EDR.com

Сімейні справи

Позов про розірвання шлюбу

Розірвання шлюбу – це формальне припинення відносин між подружжям. Шлюбне життя закінчується так само, як і починається – оформленням відповідних паперів та документів.

Позбавлення батьківських прав

Позбавлення батьківських прав – складна процедура, яка здійснюється тільки у суді уповноваженими органами. Законодавством України не передбачається можливість самостійно відмовитися від батьківських зобов'язань.

Поділ майна подружжя при розлученні

Розлучення – це процес формального припинення раніше укладеного шлюбу між чоловіком та жінкою.

Стягнення аліментів на дитину

Відповідно до Сімейного кодексу України (далі СКУ), кожен з батьків зобов'язаний брати участь у вихованні дитини та утримувати її. Але нерідкі випадки, коли один з батьків або обоє батьків ухиляються, чи не бажають виконувати свої обов'язки.

Опікунство над дитиною Київ

У батьків досить часто виникають різні суперечки щодо дітей. В українському законодавстві вказано багато батьківських прав і зобов'язань перед дітьми, але найпоширенішими конфліктами вважаються дискримінація батьківських прав та відхилення від батьківських обов'язків.

Cімейний адвокат та сімейні спори

Сімейні спори – конфлікти, для вирішення яких найчастіше звертаються в нашу компанію.

Розірвання шлюбу – адвокат з розлучень Київ

Розірвання шлюбу (розлучення) – це завжди дуже важкий процес для подружжя, особливо, з психологічної точки зору. Прощаючись із колишнім життям, люди часто підвладні емоціям і не можуть мислити тверезо.

Визнання та встановлення батьківства в судовому порядку

Якщо розглядати категорії сімейних спорів, то справи, пов'язані з дітьми, є найбільш заплутаними та непростими. Встановлення батьківства – один з самих складних спорів.

Шлюбний договір Київ

У США та Європі більшість пар, які збираються узаконити свої відносини, складають шлюбний договір. В Україні практика оформлення подібних документів є чимось новим і поки що не досить поширеним. Серед громадян нашої країни існує думка, що шлюбний договір – це не що інше, як акт недовіри до своїх других половинок.

Обмеження батьківських прав Київ

Подати на батьків позов на обмеження прав на дитину можуть будь-які близькі родичі. У ситуаціях, коли поводження батька або матері по відношенню до їхньої дитини яким-небудь чином позначається на її здоров'ї й існуванні, то рішення про її відібрання може бути винесене прокурором або органами опіки й піклування з подальшим зверненням до суду.

Усиновлення й удочеріння дитини

Багато родин замислюються про те, щоб усиновити дитину. Це дуже важливий і серйозний крок не тільки в плані майбутньої відповідальності за чиєсь життя, але й в плані підготовки документів. На жаль, вашого бажання дати дитині шанс на повноцінну родину іноді буває замало для усиновлення. Українцям потрібно пройти довгу та важку процедуру, перш ніж прийняти когось у свій будинок.

Визнання шлюбу недійсним Київ

Визнання шлюбу недійсним часто прирівнюють до процедури розлучення. Але ці два поняття зовсім різні, як і їх наслідки. При розірванні шлюбу, подружжя усе ще має права та обов'язки. Наприклад, батько повинен виплачувати аліменти, якщо є неповнолітні діти.

Суди