EDR.com

Податкова експертиза

Проведення податкової експертизи

Одній людині вкрай складно контролювати діяльність підприємства та досконало розбиратися в усіх законодавчих нормах України. Це й ні до чого, адже існують фахівці, які роками вчаться та практикують для того, щоб надавати грамотну підтримку бізнесменам. Наша компанія пропонує проведення податкової експертизи в усіх районах м. Київ. Дана послуга допоможе виявити помилки, неправомірні дії та інші недоліки в документації, звітності та веденні обліку в цілому. Ви не тільки приведете свої справи в порядок, але й підготуєтеся до можливої перевірки податкової служби. Таким чином, ви виключите можливість отримання штрафів. Крім того, податкова експертиза потрібна для вирішення різних спорів з фіскальними органами. Вона складе основу доказової бази вашої правоти й допоможе врегулювати конфлікт на досудовій стадії або в ході судових розглядів. Для отримання більш докладної інформації, ви можете подзвонити до нас в офіс або залишити свою заявку на сайті, щоб ми могли зв'язатися з вами найближчим часом.

Особливості проведення податкової експертизи

Податкова експертиза проводиться провідними спеціалістами компанії «EDR» відповідно до діючих законодавчих норм України на підставі договору. Оцінка податкових наслідків сприяє швидкому виявленню фінансових втрат і ризиків на підприємстві. У підсумку, податковий консультант надасть вам унікальний комплекс заходів щодо їхньої мінімізації, а також виправленню існуючих помилок у веденні обліку та оптимізації системи сплати податків.

Проведення податкової експертизи в Києві фахівцями нашої компанії включає кілька етапів:

  1. Комплексне вивчення та аналіз бухгалтерських, а також податкових документів. Складання експрес-звітів на основі отриманих даних.
  2. Пошук та розробка варіантів по поверненню переплачених податкових зобов'язань.
  3. Підготовка уточнених декларацій, а також заяв у фіскальні служби (за необхідністю).
  4. Захист інтересів клієнта в податковій службі України та суді, врегулювання будь-яких спорів (за необхідністю).

Податкова експертиза допоможе вам підготуватися до можливої перевірки органів контролю, а також з'ясувати, наскільки грамотно ведеться облік на підприємстві. Ви можете повністю довіритися нашим фахівцям не тільки через глибокий рівень знань і великий практичний досвід, але й тому, що вся інформація залишиться в таємниці. Наша компанія гарантує повну конфіденційність даних. Наші послуги аудиту спрямовані винятково на підтримку підприємців.

Вартість послуг

Ціни на податкову експертизу в м. Київ можуть бути різними. Усе залежить від індивідуальних особливостей справи та побажань клієнта. Підсумкова вартість розраховується лише після ознайомлення з «фронтом» робіт та уточнення проблемних моментів, які необхідно виправити. В основному вона формується під впливом наступних факторів:

  • складність ситуації;
  • необхідність виїзду нашого фахівця до вас на підприємство;
  • кількості наших експертів, необхідних для оперативного аналізу та вирішення проблем;
  • строк виконання роботи;
  • інше.

Компанія «EDR» надає якісні послуги за демократичними цінами. Своїм клієнтам ми пропонуємо гнучку систему оплати та завжди йдемо на зустріч. Співробітництво з нами – це завжди вигідно та ефективно. Наші фахівці зможуть знизити ризики непотрібних фінансових втрат, виявлять помилки в обліку та документації, допоможуть врегулювати будь-які податкові спори на досудовій стадії або безпосередньо в суді. Звертаючись до нас, ви отримаєте грамотну податкову експертизу та зможете бути впевнені в законності й правильності діяльності вашого підприємства.

Суди