EDR.com

Касаційна скарга

Касаційна скарга по кримінальній, цивільній і адміністративній справі

Будь-яке рішення суду може бути оскаржене в касаційному порядку. Касаційна скарга, в основному, подається після винесення рішення Апеляційним судом, якщо воно не задовольнило одну зі сторін процесу. Усі звернення подаються у Вищі спеціалізовані суди. Ви можете взяти всі труднощі на себе, але краще одразу звернутися до фахівців. Адже касаційне оскарження – це одна з останніх можливостей змінити рішення суду. Лише досвідчений юрист може грамотно підготувати всі документи та захистити ваші інтереси в ході судових розглядів. Наша компанія «EDR» у Києві готова допомогти вам на всіх етапах касаційного провадження, адже ми точно знаємо, як скласти та подати касаційну скаргу. Скориставшись нашими послугами, ви можете бути впевнені в успішності результату.

Правила та строки подачі касаційної скарги

Подати касаційну скаргу можна по наступних категоріях справ:

  • господарським;
  • цивільним;
  • адміністративним;
  • кримінальним.

Залежно від категорії справи строк позовної давності може бути різним. Якщо говорити про господарські та адміністративні спори, то в сторін є 1 місяць, щоб оскаржити рішення суду першої інстанції або апеляційного. Для цивільних справ даний строк трохи більше й становить 60 днів. Найбільше часу на підготовку дається на оскарження рішень, відносно кримінальних справ, а саме 3 місяці.

Складання та подача скарги

Безумовно, найважливішою частиною оскарження рішень у касаційному порядку є складання касаційної скарги. Чим грамотніше та чіткіше в ній будуть викладені вимоги заявника, тим більше ймовірність її задоволення. Варто врахувати, що всі пункти скарги повинні бути підкріплені відповідними законами України, що гарантують дані права. Зразок касаційної скарги можна побачити на даній сторінці.

Після подачі скарги, дається час на її розгляд касаційною інстанцією. У підсумку можуть бути винесені наступні рішення:

  • відмовити в задоволенні скарги;
  • скасувати раніше ухвалене рішення апеляційного або іншого суду повністю/частково;
  • відмовити в розгляді скарги.

Рішення касаційних інстанцій практично неможливо заперечити. Тому краще одразу звернутися до досвідчених юристів, щоб напевно добитися успіху.

Юридичні послуги від ЮК «EDR» та їх вартість

Наша компанія «EDR» у м. Київ надає всю необхідну підтримку своїм клієнтам. У нашій компанії працюють тільки кращі фахівці з престижною освітою і широкою судовою практикою. Ми пропонуємо цілий комплекс послуг по касаційному оскарженню рішень суду, який мінімізує вашу участь та врятує від зайвих турбот. В нього входить:

  • складання касаційної скарги;
  • подача документів до суду;
  • захист адвоката на судовому засіданні.

Варто відзначити, що касаційне провадження або касація може пройти й без вашої присутності. Для цього досить оформити спеціальне доручення на юриста. Безумовно, вам не обов'язково замовляти повний пакет послуг, можна вибрати тільки деякі з них. Але ми рекомендуємо скористатися комплексом. Це дасть гарантію на успіх у справі, і ви не будете зайвий раз переживати. Тим більше, що вартість наших послуг досить демократична. Ціни залежать від складності випадку та встановлюються в індивідуальному порядку. Щоб довідатися більше про нашу роботу й про те, скільки коштує касаційна скарга по кримінальній, цивільній, адміністративній справі у вашому випадку, досить записатися на консультацію. Це можна зробити по телефону, або залишивши заявку на сайті, щоб ми зв'язалися з вами найближчим часом.

Суди