EDR.com

Розірвання шлюбу – адвокат з розлучень Київ

Послуга Термін
Складання Позову від 1 дня
Подача Позову  
Судовий день 1 година

Замовити

Консультація та послуги адвоката при розлученні

Розірвання шлюбу (розлучення) – це завжди дуже важкий процес для подружжя, особливо, з психологічної точки зору. Прощаючись із колишнім життям, люди часто підвладні емоціям і не можуть мислити тверезо. Це призводить до труднощів в процесі розлучення і до затягування термінів через те, що чоловік і жінка не можуть домовитися і висувають захмарні вимоги. Щоб зробити процедуру розлучення цивілізованою та швидкою, необхідно звернутися до сімейного юриста.

Адвокат з розлучень – це не тільки гарант законності і справедливості в ході судового розгляду, а й ваш особистий психолог. Допомога адвоката при розлученні стане для вас емоційною підтримкою. Юрист з розлучень направить ваші думки в правильне русло і допоможе оцінити ситуацію тверезо, незважаючи на образи до колишнього чоловіка. З ним ви однозначно будете почувати себе більш впевнено і захищено. Особливо, це стосується складних випадків, наприклад, коли причиною розлучення є сімейне насильство.

Допомога адвоката при шлюборозлучному процесі з кожним роком стає все більш затребуваною послугою. Записавшись на консультацію, ви зможете правильно і чітко сформулювати вимоги і захистити свої інтереси в суді. Юрист з розлучень допоможе підкріпити все це законодавчо-нормативною базою. При цьому ваше звернення до суду не буде підвладне емоціям і бажанням помститися, а сформульоване згідно сімейного кодексу України. У підсумку, ви отримаєте все, що вам належить за законом. Адже надто завищені вимоги з вашого боку можуть наштовхнути суддю на прийняття рішення на користь вашого колишнього чоловіка (колишньої дружини). З хорошим адвокатом по розірванню шлюбу такого не станеться, адже він точно знає, на що ви і ваші діти, якщо вони є, можете претендувати.

Умови припинення шлюбу і процедура розлучення

Шлюборозлучний процес може проходити в 2 установах:

  • в органах реєстрації актів цивільного стану;
  • в суді.

Шлюб може бути розірваний в ГОРАГС, якщо у пари є спільне бажання це зробити і відсутні діти. Для процедури подружжю потрібно лише разом подати заяву і почекати постанову про розлучення близько місяця. Згідно сімейного кодексу, ГОРАГС може провести шлюборозлучний процес і в присутності одного з пари. Наприклад, якщо чоловік (дружина) давно пропав, визнаний недієздатним або засуджений до в'язниці на 3 роки і більше.

Якщо подружжя має неповнолітніх дітей, то в разі розлучення потрібно звернутися в суд. Причому, шлюб може бути припинений, як за заявою одного члена сімейної пари, так і обох. В ході судового розгляду зазвичай з'ясовують:

  • з ким із подружжя залишаться неповнолітні діти;
  • яка буде роль другого з батьків у вихованні дитини;
  • питання про розмір аліментів та їх сплату;
  • спірні моменти щодо поділу майна (якщо потрібно);
  • інші питання, які стосуються справи.

Після засідання суду призначається місячний термін, протягом якого подружжя може передумати і забрати свою заяву. Якщо цього не станеться, то суд винесе свій вердикт і сповістить їх про нього.

Навіть якщо чоловік з дружиною не мають суперечок щодо шлюборозлучного процесу і його основних моментів (майна, опіки та іншого), вони все одно зобов'язані подати свою заяву до суду на розлучення. Але до нього подружжю необхідно додати договір, де узгоджені всі складові розірвання шлюбу, особливо ті, що стосуються дітей. Якщо суддя вважатиме, що будь-які з пунктів протизаконні, порушують права дитини або не виконуватимуться, то він має право відмовити парі. У такому випадку потрібно доопрацювати договір і знову подати на розлучення. Якщо вам потрібне розлучення адвокат зможе відокремити ваші образи від реальних обставин і висунути адекватні вимоги в суді, захистивши при цьому ваші законні права.

