EDR.com

Адвокат по кредитам Київ

Нестабільна економічна ситуація на території України й інші обставини (стан здоров'я, втрата основного доходу, фінансові труднощі) найчастіше призводять до того, що позичальник тимчасово не може виконувати свої кредитні зобов'язання перед кредитором. У такому випадку обов'язково знадобиться професійний адвокат по кредитам. При цьому варто розуміти, що практично будь-який кредитний договір складений так, що фінансові ризики лягають на плечі позичальника. Відповідно, це приводить до зростання кредитного боргу й появи інших неприємних фінансових зобов'язань. Позичальник опиняється в досить складному фінансовому стані: немає необхідних коштів на виплати по кредитах, зростає заборгованість, кредитор вдається до штрафних санкцій. Адвокат по кредитам спробує максимально швидко знайти шляхи рішення вашої проблеми і постарається знизити ваші боргові зобов'язання, а також розмір штрафних санкцій.

Увага! Крім адвоката, боржникові також може знадобитися досвідчений кредитний юрист, що допоможе скласти і подати позовну заяву на кредитора в суд.

Коли необхідний юрист по кредитам

Адвокат по кредиту знадобиться боржникові, тому що:

 1. Кредитну угоду, що ви підписали раніше, складав досвідчений юрист по кредитам, який міг внести деякі приховані нюанси в умови договору, а також правила, що підходять саме кредиторові, але не вам. Знайти слабкі місця в укладеній угоді і використати їх проти кредитора в суді зможе тільки досвідчений кредитний адвокат.
 2. Банки й інші фінансові організації часто використовують професійних адвокатів для свого захисту в суді. Громадянин, що не обізнаний в юриспруденції, навряд чи зможе довести свою правоту й захистити свої інтереси в суді, судячись із досвідченим правозахисником.
 3. Згідно ЦПК України, кредиторам дозволено вносити в угоду найменування конкретного суду. Зазвичай, у будь-яких договорах числиться який-небудь третейський суд. Стає зрозуміло, що кредитор не вперше звертається в суд, зазначений у документі. Відповідно в кредитора можуть бути особисті зв'язки й контакти в цьому суді. Тому доведеться уважно стежити за тим, щоб під час майбутнього судового засідання жодним чином не були порушені ваші права, і не проявлялися які-небудь шахрайські схеми. Тільки ваш особистий адвокат по спорам із банками зможе помітити подібну неправомірність у діях кредитора і гарантовано захистити ваші інтереси в будь-якому суді.
 4. У випадку якщо вимоги до позичальника цілком правомірні, то адвокат у подібній програшній ситуації може допомогти знизити додаткові кредитні зобов'язання й інші штрафні суми. Це допоможе зменшити ваші фінансові втрати.

Кредитний адвокат – консультація та послуги

Допомога адвоката по кредитам полягає в наступному:

 • вивчення справи (договору застави (іпотеки), поруки, кредитної угоди);
 • консультування із приводу законності дій кредитора;
 • допомога з реструктуризацією кредиту, внесенням виправлень в угоду або її розірвання;
 • допомога з урегулюванням суперечки в досудовому порядку;
 • захист позичальника від діяльності колекторів;
 • захист інтересів поручителя (визнання угоди про поруку недійсною, або її скасування);
 • представництво в суді у м. Київ і інших областях України;
 • оскарження договору й позовних заяв кредитора;
 • допомога в зниженні сум боргових зобов'язань за договором і штрафних санкцій;
 • переговори з державними виконавцями, оскарження їхніх неправомірних дій.

Крім вищесказаного, адвокат по іпотечних кредитах зможе вберегти вас від перекладання стягнення на об'єкт іпотеки. Як відомо, об'єктом іпотеки є житло. Якщо вчасно не звернутися до досвідчених правозахисників, то кредитор зможе відібрати єдине житло в позичальника та його родини.

Адвокат по кредитам у Києві зможе вивчити вашу справу, знайти вірний спосіб рішення вашої проблеми й допоможе понизити завищені вимоги кредитора щодо вас і вашого майна.

Суди