EDR.com

Представлення інтересів

Послуга Одиниця
Складання позовної заяви або апеляційної чи касаційної документ
Участь адвоката/юриста в судовому засіданні засідання
Подача документів в суд факт подачі
Усна консультація з проблеми, що вимагає звернення до суду годину

Замовити

Послуги представлення інтересів юридичної чи фізичної особи в судових розглядах

Далеко не всі конфлікти, на жаль, можна вирішити методом переговорів. Якщо обговорення не дають бажаний результат і усе більше заганяють у глухий кут, то кращого виходу, чим звернутися до суду, не існує. Особливо це стосується ситуацій, коли протизаконні дії іншої особи, як фізичної, так і юридичної, привели до матеріальних збитків з вашої сторони, завдали шкоди здоров'ю та інше. Крім того, судові розгляди неминучі, якщо вас безпідставно обвинувачують у якому-небудь протиправному вчинку. У кожній з ситуацій буде потрібен кваліфікований юрист, який може допомогти захистити інтереси, незалежно від того, виступаєте ви відповідачем або позивачем. Адвокат не тільки складе звернення до суду, але й підготує доказову базу вашої правоти, а також грамотно вибудує лінію поведінки.

Наше юридичне об'єднання завжди готове запропонувати своїм клієнтам якісні послуги за доступною ціною. Наші адвокати візьмуться за будь-яку справу, незалежно від її рівня складності, в наступних областях права:

 • кримінальне;
 • цивільне;
 • господарське;
 • сімейне;
 • земельне;
 • трудове;
 • авторське;
 • податкове;
 • житлове.

Захист інтересів клієнта в кримінальному процесі

Представлення інтересів клієнта, обвинувачуваного по статтях Кримінального кодексу, є вкрай складною й відповідальною справою. Адже навіть найменша помилка з боку адвоката може привести до програшу всієї справи та по суті зламати людині життя. Саме тому дуже важливо завчасно звернутися до досвідченого юриста. Причому, у зв'язку зі змінами в Кримінальному Процесуальному кодексі, не кожний з них може захищати ваші інтереси в суді. Тільки адвокат, дані про якого внесені в єдину базу, може представляти позицію клієнта. Наша компанія має у своєму штаті висококваліфікованих адвокатів, що мають великий досвід у кримінальних справах, які допоможуть вирішити вашу проблему в найкоротший термін і забезпечать вам впевненість в успіху.

Представництво в суді в цивільному й господарському процесі

Цивільний процес охоплює різні категорії справ, включаючи трудові, цивільні, житлові, земельні, сімейні. Окремо варто виділити господарські спори. Адже вони мають ряд особливостей і індивідуальних складностей. Звертаючись до юристів із проханням вирішити певну проблему, дуже важливо, щоб він спеціалізувався саме на вашій галузі права. У нашій компанії працює досить багато адвокатів, що мають широку практику в різних областях. Ми обов'язково підберемо для вас потрібного юриста, якщо ви заздалегідь звернетеся до нас.

Юридична компанія “EDR” надає своїм клієнтам повний спектр послуг в Києві та дистанційно по Україні. На нашого юриста можна скласти довіреність на представлення інтересів юридичної чи фізичної особи в різних інстанціях. До основних напрямків роботи наших фахівців можна віднести:

 • детальні консультації по всіх юридичних питаннях;
 • підготовка звернень до суду, доказової бази, а також інших документів;
 • представництво інтересів клієнта на засіданнях судів усіх інстанцій, а також заперечування їх рішень, якщо буде в цьому потреба;
 • одержання рішень і виконання інших функцій.

Суди