Скільки коштує розлучення в Україні

Багатьох хвилює питання про те, скільки коштує розлучення в Україні. Все залежить, в першу чергу, від того, чи звертаєтеся ви в РАГС або суд. Вартість розлучення в суді дорівнює збору в розмірі 20% від мінімальної зарплатні. Якщо розірвання шлюбу відбувається в РАГСі, то подружжю необхідно заплатити держмито за реєстрацію акту цивільного стану, яка на сьогоднішній момент складає половину неоподатковуваного мінімального доходу. Подати заяву в один з перерахованих вище органів можна тільки після сплати цих зборів.

Терміни проведення процесу розлучення

Терміни процесу розірвання шлюбу залежать від інстанції, в якій буде проводитися процедура. Найбільш швидкий варіант – подача заяви в РАГС на розлучення. При цьому процес розірвання шлюбу займе не більше 4 тижнів, але він вимагає спільної згоди подружжя. У разі звернення до суду, процедура розлучення займає не більше 4 місяців. Спочатку позивач чекає пару тижнів, щоб розглянули його справу і призначили засідання, а потім від 30 до 90 днів приймається рішення щодо нього. Ці тимчасові рамки підкріплені Сімейним кодексом України та дотримуються у всіх судах.

Щоб процес розлучення пройшов швидко, необхідно заздалегідь звернутися до юридичної компанії. Грамотні фахівці проконсультують вас щодо нюансів процесу, а також ваших прав. Адвокат по розлученню підготує всі необхідні документи і складе позовні заяви для розірвання шлюбу, а також допоможе налаштуватися на майбутнє засідання, розповівши про те, що вас чекає і як правильно себе вести. При бажанні, сімейний адвокат може бути присутнім з вами в суді, щоб допомогти захистити ваші інтереси і додати вам впевненості. Так як статистика розлучень в Україні досить висока, у нас є окремий адвокат зі шлюборозлучних справ, який допоможе провести розірвання шлюбу за всіма нормами і законами України, щоб у майбутньому рішення суду неможливо було оскаржити, або переглянути.

Стягнення аліментів після розлучення

Одним з найпоширеніших і складних моментів при розлученні є стягнення аліментів. Сума аліментів при встановленні щомісячного розміру завжди дуже спірна. Хоч з законодавчої точки зору все виглядає просто, існують деякі нюанси, які необхідно врахувати. Якщо ви хочете переконатися у своєму праві на отримання аліментів, зверніться до наших юристів з сімейного права для отримання кваліфікованої консультації. Ретельно розглянувши матеріали вашої справи, адвокат зі шлюборозлучних справ зможе точно сказати, на що ви можете претендувати після розлучення. Також, він з легкістю підготує необхідні документи для подачі в суд і захистить ваші інтереси на засіданні.

Розлучення через суд

Розірвання шлюбу через суд – це дуже неприємний і складний процес. Наша компанія готова запропонувати вам кваліфіковану допомогу адвокатів по розлученню. На консультації наші юристи прояснять всі ключові моменти процедури розірвання шлюбу і розкажуть про ваші права. Досвідчені адвокати по сімейним справам допоможуть захистити ваші права в суді, навіть без вашої особистої присутності. Ми розробимо для вас позовні заяви про стягнення аліментів, поділ майна, опіки та інші, щоб грамотно представити їх на засіданні. Якщо рішення судді вас не влаштує, то ми допоможемо його оскаржити в апеляційній чи касаційній інстанції. В кінцевому підсумку, ми зробимо все, щоб ви досягли поставлених цілей. Ви також можете звернутися до нас за підтримкою в ході досудового розгляду. Це може допомогти досягти угоди з чоловіком чи дружиною, а також правильно сформулювати і представити свої вимоги.

Якщо ви хочете домогтися для себе справедливого рішення або вам потрібна консультація, то ви повинні звернутися до наших провідних юристів.

Позовні заяви і представництво в суді

Звернувшись до нас, ви можете не переживати про хід судового розгляду. Наш адвокат зі шлюборозлучних процесів має глибокі знання законів України та успішно практикує їх вже не один рік. Ви можете бути впевнені, що підготовлені нами процесуальні документи відповідають усім чинним нормам. Крім того, грамотні виступи наших адвокатів в ході суду дозволять максимально розкрити ваші вимоги, викладені в позові, і підкріпити їх законами України, що неодмінно приведе до бажаного результату.

