EDR.com

Адвокат по ДТП Київ

Консультація та допомога автоюриста

У зв’язку з великою завантаженістю доріг у Києві, рівнем культури учасників дорожнього руху та просто напруженим станом за кермом, ДТП трапляються досить часто. Незважаючи на те, що у всіх водіїв укладений договір автострахування, одержати по ньому виплати доволі важко. У кожній страховій компанії є хороший адвокат по ДТП, який робить усе для захисту інтересів його роботодавців, а от у звичайних водіїв він, як правило, відсутній. У підсумку, захистити права постраждалої або винної сторони зазвичай нікому, чим й користуються страхові компанії, обмежуючи виплати по договорах. Щоб відстояти свою позицію й одержати весь обсяг заслуженої компенсації при дорожньо-транспортному випадку, знадобиться професійна допомога автоадвоката, який не тільки захистить ваші права перед страховою компанією, але й перед органами автоінспекції.

Допомога автоюриста повинна надаватися максимально оперативно. Адже при ДТП багато чого залежить на самому початку виникнення правових відносин. Мається на увазі, складання протоколу при аварії, а у випадку зі страховкою – поліса. Саме тому, автоадвокат повинен мати глибокі знання та великий досвід їх застосування на практиці, а також, загалом, вміти швидко реагувати. Наша компанія завжди готова надати вам «дорожнього юриста», щоб ви не переживали про захист своїх прав і виплати за страховим договором у випадку аварії.

Коротка інструкція при ДТП

При виникненні дорожньо-транспортного випадку головне не панікувати та виконати наступне:

 1. Повністю зупинити машину відразу при виникненні ДПТ. При цьому абсолютно неважливо, де ви зупинитеся. Ви повинні відкласти всі свої плани й не рухатися з місця. Не забудьте включити аварійну сигналізацію, встановити знак аварійної зупинки та позначити місце події миготливим ліхтарем.
 2. Надайте першу медичну допомогу потерпілим в аварії, якщо вони є. Пам’ятайте, що Кримінальний кодекс України має статтю про залишення людини в небезпеці.
 3. Повідомте співробітників ДАІ про дорожньо-транспортний випадок та очікуйте їхнього приїзду. При цьому варто негайно сповістити свого адвоката по ДТП. Він повинен прибути на місце та проконтролювати заповнення протоколу, а також розповісти вам про подальші дії.
 4. Не торкайтеся нічого на місці аварії, навіть дрібних деталей, не намагайтеся сховати сліди. Ви повинні зберегти всі докази ДТП, адже вони можуть зіграти вам на руку при подальших розглядах.
 5. Ви повинні зафіксувати всі деталі аварії, включаючи фото й відео місця ДТП. Дуже важливо скласти докладний список свідків та учасників дорожньої події, указавши їх особисті дані й реєстраційні номери машин.

Не варто вести переговори з співробітниками ДАІ без консультації або присутності адвоката. Також, підписувати протокол можна тільки після його ретельної перевірки вашим автоюристом.

Консультація автоадвоката. Чому вам необхідний юрист по ДТП?

До безпосереднього потрапляння в ДТП, дуже важко зрозуміти всю необхідність присутності автоавдвоката. Загалом, юрист покликаний захищати ваші права перед будь-якими фізичними та юридичними особами, але по факту він робить набагато більше. Наприклад:

 1. Адвокат по ДТП допоможе вам проконтролювати складання протоколу. Цей документ є дуже важливим, і заперечити його в суді практично неможливо. Саме тому варто приділити особливу увага всім деталям і простежити, щоб він був оформлений правильно. Зазвичай, свідки неохоче витрачають свій час на перевірку показань і взагалі погано йдуть на контакт. Співробітники ДАІ, які, безумовно, будуть не на вашій стороні, часто користуються цим. Ваш юрист не допустить навіть дрібних неточностей у протоколі, чим полегшить захист ваших інтересів.
 2. У випадку порушення кримінальної справи, допомога досвідченого адвоката по ДТП – це першочергова необхідність. Тільки він зможе розв'язати виниклу проблему та відстояти вашу правоту.
 3. У кожної страхової фірми є свій представник-юрист. Вести з ним переговори без участі власного професійного адвоката досить складно.
 4. Автодорожні суперечки вимагають не тільки глибоких знань законодавства України, але й орієнтування в області техніки, фізики й динаміки. Наші адвокати по ДТП мають усі необхідні навички, щоб якісно захистити ваші інтереси.
 5. Вартість послуг «дорожнього адвоката» досить недорога, якщо порівнювати з сумами, які знадобляться на ремонт машини, а також тими, що повинні вам виплатити у якості морального збитку. Без допомоги юриста ви можете не отримати компенсації та у підсумку втратите набагато більше.
 6. У більшості випадків в аварії винуватий не водій, а відсутність дорожньої розмітки, порушення правил розміщення знаків, і в цілому стан дороги. Звичайно, самостійно довести це вкрай важко, особливо, без підготовки й практики. Хороший юрист по ДТП допоможе обґрунтувати причинно-наслідковий зв'язок, чим підтвердить вашу невинність.
 7. Стрес, викликаний аварією, досить погано впливає на здатність людини чітко мислити та оцінювати ситуацію. Саме для цього й потрібний адвокат по ДТП – він простежить за всім, що відбувається, щоб ви могли спокійно відійти від пережитої аварії.

Допомога автоюриста при ДТП

Наше юридичне об'єднання готове надати своїм клієнтам якісну та оперативну підтримку, а також широкий спектр послуг:

 • Виїзд на місце аварії для контролю складання всіх письмових паперів і розробки подальшої стратегії поведінки. Крім того, ваш юрист по ДТП у м. Київ проконсультує вас у телефонному режимі про те, що потрібно зробити в першу чергу при виникненні аварії.
 • Проведення переговорів і вирішення будь-яких суперечок із представниками ДАІ та страхової компанії, причому, навіть без вашої особистої участі.
 • Юридична допомога під час судових розглядів, а також урегулювання конфліктів на досудовій стадії.
 • Оскарження рішень суду в апеляційному й касаційному порядку.
 • Контроль стадії виконання вердикту суду.
 • Організація незалежної технічної експертизи.
 • Підготовка доказової бази.
 • Розробка декількох варіантів вирішення та роз’яснення, враховуючи особливості вашої ситуації та аналізу судової практики.
 • Допомога юриста при ДТП у питаннях відшкодування отриманого матеріального та морального збитку під час аварії.

Суди