EDR.com

Зміна директора підприємства

Зміна паспортних даних директора

Зміна директора підприємства передбачає проведення реєстраційних дій, пов'язаних із включенням до Єдиного реєстру відомостей про нового керівника підприємства або організації.

Послуга Терміни Вартість
Зміна директора від 5 днів 750 грн.

Замовити

Зміна директора ТОВ може полягати не тільки в прийомі на роботу нового керівника, іноді потрібна лише зміна паспортних даних директора або зміна прізвища керівника юридичної особи.

Процедура зміни директора:

  • оформлення рішення власника підприємства або протоколу загальних зборів засновників про зміну керівника (директора, генерального директора, голови Правління);
  • подача відповідного пакета документів держреєстратору;
  • отримання витягу з Єдиного реєстру;
  • отримання нової довідки Держкомстат;
  • отримання нової довідки податкової інспекції по ф. 4-ОПП;
  • повідомленнявсіх фондів про зміну директора;
  • переоформлення поточного рахунку в банківській установі.

Як бачите, зміна директора юридичної особи - це досить складна процедура, вона вимагає чималих витрат часу. Ми будемо раді допомогти вам вирішити цю задачу в найкоротший термін: завдяки нашій роботі, зміна директора ТОВ, ЗАТ або підприємства іншої форми власності, зареєстрованого в м. Київ, пройде для вас без втрати особистого часу, адже всі турботи ми візьмемо на себе.

Можливо, вам буде цікаво знати, що директор вважається призначеним з моменту прийняття відповідного рішення власником підприємства або зборами засновників. Проте діяти від імені підприємства в більшості державних і приватних інстанцій новий директор зможе після проведення офіційної процедури реєстрації.

Наша компанія пропонує свої послуги з проведення реєстрації в державних органах зміни директора вашого підприємства. Ми швидко, якісно і без проблем проведемо всі необхідні дії щодо зміни керівника вашого підприємства. Реєстрація зміни директора, з нашою допомогою, займе не більше 5-7 днів.

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізічніх ОСІБ - предпринимателей

Суди