EDR.com

Технічний паспорт БТІ

Технічний паспорт БТІ на квартиру, будинок, будівлю і приміщення Київ

Технічним паспортом називають документ, в якому міститься інформація про технічні показники об'єкта нерухомості. Оформлення техпаспорта здійснюється в БТІ. Крім цього, видачу технічного паспорта може проводити суб'єкт підприємницької діяльності, у якого є відповідні повноваження. Технічний паспорт містить інформацію про власників нерухомості, оцінну вартість об'єкта, а також інші технічні дані.

Технічний паспорт БТІ
Назва послуги Терміни Ціна
Житлова Нерухомість
КВАРТИРА 5 дн./1 ​​дн. 1000 грн./Від 1600 грн.
ПРИВАТНИЙ БУДИНОК/САДОВИЙ БУДИНОК 5 дн./1 ​​дн. від 1000 грн./Від 1600 грн.
Нежитлова Нерухомість
ГАРАЖ/машиномісць 5 дн./1 ​​дн. від 1000 грн./Від 1600 грн.
НЕЖИТЛОВЕ ПРИМІЩЕННЯ 5 дн./3 дн. від 1500 грн.

Замовити

Технічна інвентаризація

Перш ніж отримати технічний паспорт, необхідно виконати технічну інвентаризацію. Вона полягає в обмірюванні конкретного будинку, квартири або іншого об'єкта нерухомості. Фахівці повинні встановити число будівель, розташованих на земельній ділянці, визначити їх площа, а також оцінити технічний стан. Після цього виготовляється план приміщення.

Реконструкція

Технічний паспорт дуже важливий у разі виконання будь реконструкції. Якщо перепланування проводиться без отримання спеціального дозволу, технік повинен позначити відповідні дані в техпаспорті об'єкта. Перш ніж почати які-небудь будівельні роботи, рекомендуємо оформити всі необхідні документи, оскільки в іншому випадку можуть виникнути проблеми на етапі введення об'єкта нерухомого майна в експлуатацію.

Необхідно розуміти, що ще до того як ви будете виконувати реконструкцію, а також інші нотаріальні дії з нерухомістю, необхідно здійснити технічні обстеження об'єкта з метою оформлення технічного паспорта. Наші фахівці готові допомогти вам у цьому, завдяки чому ви зможете заощадити чималу кількість часу і сил.

Оскільки у експертів нашої компанії накопичився чималий досвід вирішення подібних труднощів, ви зможете отримати якісну та професійну консультацію. Ми вже неодноразово займалися оформленням техпаспорта в БТІ, тому у вас не виникне труднощів в отриманні цього важливого документа./p>

Документи для оформлення технічного паспорта:

  • Оригінал документа, який підтверджує ваше право на об'єкт нерухомості (договір дарування, документ про право власності або проведенні операції купівлі-продажу і т.п.).
  • Копія ідентифікаційного коду та паспорта всіх власників об'єкта.
  • Технічний паспорт (якщо є).
  • Нотаріальна довіреність, яка дозволить нам представляти інтереси клієнта в БТІ.

Крім цього, ми надаємо допомогу в оформленні різних довідок в БТІ. Вони можуть знадобитися при відвідуванні нотаріуса, а також інстанцій, які займаються перереєстрацією паперів на гаражі, квартири, а також приватні будинки.

ЗАКОН УКРАЇНИ

Житловий кодекс України

Цивільний кодекс України

Про архітектурну діяльність

Про власність

Суди