкий і включає в себе:

 1. Комплексний аудит всього бухгалтерського обліку підприємства для аналізу й підтвердження його фінансових звітів.
 2. Проведення тематичного аудита.
 3. Ретельна перевірка грамотності та правомірності ведення податкового обліку, включаючи формування зобов'язань і складання звітності.
 4. Верифікацію того, що в компанії вже є статутний фонд або так званий ліквідаційний баланс.
 5. Аудиторські послуги на постійній основі (абонемент).

При замовленні аудиторської перевірки ви отримаєте:

 • комплексний аналіз принципів бухгалтерського обліку підприємства;
 • перевірку доказів, які підтверджують суми розкриття відомостей у фінансовій звітності компанії;
 • аналіз фінансових звітів фірми в цілому;
 • перевірку та оптимізацію ведення бухгалтерського обліку на підприємстві.

За підсумками аудиторської перевірки, у вас залишиться:

 1. Правдивий і вичерпний аудиторський висновок.
 2. Комплексний аудиторський звіт з експертними думками й пропозиціями стосовно всіх проблемних пунктів проведеного аналізу, а також загальні рекомендації.

Слід зазначити, що аудиторські перевірки та їх висновки можуть стати в нагоді не тільки керівникам компанії для прийняття важливих рішень або підготовки до перевірок, а й зовнішнім користувачам. Наприклад, потенційним інвесторам або покупцям вашого бізнесу. Адже аудиторські звіти містять максимально достовірну інформацію про компанію. Ви можете не боятися підпускати «чужу» людину до важливих паперів, адже аудитори зобов'язані зберігати всі отримані дані та результати аналізу в таємниці. Звичайно, питання конфіденційності скоріше етичне. Саме тому дуже важливо звернутися до надійних фахівців, які не тільки грамотно проведуть оцінку діяльності підприємства, але й не будуть розголошувати важливу інформацію. Наша компанія відповідає не тільки за якість послуг, але й гарантує абсолютну конфіденційність. Нашим експертам можна довіритися у всьому!

Суди