EDR.com

Відновлення бухгалтерського обліку

Послуги з відновлення обліку

Відновлення бухгалтерського обліку в м. Київ, як і податкового – необхідна дія при втраті відповідної звітності. Нерідко під час діяльності компаній і фірм, у бухгалтерського відділу можуть виникати різні труднощі з виконанням своїх обов'язків. Будь-яка невідповідність звітності українському законодавству або ж допущення найменших помилок у веденні обліку – відразу ж приводить до фінансових втрат, проблем із податковими органами, усіляких штрафних санкцій. Усі ці складнощі досить негативно позначаються на діяльності підприємства або організації. Саме в таких і подібних випадках допоможе тільки відновлення бухгалтерського та податкового обліку.

Компанія «EDR» в Києві пропонує наступні послуги для юридичних і фізичних осіб:

 • Відновлення бухгалтерського обліку.
 • Відновлення податкового обліку.
 • Відновлення документів та іншої фінансової звітності.
 • Інші бухгалтерські послуги, які допоможуть відновити бухгалтерію.

Послуги з відновлення обліку включають у себе наступне:

 • аналіз усієї фінансової звітності;
 • відновлення даних, втрачених бухгалтерських операцій;
 • вивчення та перевірка фінансової документації;
 • перевірка оформлених регістрів, допомога в складанні нових облікових регістрів;
 • формування фінансових звітів, відповідно до актуального законодавства України.

Порядок роботи

Відновлення бухгалтерської звітності проводиться фахівцями в такому порядку:

 1. Знайомство з наданими документами, оцінка стану фінансового відділу підприємства або організації замовника. На даному етапі всі дії наших фахівців спрямовані на вивчення фінансової документації, знаходження оптимальних шляхів вирішення проблеми, що виникла, розрахунок видатків на бухгалтерський облік, що підлягає відновленню. На цьому етапі також розраховується й узгоджується вартість послуг, складається та підписується договір із замовником.
 2. Відновлення обліку.
 3. Формування необхідних регістрів і звітів.
 4. Підготовка необхідної звітності.

Підсумком виконаної роботи стане надання замовникові повністю відновленої звітності за необхідний період часу. Крім того, на прохання клієнта, фахівці з нашої юридичної компанії зможуть скласти уточнюючу звітність.

Вартість наших послуг

Вартість відновлення бухгалтерського обліку залежить від обсягу роботи й часу, що експерти витратять на її виконання. На вартість послуг також вплине кількість фахівців, необхідних для виконання всіх поставлених задач.

Дізнатися точно, скільки коштує відновлення обліку, і які документи необхідно пред'явити під час звернення ви зможете за контактним номером телефону. Також нагадаємо, що бувають ситуації, коли виконання операції з відновлення потрібне в терміновому порядку. У такому випадку ціна питання обговорюється особисто в присутності клієнта.

Суди