EDR.com

Зміна засновників ТОВ та АТ в Києві

Зміна складу засновників підприємства

Зміна засновників вашого підприємства припускає виключення одного або декількох осіб зі складу засновників або, навпаки, збільшення кількості учасників підприємства.

Послуга Терміни Вартість
Зміна засновників від 10 днів 1950 грн.

Замовити

Зміна складу засновників підприємства може бути викликана розвитком вашого бізнесу, або коли один із власників буде примусово виключений або сам виявить бажання здійснити вихід зі складу засновників ТОВ. Також будь-який учасник може продати свою частку в підприємстві або купити чужу.

Порядок реєстрації зміни складу засновників:

  • нотаріальне завірення статуту в новій редакції (для АТ - необов'язково);
  • подача документів державному реєстратору;
  • отримання витягу з Єдиного реєстру;
  • повідомлення податкової інспекції про зміну засновників ТОВ або АТ.

Варто звернути увагу, що для акціонерних товариств порядок реєстрації може трохи відрізнятися, так як засновники-акціонери не завжди вказуються в статуті АТ, отже, міняти статут не доведеться. Однак додасться процедура оформлення у реєстроутримувача або депозитарію передачі акцій.

Наша компанія надає послуги з проведення реєстрації змін складу засновників підприємств усіх форм власності та організаційно-правових форм. Ми можемо провести одночасну реєстрацію внесення змін юридичної адреси, керівника і провести реєстрацію змін до складу засновників. У будь-якому випадку наші фахівці нададуть вам кваліфіковану допомогу в оформленні документів і подальшої їх подачі в спеціалізовані органи. З нашою допомогою, зміна засновника ТОВ або АТ пройде в самі короткі строки.

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізічніх ОСІБ - предпринимателей

 

Суди