EDR.com

Судові послуги

Позовна заява

Позовна заява – це документ, у якому письмово виражена суть самого позову. Складання позовної заяви вважається однією з найважливіших частин судочинства.

Апеляційна скарга

Рішення суду першої інстанції заперечується тільки в апеляційних судах. Для подібних судових розглядів будуть потрібні апеляційні скарги.

Позовна заява до Господарського суду Київ

Кожна суперечка, що виникла в ході економічної, підприємницької або іншої комерційної діяльності, вирішується тільки в Господарських судах.

Виконавче провадження

Виграні суперечки в суді – це тільки початок, тому що судове рішення ще потрібно виконати. Виконавче провадження – це цілий комплекс усіляких процесуальних дій, що спрямовані на виконання судового рішення, яке вступило в дію.

Досудове врегулювання спорів Київ

Досудове врегулювання спорів – це найвигідніше вирішення конфліктних ситуацій між сторонами, так як воно менш витратне в Україні. Саме тому кожний клієнт, що звертається до нас по допомогу, отримує, насамперед, рекомендацію щодо того, щоб спробувати вирішити суперечку в досудовому порядку.

Заява в прокуратуру Київ

Якщо ваш роботодавець порушив яке-небудь з ваших трудових прав, то відстояти свої інтереси можна, звернувшись у прокуратуру.

Оскарження рішення суду Київ

Як відомо, суд першої інстанції (місцевий суд), рідко коли може винести рішення, яке догодить і позивачеві, і відповідачеві. З таких ситуацій є тільки один можливий вихід – оскарження рішення суду першої інстанції у вищих судах над ним, шляхом подачі апеляційної скарги.

Заперечення на позовну заяву

Коли громадянин отримує повідомлення про те, що він буде відповідачем у якій-небудь судовій справі – це завжди серйозно. Подібну новину не можна віднести до чогось приємного, адже для захисту своїх прав і інтересів у суді доведеться добре потрудитися, а можливо, навіть найняти хорошого адвоката.

Складання претензії

Претензія – це документ, в якому виражено негативне ставлення тієї чи іншої особи до наданих послуг або до зробленої покупки.

Представлення інтересів

Далеко не всі конфлікти, на жаль, можна вирішити методом переговорів. Якщо обговорення не дають бажаний результат і усе більше заганяють у глухий кут, то кращого виходу, чим звернутися до суду, не існує. Особливо це стосується ситуацій, коли протизаконні дії іншої особи, як фізичної, так і юридичної, привели до матеріальних збитків з вашої сторони, завдали шкоди здоров'ю та інше.

Господарські спори

З кожним роком усе більше осіб, як фізичних, так і юридичних, не забувають про свої права й активно прагнуть захистити їх. В процесі відстоювання своїх позицій досить часто виникають господарські спори. Звичайно, деякі конфлікти можна розв'язати шляхом переговорів, але в більшості випадків неминучі судові розгляди.

Представлення інтересів у суді

Суд є найбільш ефективним способом вирішення будь-якого конфлікту. Наше юридичне об'єднання успішно надає послуги з представлення інтересів клієнтів у різних судових інстанціях. Ми беремося навіть за найскладніші справи. Адже всі наші юристи мають глибокий рівень знань у законодавстві України, престижну освіту і широку судову практику.

Досудове регулювання спору

Перед тим як звернутися до суду, завжди варто спробувати врегулювати суперечку шляхом переговорів. Цей спосіб іноді буває навіть більш дієвим, ніж подача позову. Адже багато людей прагнуть вирішувати проблеми мирним шляхом, а ваше звернення до суду викличе в них лише захисну реакцію – агресію.

Суди