Позовна заява про розірвання шлюбу

Якщо в ході шлюборозлучного процесу має відбутися поділ майна і визначення опіки над дітьми, то розлучення можливе тільки через суд, для якого необхідно підготувати позовну заяву про розірвання шлюбу. Провести розлучення через суд часто навіть вигідно, адже можна об'єднати відразу кілька проблем. Мається на увазі, що вам дозволяється подати позов про розірвання шлюбу, включаючи права опіки і розподіл майна. Всі ці питання можуть бути вирішені в ході одного судового розгляду.

Позовна заява про поділ спільного майна подружжя

Розділ спільного майна подружжя є одним з найскладніших і спірних моментів шлюборозлучного процесу. Особливо, якщо чоловік і дружина не можуть прийти до спільної думки до засідання в суді. У таких ситуаціях просто незамінна буде допомога кваліфікованого юриста. Він не тільки прояснить всі ключові моменти з точки зору законодавства України, але допоможе скласти позовну заяву про розподіл майна і представити її в залі суду.

Позовна заява про стягнення аліментів

Якщо подружжя має неповнолітніх дітей, то вони залишаються з одним з батьків за рішенням суду. Найчастіше опіка віддається матері, незалежно від рівня її доходів. При цьому розлучення не повинне позначитися на матеріальному добробуті дитини. Саме тому суддя встановлює розмір аліментів, які щомісяця повинен буде виплачувати батько. Це не тільки допомагає забезпечити дитину всім необхідним, але привертає другого з батьків до турботи про нього. Наші юристи по розлученню в Києві з легкістю можуть допомогти правильно скласти позовну заяву про стягнення аліментів на дитину і представити її в суді.

Позовна заява про зменшення розміру аліментів

Спочатку суд встановлює певний розмір аліментів. Але іноді через певний термін батьки можуть бути не здатні їх виплачувати в силу певних обставин. Наприклад, у зв'язку зі звільненням або проблемами зі здоров'ям. У такій ситуації необхідно подати до суду позовну заяву про зменшення розміру аліментів. Це запобіжить утворенню заборгованості, яку в процесі буде важко погасити. Порядок звернення, а також умови, при яких дана процедура проводиться, можна дізнатися з нормативних актів або проконсультувавшись з нашим юристом.

Позовна заява про позбавлення батьківських прав

Якщо подружжя має неповнолітніх дітей, то процес розірвання шлюбу завжди проходить складніше. Адже суду належить вирішити, з ким вони залишаться. Звичайно, в першу чергу, враховуються інтереси дитини. Іноді, суд змушений позбавити прав обох батьків з метою захисту неповнолітніх дітей. Незважаючи на те, що цей метод досить жорсткий, у багатьох випадках він рятує дитині життя і дає шанс на краще майбутнє. Рішення щодо позову про позбавлення батьківських прав приймається на основі показань представників органів опіки, психологів, вчителів і вихователів.

Послуги адвоката при розлученні

Юридичні послуги в ході шлюборозлучного процесу через суд в Києві пропонують багато компаній, але далеко не всі з них дійсно можуть грамотно захистити інтереси своїх клієнтів. За довгі роки успішної практики наші юристи встигли зіткнутися з безліччю складних конфліктних сімейних ситуацій і вирішити їх законним шляхом. Все це тому, що наші адвокати мають багаторічний досвід і добре знають як оформити розлучення. Вони постійно стежать за оновленнями законодавчо-нормативної бази України, так що, звертаючись до них, ви можете бути впевнені, що отримуєте тільки актуальну інформацію.

Зазвичай, до допомоги юриста при розлученні вдаються лише в складних ситуаціях. Консультація юриста по розлученню, коли справа стосується поділу майна або виплати аліментів, допоможе врегулювати законно всі моменти. Такі, місцями дуже заплутані, справи вимагають від юриста максимум зібраності і глибоких знань в законодавстві України. Послуги адвоката при розлученні – це оперативний і грамотний правовий захист від провідних юристів в Києві, які нададуть детальну консультацію, підготують клієнта до звернення в суд і доб'ються для нього справедливого рішення. Адвокат по розірванню шлюбу в Києві готовий захищати інтереси клієнтів в будь-яких судових інстанціях. Співпраця з нами здивує вас рівнем сервісу і підготовки наших працівників. Знання та досвід адвокатів дозволять вирішити навіть найскладнішу ситуацію по розлученню законним шляхом. Ви можете забути про переживання і нерви, адже наші юристи зроблять все можливе, щоб домогтися кращого результату в суді. До того ж, вартість наших послуг дуже доступна і розрахована на людей з будь-яким рівнем доходу.

Суди