EDR.com

Підтвердження відомостей (Форма 6)

Послуга - отримання форми 6

Форма підтвердження 6 являє собою реєстраційну картку встановленого зразка, яка подається державному реєстратору підприємствами всіх форм власності. Форма підтвердження 6 подається для підтвердження відомостей про реєстрацію підприємства, що знаходяться в Єдиному реєстрі підприємств України.

Послуга Терміни Ціна
Підтвердження відомостей (Форма 6) 1 раб. днів 250 грн.

Замовити

Слід знати, що відповідальність за не надання такої форми законодавством не передбачена, однак, за відсутності в Єдиному реєстрі щорічного підтвердження, державний реєстратор має право відмовити вам у проведенні подальших реєстраційних дій (наприклад, зміну директора, юридичної адреси, зміну найменування підприємства або внесенні змін до статуту підприємства), а також ви не зможете отримати витяг або виписку з Єдиного реєстру. Щоб не зіткнутися з такими проблемами, краще своєчасно подавати держреєстратору щорічні форми підтвердження.

Підтвердження відомостей зобов'язані щорічно виробляти всі зареєстровані юридичні особи та фізичні особи-підприємці. Цей обов'язок передбачена Законом України «Про реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців».

Отримання форми-6 (підтвердження)

Наші фахівці нададуть вам зразок заповнення форми 6 підтвердження, а також допоможуть вам подати державному реєстратору дану форму. Крім того, ви зможете отримати кваліфіковану консультаційну допомогу по всіх виниклих у вас питань. Звертайтеся до нас, і ми позбавимо вас від зайвих клопотів.

ЗАКОН УКРАЇНИ

 

Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізічніх ОСІБ - предпринимателей

Суди