EDR.com

ЧаПи

Витяг з ЄДР (Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців) — це документ, що містить відомості про юридичних осіб або фізичних осіб — підприємців за критерієм пошуку, зазначеним у запиті. Зазначений документ містить максимум відомостей, зокрема про місцезнаходження, керівника, засновників юридичної особи, розмір статутного капіталу тощо. Відомості, що містяться у витягу, відповідно до ст. 18 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» вважаються достовірними і можуть бути використані в спорі з третьою особою.

Всі витяги ми одержуємо у державних реєстраторів у районних у м. Києві державних адміністраціях, подаючи туди відповідний запит та вносячи відповідну плату. Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців», відомості, що містяться в Єдиному державному реєстрі, є відкритими і загальнодоступними, а відповідно до Положення про порядок надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, витяг може одержати будь-якаюридична чи фізична особа. Таким чином, одержання витягу на ваше замовлення є абсолютно законним.

Якщо ви хочете скасувати чи змінити замовлення, негайно зателефонуйте за номером +38 (044) 360-05-81, +38 (094) 924-75-81 (робочі дні, з 9:00 до 22:00), та повідомте нам номер замовлення та про ваше бажання скасувати чи змінити замовлення. У разі, якщо запит на одержання витягу ще не було подано нами до державного реєстратора, ми анулюємо чи змінимо ваше замовлення та, якщо замовлення скасовано, повернемо вам гроші. В разі, якщо запит на одержання витягу вже подано до державного реєстратора, скасувати чи змінити замовлення неможливо, і сплачені вами кошти не можуть бути повернені. Строк повернення коштів — до 3х робочих днів, наступних за датою скасування замовлення.

Ми не одержуємо довідок з управлінь статистики. Проте, замість такої довідки ми рекомендуємо вам одержати витяг з ЄДР, який містить всю необхідну для суду інформацію про юридичну особу або фізичну особу-підприємця. Наголошуємо, що відповідно до ст. 18 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців» відомості, внесені до Єдиного державного реєстру, вважаються достовірними, і можуть бути використані в спорі з третьою особою. Крім того, інформація, яка міститься в довідці управління статистики, не є повною у порівнянні з інформацією, що міститься у витягу з ЄДР (зокрема, у такій довідці відсутня інформація про засновників підприємства та розмір статутного капіталу). Також, довідка з управління статистики не може бути одержана стосовно фізичної особи-підприємця.

Довідка з ЄДР і так звана «довідка управління статистики» — це різні документи, хоч і містять практично ідентичну інформацію. Проте, якщо суд вимагає у вас надати довідку статуправління (або довідку управління статистики) про знаходження позивача чи відповідача у ЄДРПОУ, замість зазначеної довідки ви можете надати суду витяг з ЄДР, який містить всю необхідну інформацію.

Ми повернемо вам гроші у повному обсязі або одержимо витяг за уточненими критеріями.

На даний момент ми одержуємо довідок з ЄДР. Якщо вам потрібна довідка, зателефонуйте до нас за номером +38 (044) 360-05-81, +38 (094) 924-75-81 для одержання додаткової інформації обо вкажіть «довідка» у формі запиту.

Довідка з ЄДР містить інформацію про проведені реєстраційні дії щодо юридичної особи чи фізичної особи підприємця (наприклад, відомості про те, що відбулась реєстрація зміни місцезнаходження, чи зміна даних про керівника підприємства). Проте, Довідка з ЄДР не містить розшифровки даних, що змінювались, а лише інформацію про те, що така зміна відбулася. Якщо ви хочете отримати максимум інформації про запитувану особу, вам слід замовити витяг з ЄДР.

На даний момент ми одержуємо виписки з ЄДР. Якщо вам потрібна виписка, зателефонуйте до нас за номером +38 (044) 360-05-81, +38 (094) 924-75-81 для одержання додаткової інформації обо вкажіть «виписка» у формі запиту.

Суди