EDR.com

Довідка про відсутність будівель

Довідка про відсутність будівель на земельній ділянці

У разі відчуження землі, на якій немає яких-небудь будов, нотаріусу необхідно надати документ, що підтверджує відсутність забудов на ділянці.

Терміни Ціна
2 тижні 2000 грн.
2 дня 5000 грн.

Замовити

 

Для отримання цієї довідки необхідно звернутися в бюро технічної інвентаризації (у тих випадках, коли земельна ділянка розташована на території міста). В інших випадках отримати довідку можна у відповідному судовому суспільстві або сільраді.

Видача довідки відбувається тільки після виконання інвентаризації об'єкта. Після того як співробітник бюро технічної інвентаризації проаналізує всі документи інвентаризаційної справи, він повинен виїхати на об'єкт і візуально оглянути земельну ділянку. Якщо він не виявить ніяких споруд, заявник зможе отримати відповідну довідку. Якщо ж співробітник БТІ під час огляду об'єкта виявляє незареєстровані будови, заявник отримає відмову. Рішенням проблеми може стати лише узаконення таких будівель.

  • подачу заяви виконує неналежне особа;
  • фахівець, який здійснює інвентаризацію об'єкта, не зміг виконати візуальний огляд з причини відсутності безперешкодного доступу до нього;
  • заявник не надав правовстановлюючих документацію.
  • Копія ідентифікаційного коду та паспортних даних.
  • Копія відповідного правовстановлюючого документа.
  • Для юридичних осіб - копія довідки з статистики та документа про державну реєстрацію.

Наші фахівці готові допомогти вам у вирішенні даної проблеми.

ЗАКОН УКРАЇНИ

Земельний кодекс України

Житловий кодекс України

Цивільний кодекс України

Про архітектурну діяльність

Про власність

Суди