EDR.com

Винос меж ділянки

Встановлення та відновлення меж земельної ділянки

Винос меж ділянки здійснюється після ретельного аналізу відповідності документів на ділянку землі з реальним становищем. Відновлювати кордону доводиться в разі монтажу нового паркану або продажу ділянки іншій людині. Крім цього, перевірка кордонів може знадобитися при виникненні різних суперечок з сусідами.

Терміни Ціна
7-10 днів від 3500 грн.

Замовити

Далеко не у всіх випадках потрібно надавати всю необхідну від вас інформацію. Нерідко ми виконували винос і відновлювали межі ділянки після отримання навіть мінімального набору даних.

Необхідно для виносу меж ділянки

Вам необхідно підготувати наступне *:

 • адресу ділянки;
 • кадастровий номер;
 • копію Державного Акту;
 • прізвище власника або назву підприємства;
 • точку на карті Яндекса або Google;
 • надати доступ до ділянки експертів нашої компанії.

Ми надамо перед початком роботи

Перед тим як приступити до здійснення робіт, ми готові надати вам:

 • сертифікат інженера-геодезиста (інформація про всіх сертифікованих фахівцях такого типу є в реєстрі, тому ви можете зробити перевірку в базі даних Держземагентства);
 • договір на виконання виносу меж ділянки;
 • повірку використовуваного приладу;
 • копії статутних документів компанії;
 • приклади здійснення аналогічних проектів.

Винесення меж ділянки складається з декількох етапів.

Спочатку необхідно зібрати інформацію про ділянку.

Ідеальний варіант - робота з приватизованим ділянкою, у якого є кадастровий номер і Державний Акт. Наша організація повинна відправити відповідний запит до Держземагентство і отримати обмінний файл, який містить повний набір даних. Далі проводиться перевірка площі земельної ділянки з урахуванням документації і координат. Крім цього, можна перевірити справжність кадастрового номера, використовуючи кадастрову карту. Виконується оформлення необхідних документів, а також актів виносу. Встановлюється бажана точність - в місті вона становить 10 см, в селищі - 30 см, а для земельних паїв - близько 1-3 метрів. Інформація про точність виносу залежить від вимог технічної інструкції на виконання таких робіт.

На польовому етапі відбувається підбір оптимальних способів роботи і приладів.

Фахівці забивають кілочки і встановлюють межові знаки, тип яких залежить від вимог клієнта. Відомості про форму цих знаків можна знайти в технічній інструкції. Потім в обов'язковому порядку всі точки знову переміряють. Також виконується завмер різних об'єктів, розташованих на ділянці. У присутності клієнта, а також власників розташованих поруч ділянок, закріплюють межі ділянки.

Експерти приїжджають в офіс і здійснюють обробку зібраної інформації.

На даному етапі складається схема установки межових знаків. Також проводиться перевірка реальних площ землекористування не тільки ділянки, а й сусідів. При появі спірних питань фахівці перевіряють всі межі.

ЗАКОН УКРАЇНИ

Земельний кодекс України

Житловий кодекс України

Цивільний кодекс України

Про архітектурну діяльність

Про власність

Суди