EDR.com

Реєстрація платником ПДВ в Києві

Свідоцтво платника ПДВ в Україні

Бажаєте швидко та зручно отримати свідоцтво платника ПДВ? Наші спеціалісти мають успішний досвід при вирішенні питань з податковими органами, тому з нашою допомогою реєстрація платником ПДВ займе не більше 10 днів.

Сроки Цена
до 10 робочих днів від 10 000 грн.

Замовити

Нова податкова політика України в 2011-2012 році обернулася поганими новинами для осіб, які бажають або мають бути платниками податку на додану вартість.

Коли ви читаєте статті 180 – 183 Податкового кодексу України, то розумієте, що теоретично змін щодо реєстрації платником ПДВ майже не відбулося. На практиці ж,ви не можете отримати свідоцтво платника ПДВ, навіть виконуючи вказівки наведених статей.

Підприємство, що бажає бути платником ПДВ має

  • реєструється за своїм добровільним рішенням як платник податку на додану вартість на підставі ст. 182 Податкового кодексу;
  • реєструється платником податку на додану вартість у зв’язку з вимогою, що передбачено ст. 181 Податкового кодексу.

Найпопулярнішими підставами реєстрації платником ПДВ

  • перевищення 300 000 гривень (без урахування податку на додану вартість), загальної суми від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню податком на додану вартість протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно – обов’язкова реєстрація платником ПДВ.
  • обсяги постачання товарів/послуг платникам ПДВ за останні 12 календарних місяців сукупно становлять не менше 50 відсотків загального обсягу постачання – добровільна реєстрація, навіть якщо обсяги оподатковуваних операцій є меншими від 300 000 гривень.

Дзвоніть, адже з нашою допомогою реєстрація платника ПДВ проходить швидко та зручно. Вам не доведеться витрачати свій час на отримання свідоцтва платника ПДВ, ми все зробимо за вас. Можлива навіть термінова реєстрація платника податку на додану вартість за 2-3 дні - всі подробиці процедури ви можете дізнатися за телефоном.

* Послуга надається суб'єктам підприємницької діяльності зареєстрованим в м. Києві;
** Вартість, строки, процедура можуть змінюватися в залежності від стану, в якому знаходиться заявник.

ЗАКОН УКРАИНЫ

Податковий кодекс

Суди